Skocz do zawartości
błażej

zakup streamerów tunze na ebay.de

Rekomendowane odpowiedzi

Błażej to telefonu nie ma to fakt! kiedyś pompe od niego kupowałem i taki zniecierpliwiny byłem oj......za ten telefon to bym dużo dał...

Ale w końcu przyszła!

Ale fakt, paskudna sprawa tak sie dzieje jak mokry czyścik poskładasz. To na nowy już nie wyglada....


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to czy gosc ma koma czy nie.

Gadalem z jego kolega, ktory mial zadzwonic do niego do domku i powiedziec mu co jest 5

błażej :

doszła paczka , wiem co jest z czyścikiem ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

wedle mnie paczka była oki zapakowana, steropian w orginale ył peknięty a o bbraku sznurka w paczce dowiedziałem sie wczoraj.jesli będzie kłopot ze zwrotem to odkupie ją ale wata ochronna nie wyglądała tak u mnie


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam neta więc nie moge pisać z domu.sznurek jest już w drodze więc o to sie nie martw , myśle iż podwójna folia bombelkowa to odpowiednie zabezpieczenie


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O boshe.........

wedle mnie paczka była oki zapakowana

a pokaz mi wyzej, gdzie napisalem, ze byla zle zapakowana

steropian w orginale ył peknięty

I co wymieniles go na inny, ze ten jest caly?

a o bbraku sznurka w paczce dowiedziałem sie wczoraj

a to bardzo ciekawe

jesli będzie kłopot ze zwrotem to odkupie ją

tym wlasnie sie martwie

ale wata ochronna nie wyglądała tak u mnie

mysle ze ktos, kto byl ciekawy dzialania czyscika, poprosto "wprasowal" watke w ta szczoteczke, zgadnij kto

Proponuje na tym zakonczyc sprawe czyscika, nie chce mi sie ............

Edit. O sorki........ napisalem cos o styropianie, chodzilo mi bardziej o to ze jest mocno "zmartretowany" a nie zle zapakowana paczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle iż blokowanie na gg to ciut dziecinne bo mamy sie za osoby dojżałe umysłowo więc moizna przedstawić argumęty na swoją"obrone" i wyjaśnić do końca sprawe


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
błażej :

myśle iż blokowanie na gg to ciut dziecinne

No coz po prostu nie mam ochoty dzisiaj z Toba gadac.

Po za tym sam napisales, ze piszesz od kolezanki i nie masz czasu. Wiec o co chodzi?

Nie pisz mi tu o zagraniach dziecinnych bo moglbym na Twoj temat doktorat zrobic......

Napisalem wczesniej, ze temat czyscika uwazam za zamkniety, wiec nie dyskutuj juz ze mna na ten temat.

Jak bede mial pretensje to tylko do siebie a pozniej do Ciebie ale mozesz byc pewien , ze sie o tym dowiesz.

I nie pisz juz do mnie na forum, bo to nie miejsce na nasze klotnie.

KONIEC

ahia na GG tez nie pisz dzisiaj do mnie bo wychodze z domu zeby sie uspokoic.

Twoja obrona jest Ok, i wcale mnie nie dziwi, to na poczcie to zrobili.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co ci chodzi z tą pocztą. jestem zły również że jest coś nie tak bo starałem sie zapakować to dobże !! jeśli jednak ty, stefan (i tak ma facet szczęście zę jestem uczciwy i nie zatszymałem jej dla siebie ) uznacie że czyścik jest "be" to go wezme.jest mi bardzo głupio że czujesz sie oszukany przezemnie, każdyy mógł zapomnieć wsadzić sznureczek do paczki lub "nieodpowiedznio ją zapakować ponieważ nie ma jednego określenia "dobrze" dla wszystkich :D jesli zdecydujesz sie co dalej robimy to pisz bo nielubie niedokończonyc spraw i "dozywotnich długów wdzięczności" więc woleto załatwić do końca. tak jak zadecydujesz tak sie stanie i prosze poimformuj mnie o tym przez pw

z mojej strony to wszystko na "usprawiedliwienie"

przepraszam i pozdrawiam błażej


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze admina lub moderatora o zablokowanie tematu i jeśli coś wyniknie dalej w tej sprawie to bądziemy się informować przez pw a osoby które czegoś nie otszymały lub jeszcze za czymś czekają od kmatiego będą sie dowiadywać o stanie zamówienia przez pw lub osobnym temacie.


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

Wydaje mi sie ze cos jest nie tak. Skoro do tej pory nikomu nie przeszkadzal ten temat to proponuje go nie blokowac, bo niektorzy nadal czekaja na swoje zabawki.

A tu mam mozliwosc ich informowac o wszystkim.

@Blazej Twoje rozliczenie dotyczace Twoich dotychczasowych zakupow wysle Tobie jutro PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie , nieeeee no to przechodzi ludzkie pojęcie wdzięczności i przyzwoitości ....jak @błażej możesz pytać o sposób załatwienia sprawy , on jest prosty i zrozumiały (jeśli masz honor) pytasz jeśli nie pamiętasz @kmati o nr konta i przelewasz rownowartośc towaru który otwierałeś i używałeś a dopiero po tym pytasz jak zakończyć sprawę ...!!!! nie odwrotnie

Jakim cudem przyszlo Ci do głowy blokowanie tematu ???? czyżbys kolejny raz zapomniał o kolegach ???? my (ja na pewno) bardzo sobie cenię ten temat choćby ze względu na człowieka który bezinteresownie podjął się wyswiadczenia przysługi obcym osobom jak zwykle potwierdził regułę że uczciwość w tym świecie to towar tak nieosiagalny jak prawda w sejmie !!!

@kmati jak bedziesz miał problem z tym czyścikiem to go za powiedzmy 90 % wartości kupię (tylko ze względu na Twoją uczciwość i bezinteresowność)

No cholera mnie bierze jak sobie pomyślę że tak można traktować porządnych ludzi


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. Co ma sznurek od magnesu do blokowania tematu? Blazej to moze odkup ten czyscik od kmatiego jak chesz byc honorowy?


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, przecież @kmati kilkakrotnie prosił o nieotwieranie. Postawiłes Mateusza przed faktem dokonanym i próbujesz go wciągać w pyskówkę. Myślę że dosyc się najeździł, w NASZEJ sprawie, jakby nie było. Mam nadzieje że wszyscy usłyszymy honorowy finał tej sprawy, z Twojej strony, @błażej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez dokładam swoje trzy grosze !!

Moja Tunze miała wadę fabryczną i @kmati bez problemu podjął się dochodzenia praw gwarancyjnych ze Stefanem.

Popieram @kmati !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zamieżam sobie lecieć w ch...w pierwszym poście zdelarowałem sie że jeśli kmati uzna że jest nie tak to ją odkupie.ja uważam kmatiego za bardzo pożądnego człowieka, w koncu nie musiał narażać sie na nieprzyjemności.zapomniałem wsadzić sznurka -to fakt, moja wina, nie mam pojecia co siie stało z watą i raczej nic w tej sprawie nnie zmienie :D jeśli wystompi jakikolwiek problem to tak jak juz wyżej mówiłem odkupie.Nie mam ochoty robic tu jakis wojen o zapomniany sznureczek i uszkodzoną watel. prosze o niewypowiadanie sie na temat mojej osoby publicznie bo sam wiem co mam zrobić i co żle zrobiłem.jjestem pełen podziwu dla kmatiego i jestem mu bardzo wdzieczny. blokowanie tematu przysło mi do głowy ponieważ wiem jak sie to może skończyć, bedziemy coraz dalej odchodzić od tematu ,atmosfera stanie sie nieprzyjemna i wywody osub zupełnie niezwiazanych z tematem badą pogarszać sprawe.

czekam na decyzje kmatiego na priv i mojej strony to koniec. Nie prosze o rady w tym temacie NIKOGO a jak ktoś ma jakieś uwagi na temat mojej osoby to na priv prosze.mam swój mózg i potrafie sam mysleć.

THE END


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz @blazej a co ja mam zdecydowac? Postaw sie na moim miescu. THE END :D

Wyslalem mejla do Stefana i czekam na odpowiedz kiedy bedzie odbior pozostalych zabawek

Pozdrawiam

mati

Edit.

Prosze juz o nie komentowanie na temat powyzszego "problemu" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie post na pewno nie będzie zablokowany, dobrze, że się taki temat toczy, ale prosiłbym o kulturę słowa...Lepper będzie wicepremierem to się dość na chamstwo napatrzymy...a ten problem to myślę, że sobie załatwicie jak dorośli ludzie.


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jerzol_kominiarz :

@kmati jak bedziesz miał problem z tym czyścikiem to go

Dzieki ale.......Hehe o ile mi wiadomo masz szybe w akwa 10mm a ja mam 12. Czyscik jest do 30mm wiec on jest Tobie jeszcze mniej "potrzebny" jak mi.

Nadal nie mam info od Stefka :D

Zadzwonie wieczorem i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj i jak ???? dodzwoniłeś sie do Stefana ????


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo

Qrcze Stefan mi juz 2 dni nie odpisuje na mejle :D

Nie dzwonilem wczoraj, bo mojego tlumacza (siostry) nie bylo w domku.

Zadzwonie dzisiaj do domu albo wysle mu smsa na koma.

Sam juz sie zaczynam wkurzac.... Zero jakiegos info z jego strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy sie juz niecierpliwia. W sumie czas do 22 kwietnia minal bardzo szybko. Mam nadzieje, ze wiecej opoznien nie bedzie. Czekamy na wiesci.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam sie niepokoic na maxa. Wyslalem mu rano smsa i dalej cisza. Jak wroce do domku po 14 to dzwonie do niego na chate dowiedziec sie czy koles w ogole zyje :D

Qrde dalem mu 300 euro zaliczki to przynajmniej powinien sie odzywac!!!

No ale moze gdzies dalej pojechal po towar i dlatego sie nie odzywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra w domku nikt nie odbiera :D

Zostawilem wiadomosc i czekam. Moze na jakis urlop pojechal alo cos innego. Sam juz nie wiem.

Jutro jeszcze raz zadzwonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam takie pytanie: jak mu płaciliście ?? ktoś pisał że wysłanie pieniedzy do Niemiec starsznie dużo kosztuje, czy chodziło mu o przelew na konto ??


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.