Skocz do zawartości
rufio

"Morszczaki"czy to już koniec?

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu zastanawiam się co z tym pismem się dzieje miał wyjść nowy numer przed świętami,potem po nowym roku a teraz to już chyba nigdy.pokazali nową okładkę na otarcie łez i tyle ich widzieli.Ktoś wie może coś więcej?:Dozingoff


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda:dozingoff.Mieliśmy 1-no czasopismo, no może nie bez wad, ale zawsze to coś.To były jego początki, więc z czasem mogło być nieżle... A teraz nieszybko jakieś wydawnictwo zdecyduje się na wejście na ten mocno, bąć co bąć, ograniczony rynek:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobią niespodziankę i wypuszczą nr 3 i 4 w jednym terminie na święta nigdy :)


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się. Było już dawno (przed którymiś świętami, nie pamiętam którymi) wyjasnione, że czekają w kolejce w drukarni. Kolejka długa, co parę tygodni nowe święto, to musi trochę potrwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naturalne że chyba wszyscy z wielką nadzieją oczekuja na ten dzień.Jak by nie patrzeć pismo było okey i szkoda by było żeby tylko dwa numery wyszły i koniec.Bądzmy dobrej myśli pozdrawiam:)


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka osob na pewno wykupilo prenumerate, kontkaktowal sie z Wami ktos z redakcji? Szkoda byloby gdyby jedyne czasopismo o morszczyznie padlo tym bardziej ze sie niezle zapowiadalo :|


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam prenumeratę ale totalna cisza, zero odzewu na maile, nie wierzę, że ukarze się kolejny numer, zwineli manatki, oszukali parę osób, norma ... przecież nie będę się sądził o 50 zł...ale niesmak pozostaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie podstęp:D wzięli kasę za premumeratę i pooszedł z rynku:D

Nie no żartuję, ale myślę że się jeszcze pojawią(albo chociaż się na forum ktoś odezwie...)

Pozdr. Olek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarobili na dwóch numerach, a teraz siedzą na urlopie - pewnie na malediwach lub w Australii. Kiedy skończą sie pieniądze to wrócą i wydadzą kolejne dwa numery:D:D:D


W 60-tce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę pozostałych użytkowników, którzy wykupili prenumeratę MORSZCZAKóW o przesłanie danych do wysyłki nr 3 - straciłem bazę danych.

Nie siedzimy na MALEDIWACH..odrabiamy kasę, którą są nam winni dystrybutorzy i reklamodawcy, którzy nam nie zapłacili..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
morszczak :

Proszę pozostałych użytkowników, którzy wykupili prenumeratę MORSZCZAKóW o przesłanie danych do wysyłki nr 3 - straciłem bazę danych.

Nie siedzimy na MALEDIWACH..odrabiamy kasę, którą są nam winni dystrybutorzy i reklamodawcy, którzy nam nie zapłacili..

A gdzie można kupić 3 nr. ??

będe wdzieczny za info Empiku nie widziałem niestety byłem około 4 tygodnie temu


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeci numer już był i otrzymałem.

Mam nadzieje żę beda kolejne to czasopismo musi sie utrzymać bo przeciez jest jedyne.

Moze kolega MORSZCZAK powie nam czy beda kolejne numery

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.