Skocz do zawartości
Harari

Pstryczek elektryczek.

Rekomendowane odpowiedzi

Może komuś się przyda jeżeli zapomniał dać wyłącznik do któregoś z gniazdek w sumpie.

Znalazłem to dzisiaj podczas wizyty w Selgrosie.

post-7642-0-71894400-1375700203_thumb.jpg

post-7642-0-84090200-1375700214_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Fajne tylko gorzej jak ktoś ma gniazdko w niewygodnym miejscu. Już chyb lepiej kupić normalny wyłącznik i wstawić. Ale jako awaryjny wyłącznik to może być dobry pomysł. Rozgałęziacz wpięty do gniazdka poprzez takie urządzenie i w przypadku krytycznej sytuacji 1 przyciskiem wyłączamy całość.

Edytowane przez radiesteta (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widział ktoś może takie ale podwójne ? chcę pompę obiegową i odpieniacz mieć na jednym wyłączniku bo zdarza mi się zapomnieć wyłaczyć odpieniacz jak odłączam obiegówke a wiadomo co się wtedy dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widział ktoś może takie ale podwójne ? chcę pompę obiegową i odpieniacz mieć na jednym wyłączniku bo zdarza mi się zapomnieć wyłaczyć odpieniacz jak odłączam obiegówke a wiadomo co się wtedy dzieje.

o , i tu masz problem ,trzeba było wcześniej pomyśleć , a jak obiegówka padnie i przestanie podawać to liczysz też na awarie odpieniacza ?

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i trzeba było wcześniej pomyśleć ale chyba ciągle nic nie stoi na przeszkodzie w rozwiązaniu tego problemu teraz.

Zdaję sobie sprawę ,żę najlepszy byłby czujnik poziomu wody odcinający zasilanie odpieniacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek - koszt to 7PLN brutto

Robi - to co podsyłasz ma jedną wadę - musisz ciąć kabel, nie wiem czy nie może to być punkt przyczepienia serwisu w razie awarii pompy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja raczej poszukuję przedłużacza lub gniazdek wtynkowych aby nad każdym gniazdem był wyłącznik


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.