Skocz do zawartości
błażej

zakup streamerów tunze na ebay.de

Rekomendowane odpowiedzi

wystarczy


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szyba 5-12mm

Turbelle Stream powerhead_________6080.50

Turbelle Stream electronic__________6080.50

Turbelle Stream 6060-6100_________6080.50

Turbelle Stream 6200______________6200.50

Wavebox 6212_________________2x6080.50

szyba 8-19mm

Turbelle Stream powerhead_________6200.50

Turbelle Stream electronic__________6200.50

Turbelle Stream 6060-6100_________6200.50

Turbelle Stream 6200______________6200.50

Wavebox 6212_________________2x6200.50

mam nadzieje ze teraz wszystko jasne

Zeby nie bylo wiecej pytan

6080.50 cena 31 euro (katalogowa 32,40)

6200.50 cena 45 euro (katalogowa 46,50)

Dane z katalogu TUNZE 2005/2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Termin odbioru Tunze to 17-23 kwietnia

Uwaga w PM blednie wpisalem date z tego zdenerwowania chyba. Podczas rozmowy tel z Harnasiem i Jerzym takze sie walnalem. Sorki za straszenie ;)

Przynajmniej ja tak zrozumialem odpowiedz Stefana, ale musze sie upewnic.

Niestety sa problemy z dostepnoscia tych mocniejszych pomp. Jezeli beda wczesniej to oczywiscie beda wczesniej.

Testy i czesc magnesow sa na miejscu ale zeby nie jezdzic w kolko to wszystko odbiore na raz.

Jezeli ktos nie ma juz ochoty czekac, prosze o info PM.

Osoby, ktore chcialy cokolwiek domowic i kontaktowaly sie ze mna PM - Wasze rzeczy zostaly zamowione

Info z numerem konta wyslalem PM.

Osoby nowe, ktore chcialyby jeszcze cos domowic - przykro mi ale juz za pozno. Nie bede po raz 100 zmienial zamowienia.Bo w koncu Stefana szlag trafi.(chodzi o pompy)

No chyba ze ktos naprawde "musi" i nie zmieni to terminu odbioru calosci zamowienia.

Mozna zamawiac tylko testy

Bo troszke mi sie za duzo wzielo ;) ;)

;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O boshe ten Stefan chce mnie wykonczyc.

Uwaga bo troszke od wczoraj sie zmienilo

Napisal, ze musial zamowic za duzo dla mnie towaru i potrzebuje kase. Prawie calosc zamowienia, ktore zlozylem u niego jest do odbioru i proponuje odbior w sobote.(ok 1000 euro)

Ale jak wiadomo czekam dalej na kilka drozszych pomp, ktore beda w 16 tygodniu roku tj 17-23 kwietnia i ktore obiecal ze wysle na swoj koszt z extra zamowieniem.

Niestety na to nie moge sie zgodzic:

- bo wysylka do Polski to kolejne kilka dni,

- bo to sa wlasciwie pompy dla ludzi ktorzy zamawiali i przelali pieniazki w pierwszym terminie!!!

Ale tez nie moge mu odpisac, hallo Stefan masz pecha.

Wiec pojade tam jeszcze raz.

Zastanawiam sie jak to wszystko zorganizowac.

Wczoraj wszystko bylo OK, dzisiaj juz jakies zmiany.

Ta wspolpraca ze Stefanem wcale sie tak kolorowo nie uklada, zmienia zdanie czesciej niz kobieta.

Niestety pol soboty mam zajete, a na wieczor jakies tam plany i jezeli mi sie uda pojade (niestety) wieczorem do niego, a jak nie to w niedziele. (zalezy jak jemu bedzie pasowalo)

A po raz 3 pojade do niego 16 tygodnia po te drozsze pompy (ale sie wrabalem) Niech nikt mi tu nie pisze zeby Stefan wyslal paczka, bo chociaz to niemiec to i tak mam wzgledem niego mieszane uczucia. I wole odebrac osobiscie.

[white]Dzisiaj jest wtorek, jak do czwarku nie bede mial kasy na reszte zamowien to je anuluje!!![/white]

A jak mi sie uda go przekonac ze wszystko odbieram i place za 2 yugodnie to wszyscy czekaja, nie ma zmiluj sie ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I taki kurs bym trzymał ...nie dość że robisz to za friko to jeszcze latasz tam i z powrotem jak biuro turystyczne ...staraj sie gościa urobić na 17-23 to i jemu bedzie zależeć


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jerzol_kominiarz

Stefan pisze w mejlu ze musial dla mnie extra sciagnac 10 pomp i uchwytow z Holandii. A co mnie to interesuje zamowilem tylko 7 pomp 6060 ;)

No ale badzmy ludzmi, niestety jak nie uda mi sie przekonac to bede musial jechac, ewentualnie wyslac kogos ze znajomych. Dalem mu zaliczki 500 euro wiec tez ma na mnie haka.

Z drugiej strony co to za firma skoro nie ma szmalu na zamowiony towar. Eh szkoda gadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie wszedzie sa tez takie sklepy/sprzedawcy internetowi

a swoja droga to niezle sobie to ten Stefan wymyslil ;)

A jak mozna wtracic, to nie daj sie kmati tak ganiac, w koncu za wode nie jezdzisz, zeby pomykac po kilka razy


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@joopa

Teraz bym pojechal a te drozsze pompy by wyslal poczta, ale to znowu kilka dni w plecy.

Czy daje sie ganiac? No trudno obiecalem przywiesc to to musze to doprowadzic do konca, w latwiejszy lub trudniejszy sposob. Po prostu zycie.

A skoro wiedzial ze pompy drozsze beda za 2 tygodnie to po jakiego grzyba zamawial inne juz teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie o tym mowie ;)

pewnie cienko u niego z kasa, wiec juz teraz sobie zarobi jakas prowizje i dlatego tak cyka na raty wszystko


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe najlepsze bylo jak napisalem mu ze chce rabat 10% a on mi odpisal ze 5% ktore mi daje i tak jest duzo. ;)

Wiec mu napisalem ze jak bym kupil to u niego poprzez ebay to zaplacilby troszke wiecej niz 10% prowizji, ale ze jestem zadowolony z dotychczasowej wspolpracy to zostaniemy przy tych 5% i na tym skonczymy temat rabatow.

Juz wiecej nic nie odpisal.

Ale teraz juz mi sie przestaje podobac wspolpraca z nim i napisze mu wszystkie zale wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcial czy nie chcial w sobote musze sie tam bujac ;)

Zmienia mi to caly plan weekendu ale trudno. Zycie.

Nie wysle tam samej siostry bo po pierwsze nie bedzie sama zalatwiala moich spraw, po drugie trzeba bedzie sprawdzic zgodnosc towaru z zamowieniem.

W sobote odbieram a w poniedzialek wysylam paczki dla:

@GREGOR, @Garfield, @blazej, @Tata, @rs, @kkris

@mmedenski i @ZiZi Prosze o kontakt w/s odbioru osobistego. Moze zalatwimy to na Slonecznym (przy zjezdzie z naszej smiesznej autostrady w kierunku na Stargard, gdzie czasami stoi brzydka k....) jak bede wracal wieczorem od Stefana.

Bede mial dodatkowo magnesy dla @Harnas i @jerzol_kominiarz + foto.

Reszta niestety dopiero w nastepnym terminie podanym wyzej, ktore oczywiscie dla Was odbiore

Z mojej strony moge Was tylko przeprosic ze to tyle trwa.

Pozdrawiam

O odbiorze i wysylce poinformuje PM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwała ci dobry człowieku !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg Stefana problemy z Tunze sa dlatego ze w maju sa jakies targi i niestety producenci sie juz do nich szykuja.

Kto wie gdzie skladaja te pompy, bo jak u jakis szuszfoli to bede mial calkiem tanie dojscie ;)

Stefan napisal ze i tak powinienem sie cieszyc ze ma reszte towaru, bo on na niektore zamowienia czeka 3 miesiace. No sorki ale jest kiepskim dostawca to sie go szybciutko zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kmati to nie tak. wszyscy czekaja na tunze. w moich miejskich sklepach tez klna na czym swiat stoi. ja na moja lampe tez czekam juz miesiac i cos mi sie widzi ze jeszcze dluzej poczekam. uprzedzalem was panowie z gory ze na tunze poczekacie. po prostu producent nie wyrabia z produkcja i trudno tu winy sprzedawcy szukac


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wildtom

ja tylko napisalem jak mi sie niemiaszek tlumaczy.

Pamietam, ze nas uprzedzales, ale z korespondencji ze Stefanem wynikalo ze wszystko jest na miejscu, wszystko fajnie, odbior osobisy i nagle sie posralo (sorki) wymyslil przedplaty a zreszta wszystko jest napisane w tym temacie.

6100 mialy byc po 2 tygodniach. Termin minal. Maja byc za 2 tygodnie. A co bedzie za 2 tygodnie?

6060 podobno sprowadzil 10 szt z Holandii. Odbieram w sobote 6 szt.

Mogl od razu napisac, ze jest BIG problem i wszystko ok, nikt by nie zamawial tych lepszych pomp, skoro nie wiadomo kiedy beda. Dobrze ze Harnas i jerzol_kominiarz maja jeszcze troszke cierpliwosci.

Eh szkoda gadac........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem, to samo mam z lampa, zamowiona 2 tygodnie przed urlopem, myslalem ze do urlopu dojdzie, nie doszla, mysle sobie, trudno, jade na urlop jak wroce na pewno juz bedzie i co? przyjezdzam i dostaje na dziendobry haslo ze jeszcze conajmniej 2 tygodnie sobie poczekam. i to Giesemann tak o klienta dba ;)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dobrej mysli i mam nadzieje za 2 tygodnie odebrac ostatnie 2 pompy. Tym samym rozlicze sie ze wszystkimi i mam nadzieje ze wszyscy beda zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

1253-tunze_dostawa_2.jpg

Zaczynam pakowac ;)

Ale sobie czyscikiem palucha przyciolem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spakowane paczki

1253-paczki.jpg

Paczki zostaly spakowane i w poniedzialek wysle dla :

@GREGOR

@Garfield

@Tata

@rs

@kkris

Koncowe rozliczenia dostaniecie PM

Prosze o info czy paczuszki doszly.

Zostalo mi kilka zabawek

@ZiZi

prosze o kontakt w sprawie odbioru osobistego, chyba ze chcesz paczka.

@blazej

Nie spakowalem Twojej paczki bo zabraklo mi tasmy klejacej ;)

Pozostale zamowienia

@harnas i @jerzol_kominiarz

Dla Was mam na razie magnesy i fotocelke ;)

Wg Stefana pompy beda w 16 tygodniu.

Rozmawiala z nim dzisiaj moja siostra bo ja musialem byc w pracy i wspanialomyslnie zrobilem jej wycieczke z chlopakiem pod Berlin.

Ale 100% nie chcial zagwarantowac ;)

Pozdrawiam wszystkich

kmati ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Mati. Przepraszam Cie bo widac, ze to moja pompa zrobila klopot.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko Twoja @harnas ....:con


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko.

Kto by przypuszczal, ze z jednego wyjazdu zrobia sie 3 wycieczki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszly piorytety do wszystkich ;)

A ze to dzial targowisko, to mam jeden magnes do pompy za duzo, gdyby ktos chcial i fotocela ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszla paczka...super zapakowana - dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka doszła !!!!!!!!!!!!!

Super !!!!!!!

A teraz montaż.

Ale te pompy wielkie i brzydkie ....

Ale pompują wspaniale!!!!!!!!

Jedna coś tyrczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.