Skocz do zawartości
qrec1

Odpieniacz do 200l

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zdecydowałem się na Tunze 9004 polecany przez wielu użytkowników, jeszcze go nie mam bo zastanawiam się nad zestawem razem z filtrem Tunze 3162 ale jak będę miał to zdam relację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma w 140 więc powinien się nadać aczkolwiek trzeba przyznać, że do cichych nie należy. Mam do sprzedania Schurana 100 wystawionego na targowisku, który siedział u mnie w 160 litrach i dawał spokojnie radę a dzięki zwężce Venturiego jest mistrzem cichej pracy - praktycznie niesłyszalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie odpieniacz musi być cichy bo akwa stoi w pokoju małego dziecka. Może jakieś inne propozycje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deltec mce600 dzis kupuje nowy ;) , byłem u znajomego i z tego co widze pracuje cicho :) i z tego co twierdzi nie ma problemow z ustawieniem pracy;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek,

jak masz tu wyzej okazje kupic Schurana 100 to tylko popytaj, jak go umiescic w akwarium i sie duzo nie musisz rozgladac za innymi.

To zadko spotykany, drogi i b. dobry odpieniacz. :thumbup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że może to niejest szczyt techniki ale może Aquamedic midiflotor ? Tani bardzo cichy i hmm moim zdaniem bardzo skuteczny. Wiem , że zaraz padna słowa krytyki , że jest na kostke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok 10 dni mam delteca mce 600 bardzo fajnie pieni :) słychać zasysane powietrze, podobno jest jakis tłumik który to wycisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok 10 dni mam delteca mce 600 bardzo fajnie pieni :) słychać zasysane powietrze, podobno jest jakis tłumik który to wycisza

można samemu zrobić , są instrukcje w sieci na ten temat :

http://nano-reef.pl/topic/11889-tlumik-do-odpieniacza-jak-wykonac/

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.