Skocz do zawartości
myszek8

Czy to Green nudi ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wywalić czy zostawić. Wczoraj się kręcił koło eyphylli a dzisiaj połowy jej nie ma czy to on mógł ją załatwić. Dodam jeszcze, że "to" raczej było w skałce z tą euphyllią bo widziałem białe kropeczki między polipami a dzisiaj widzę że to coś ma takie kropeczki. Skałkę mam od czwartku i na niej jest jeszcze chyba aptasia foto nr3

post-17743-0-51908100-1370786102_thumb.jpg

post-17743-0-16160800-1370786235_thumb.jpg

post-17743-0-10063400-1370786763_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda dziada bo jest bardzo ładny. Może by go przemeldował do jakiegoś małego akwarium i na biurku trzymał razem z krabem dzikusem co za karę w sumpie siedzi :smiling: i patrzył kto kogo zje.

Jak zobaczył że mu zdjęcia robię i na forum wystawiam to się domyślił że ma aut z akwarium i gdzieś uciekł ale go dopadniemy :laser:

Edytowane przez myszek8 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

A może jakimiś kseniami tez się żywi i wtedy jakoś tanio dasz rade go utrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam xenie ale na górnej półce a on śmiga przy piasku i euphyllie pojadał a wyczytałem że bardzo lubi zoa a tego to mi szkoda.

Edytowane przez myszek8 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

No nie dziwie się. Ksenie jeszcze można poświecić ale zoa szkoda. Może komuś go będzie chciał. Ale jakbyś osobną pikorafę zrobił i ksenie przy piasku dał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację ale teraz to go muszę wyczaić gdzie się schował bo od kiedy mu zdjęcia zrobiłem to się schował i tyle go widzieli. Przeniesiemy dziada do innego akwa jak go znajdę i jak ktoś będzie chciał to czemu nie bo jest bardzo ładny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Jak to zrobisz napisz potem co i jak. Te najpiękniejsze ryby w morskim to jak widzę największe rozbójniki. Z innymi zwierzętami jest jak widzę podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak jest. Widziałem w sklepie krewetkę modliszkową i była bardzo piękna ale wszystko zjadała co pływało.

Z początku myślałem że ta ukwiał i byłem wniebowzięty a potem zonk że to ślimak koralożerca :wallbash:

Edytowane przez myszek8 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Pistoletowe chyba tylko z babkami żyją dobrze. A modliszko nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modliszka przepięknie ubarwiona i w sklepie ją karmią gupikami ze słodkowodnego akwa bo się rybami żywi i wszystkie zeżre :cry:

Zeżarł całą euphyllię i na dodatek nigdzie go nie widać. Wczoraj jeszcze za skałą siedział a teraz się tak schował że szok.

Edytowane przez myszek8 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.