Skocz do zawartości
thomas516

dziwne zachowanie nemo

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam mnie co takie zachowanie moze oznaczac, gdyby to byly slodkowodne to powiedzial bym ze skladaja ikre ale tutaj nie wiem co myslec, sorki za kiepski film


akwarium AQUAEL glossy 80x35x53 125L, ok.11LR,10LS, odpieniacz i filtr tunze reef pack 250, cyrkulacja, 2x jebao RW-4, oświetlenie led retro fit 3x 16w actinic. reaktor glonowy 2,5L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest to samo od paru dni z nimi


89cc1151d3a3b103ec6eaa01c2f8c53eu710a626.png?upd=20150222141144

Akwarium: 120l. 60x45x45 sump Sump 70x34x45 85l. lampa: lumini 150w Cytkulacja: Jebao RW-4 ,RW-8 Obieg: JW 3000 Odpieniacz: turboflotor blue 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to normalne zachowanie błaznów, u mnie tak się zachowują od kilku lat, tyle, ze w lesie xenii, a nie przy szybie.


300l w obiegu. maxspect razor 160w, aqua nova ncm-3500, 2x tunze 6045, aquaspec white skim 200 z pompą w body.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym rogu mieszkaja bo nie mam ukwiala a euphylli jeszcze nie dojzaly bo jest na drugim koncu akwa i pomidorek do nie sie przymierza


akwarium AQUAEL glossy 80x35x53 125L, ok.11LR,10LS, odpieniacz i filtr tunze reef pack 250, cyrkulacja, 2x jebao RW-4, oświetlenie led retro fit 3x 16w actinic. reaktor glonowy 2,5L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób zdjęcie całego akwa to ci powiem o co kaman...


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swojego rodzaju drgawki;)

uległość lub chęć przystąpienia do tarła

ten z drgawkami to samiec


Gdy wszyscy wiedzą że czegoś nie da się zrobić pojawia się ten jeden, który nie wie że się nie da i on właśnie to coś robi. Einstein

Moje 42l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje Clarki tak zawsze wpadały w drgawki jak centropyga zaczęła je denerwować. Wystarczyło później że się tylko zbliżyła, a błazny już całe w podrygach i ogryzały wtedy namiętnie skałę.

Myślę że ten pomidor je jednak denerwuje, tym bardziej że nie mieszkają w ukwiale jeszcze.

PS. Trochę tych aiptasi tam masz.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo zachowywaly sie jak nie bylo pomidora i glownie w tej czesci akwa tylko one byly, jest dosc regularne co jakisc czas i zachowuja sie tak jak nie ma innych w poblizu, jak zaczynaja sie krecic kolo nich to plywaja normalnie, posypalo sie ich troche po probie z kwaskiem, od niedawna plywa brzydal i podrzera do tego czekam az przyjdzie srodek do usmiercania i jeszcze krewetki dozuce, mysle ze atak na rozne sposoby skutecznie zwalczy

Edytowane przez thomas516 (wyświetl historię edycji)

akwarium AQUAEL glossy 80x35x53 125L, ok.11LR,10LS, odpieniacz i filtr tunze reef pack 250, cyrkulacja, 2x jebao RW-4, oświetlenie led retro fit 3x 16w actinic. reaktor glonowy 2,5L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.