Skocz do zawartości
CNCRob

Telefon na kartę z internetem

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze wybieram sie do pl potrzebuje jakaś kartę do telefonu ale koniecznie z internetem. Jest juz jakiś wybór w pl? Co wybrać? Jakie ceny i oferty wchodzą w grę? Chciałbym używać tego do podgladu akwarium na odległość, głownie obraz w telefonie z kamery wifi umieszczonej przed akwa. Ostatnim razem jak byłem to jedynie do wyboru były abonamenty, moze cos sie juz zmieniło?


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz sobie na strone Play , tam bedzie chyba najlepsza oferta , nie powiem dokladnie jaka bo korzystalem w PL z abonamentu u nich i bylo spoko ,

np to http://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/play-na-karte-lubie-to/

Edytowane przez qba25 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roberto wez w koncu telefon w vodafone. wysylasz sms przed wyjazdem z data i uruchamia ci sie roaming na unie europejska. 2.30f dziennie to kosztuje ale masz swoj standardowy plan cenowy. i nie placisz nic ekstra za nic.


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zapytam z ciekawosci, mowa o wifi security cam, czy z kompa itp?

Chyba kupie kamerę wifi pod kompa i bedzie wpieta w sieć domowa

roberto wez w koncu telefon w vodafone. wysylasz sms przed wyjazdem z data i uruchamia ci sie roaming na unie europejska. 2.30f dziennie to kosztuje ale masz swoj standardowy plan cenowy. i nie placisz nic ekstra za nic.

Juz kiedyś gadalismy o tym. Muszę zostać w uk w EE. Nie mogę zmienić tu sieci a dwa abonamenty to lipa troche.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zapytam z ciekawosci, mowa o wifi security cam, czy z kompa itp?

Kamera wifi wpieta w sieć domowa.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie myslales o security online. W argosie masz np., tylko nie wiem czy tulko na twardy nagrywa, czy pod kompa mozesz podpiac...

Jak bedziesz mial cos konkretnego, to podeslij ns priv, sam o tym mysle.

A najlepiej jak ktos moglby Ci pozyczyc jakas "firmowke" na okres pobytu w pl (chodzi o karte) z jakims abonamentem, co uwzglednia neta za free, lub w pakiecie.


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie myslales o security online. W argosie masz np., tylko nie wiem czy tulko na twardy nagrywa, czy pod kompa mozesz podpiac...

Jak bedziesz mial cos konkretnego, to podeslij ns priv, sam o tym mysle.

A najlepiej jak ktos moglby Ci pozyczyc jakas "firmowke" na okres pobytu w pl (chodzi o karte) z jakims abonamentem, co uwzglednia neta za free, lub w pakiecie.

Nie wiem czy jest sens wydawać ponad 200f na security bo nie potrzebuje miec nagrywania. Akwarium zostaje bez opieki ponad tydzień i chce miec podgląd online aby w razie awarii kogoś wysłać na miejsce. Kamera wifi hd w tym wypadku bedzie dobrym rozwiązaniem. Muszę tylko poszukać w pl jakiegoś telefonu na kartę z internetem.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tydzien?

Wrocisz I oddasz ;)

A na kolejne wyjazdy znow będę brał? Eee, wole miec juz cos na stałe to moze i kiedyś na forum linka oficjalnego zapodam :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Robert, jaką kamerkę chcesz kupić? kopsnij linka :) te IP camy to fajna sprawa, kolega tez taką kupuje właśnie na wyjazd, do tego jego ojciec ma numer telefonu do mnie w razie gdyby się coś działo. z tego co on liczył to nawet na roamingu nie wyniesie go to zbyt wiele. a ta opcja z play (1gb) na tydzień w zupełności wystarczy . ja osobiście nigdy nie przekroczyłem 500mb przez cały miesiąc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert.

W PLAY znajdziesz to czego szukasz.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady, będę szukał.

A kamerka to cos w tym stylu planuje:

Look at this on eBay:

HD Surveillance WiFi Wireless IP Video Camera Network CCTV Webcam Infrared Night

http://bit.ly/YBJyXh


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resolution

640*480(VGA)/320*240(QVGA)/160*120(QQVGA)

nie wiem gdzie ma to HD z nazwy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat dałem pierwszy z brzegu link. Przed kupnem dokładnie poprzegladam kamerki. Bardziej zależy mi na kupnie dobrej karty do telefonu w pl.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie prędkości daje play? z tego co słyszałem to plus jest najszybszy ale to tez zależy od miasta.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.