Skocz do zawartości
Gość Feniks

Apel do wszystkich

Rekomendowane odpowiedzi

wymiana juz kwitnie, ale tutaj sie nie uda chyba nic zorganizowac, bo byloby konkurencja dla reefshopu


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

I tak na reefshopie nic nie ma do kupienia, więc nie można mówić o konkurencji, jak ktoś ma jakieś ciekawe korale do sprzedania to jestem zainteresowany.


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciwko wymianie nie mam nic - chciałbym to podkreślić. Kto będzie miał szczepki do oddania/wymiany moze skorzystac z tego serwisu. Natomiast inną sprawą sa ogłoszenia komercyjne oraz pseudokomercyjne - nie mam nic przeciwko, ale niech to się odbywa na innych zasadach.

PS. W ReefShopie niedługo duuuże zmiany :yes Ba ! Rewolucyja Panie!

;)

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem raczej o czyms bardziej sformalizowanym, np baza akwarystow wpisujacych co rozmnazaja regularnie

Wtedy np patrze kto ma pozadany przeze mnie koral i pisze z pytaniem, co on by chcial w zamian.

Niektorzy byc moze chcieliby kase (niewielka kwote ale jednak) co tez byloby interesujace - taniej jest kupic szczepke za 20zl, niz calego koralowca za 100.


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak przeslac komus taka szczepke? Szybka paczka odpada ze wzgledu na koszta a poczta to pewnie za dlugo:(

Mam kilka samosiejek xeni i moge komus oddac (najlepiej wymienic ) . Wlasciwie to tyko 2 ktore latwo wyjme bo siedza w zwirku.

Pozdrawiam MM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takiego tematu powstała wielka dyskusja , w której każdy wypowiedział się co myśli o rafie. Niestety rozczarowałem się postawą niektórych osób do siebie. Myślicie ,że Fenix to forumowy troll lecz niektórzy z was się nimi okazali.Z całym szcunkiem dla Moniki, która podała nam co niszczy rafę, Przemka, który ma podarować zegarek amatimarines,I dla wszystkich , którezy podali swoje opinię.Jeszcze raz bardzo dziękuję:

mmedenski

Marx

Przemkowi

Eltomowi

Tomaszowi

Grześkowi wo

Sheep

Monice

Markl

Amatimarines

Waldemarowi żak

yoki

Arcadio

Storn

Set

DOchier

Z poważaniem Feniks

Życzę wam wszystkim udanej hodowli zwierząt morskich i trafnych spostrzeżeń, które sami postawicie interesująć się tak udanym hobby jakim jest akwarystyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przemku, kiedy będą te obiecane zmiany w reef-shop.pl

Pozdrawiam

Tomasz


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyslac mozna szczepki w termosie i kurierem lub priorytetem, albo w styropianie - i konduktorska


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w Reefshopie beda od piatku - teraz wlasnie siedze w W-wie i odbieram dostawe.0d piatku wprowadzamy do ReefShopu.Pozniej tez odpowiem na pozostale posty - z telefonu sie ciezko pisze(woIno).Teraz dostawy beda co tydzien,postaramy sie tez powaIczyc z cenami.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z kąd jesteś ? Bo ja bym reflektował na kawałeczek xeni. Ja jestem z Krakowa


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przemku; trzymam Cię za słowo :Satisfied

Pozdrawiam

Tomasz


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Qbab, jestem ze Szczecina a wymiana xenii nastapila z Darkiem K.(e2rd).

Jesli ktos wpada w moje okolice to chetnie sie wymienie.

Pozdrawiam,

MM

p.s.wiem ze odpowiedz "troche" spozniona ale z niewiadomych mi przyczyn nie moglem tu pisac (w sumie niewazne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ w temacie wykopania feniksa ]

Hmm, na tym forum jestem od niedawna, od pewnego czasu jestem rowniez uczestnikiem innego forum,( o pewnym sporcie)-gdzie kultura wypowiedzi znamieniczo rozni sie od tej tutaj (dla was plus).

Do tej pory uwazałem że forum internetowe jest miejscem wymiany pogladów,

ale teraz, po wykopaniu stad feniksa (jego teksty nieobrazaly nikogo, jedynie szukal waszego glosu w tym temacie) stwierdzam (i mam nadzieje ze sie myle) że to forum jest miejscem gdzie istnieje tylko jedno sluszne przekonanie. Forum sluzy przeciez tez do swobodnej wymiany mysli, nie tylko do trwania przy jednym!

Moze paru osobom nie podobalo sie pytania feniksa, lecz ja bylem naprawde ciekaw waszych mysli na ten temat.

No bo jak jest naprawde? Ile procent rafy niszczy dzialalność związana z przymyslem akwarystycznym? Ile innego typu działalnmość ludzka? Po przedstawieniu tych paru prostych cyfr na pewnoo feniksowi i wam,drodzy forumowicze spałoby sie lżej,

czego wam życzę serdecznie.

Marcin Now.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.