Skocz do zawartości
CNCRob

zaczepki innych - brak reakcji administracji

Rekomendowane odpowiedzi

m8g.pngskoro brak od strony administracji reakcji na moje prywatne wiadomosci to zapytam oficjalnie, dlaczego jak zglaszam proby zaczepek na priv to nikt nie reaguje i czeka zawsze az ja odpowiem i na koniec dostaje sie mi? dlaczego rowniez administracja nie reaguje na takie zachowania jak na foto? Typ zamieszcza obrazliwe dla mnie linki a administracja sobie z tego nic nie robi czekajac az znow niby ja zaczne kolejna awanture, tym razem nie dam wam tej satysfakcji, mam dosyc bo dzisiejszym dniu i porazce przy akwa.

Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to robi się już śmieszne, co mogą sobie pomyśleć osoby przeglądające to forum, widząc takie wpisy, ręce opadają, już widzę www.marudzacybarera.pl hehe żałosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to sa wlasnie zagrywki na forum, nie wszyscy mnie lubia bo potrafie miec swoje zdanie wiec pozwalaja innym mnie zaczepiac aby na koniec mi sie oberwalo jak na taka zaczepke odpowiem. jak za to ja bym kogos zaczepil to od razu bym dostal bana. slepy jeszcze nie jestem i od dawna widze tu takie gierki.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrob sobie stopke taka sama z moim nickiem, nie widze w tym nic obrazliwego, przeciez komentujac moje posty podkreslasz to gdzie mozesz w kazdej formie. Wrzucisz na luz to zniknie


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert daj na luz trochę zgłoszenie a właściwie dwa wysłałeś 17 minut temu!

Ja wiem że masz dziś słaby dzień ale daj zjeść kolacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.