Skocz do zawartości
DeeCann

Poszukuję transportu z Gdańska do Jastarni 21.06 wieczorem

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Problem mam, mianowicie 21.06 ( piątek ) o godzinie 21:30 / 22:30 ( jade Polskim Busem z Wawy ) dojeżdżam do dworca PKS Gdańsk i muszę dostać się do Jastarni, a niestety o tej porze nie ma dosłownie nic, żadnego transportu ( nie ma bata nawet na wynajęcie samochodu bo wszystkie najtańsze pierdzikółka są już porezerwowane ).

Czy ktoś wie, zna albo pomoże w transporcie mojej skromnej osoby z kobitą ciężarną ( oczywiście nie brać tego jako przekupstwo, jedynie informacja, że 3 osoby będą ) ? :) Bez bagaży żadnych bo tylko na 2 dni do córy.

pozdrawiam


aquarium2405.png

WPReef: Delta 210L | Sump 64L. Graty: Deltec APF600 | NJ3000 | 2*6045 | LED by @Tomasz | pudełko Reef Octopus 300D

Zawartość: 20kg LR | 15kg LS

Story: http://nano-reef.pl/...-wpreef-210-64/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Gdańska się nie dostaniesz, ale z Gdyni powinieneś. PolskiBUS zatrzymuje się na górze dworca. Schodzisz w dół do SKM (ok. 2 minut) i ruchome schody, więc sie nie przemęczycie. Wsiadasz w SKM i wysiadasz w Gdyni Głównej. Weź tylko pod uwagę, że to koniec roku szkolnego, początek weekendu i start sezonu, więc w SKM będzie "bania u cygana". Tam masz autobus na Hel (jedzie przez Jastarnię), ale to będzie ostatni tego dnia. Chyba, że już ruszy pociąg, bo remont jest teraz. Wtedy masz pociąg do Jastarni ok. 23.

Ewentualnie mam znajomego co jeździ taksówką i myślę, że można się w takich kwestiach dogadać poza cennikiem.

Ja sam przemieszczam się na tej trasie regularnie, ale we wskazanym czasie mnie nie ma, bo bym Was podwiózł.

Edytowane przez Błękitny (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyłeś mnie że jest pociąg po 22 z trójmiasta bo mnie się nie udało znaleźć. Poszperam w takim razie jeszcze. Dzięki za informacje.

Pozdrawiam


aquarium2405.png

WPReef: Delta 210L | Sump 64L. Graty: Deltec APF600 | NJ3000 | 2*6045 | LED by @Tomasz | pudełko Reef Octopus 300D

Zawartość: 20kg LR | 15kg LS

Story: http://nano-reef.pl/...-wpreef-210-64/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.