Skocz do zawartości
ni3miec

szafka, prośba o projekt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że jestem przed przenosinami na większy baniak miałbym prośbę do kogoś kto zna się w temacie projektowania szafek :) wymiary podstawy to 70x60 litraż brutto:190l. Nie wiem czy szafka na stelażu, czy też nie. Chodzi mi głównie o wymiary płyt, bądź stelażu, bo mi to zawsze wyjdzie coś za mało albo za dużo. Pozdrawiam Bartek

Aha i wysokość to max 80 cm ;)

Edytowane przez ni3miec (wyświetl historię edycji)

70x45x45 (140l) panel 70x17x45 (53l)

Midiflotor

Jebao WP-25

Lampa PS BP 160W Master

New Jet 1200

6430_6571.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz, to Ci podeślę rysunek mojego całego systemu łącznie z szafką i stelażem w Google sketchup. Akwa o dnie 70/70 to sobie na głębokości zwęzisz. Jakby coś to wal na PW.

Pozdrawiam, Marek (z telefonu)


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać nowego tematu więc odświeżę ten

Chciałbym obić mój stelaż i przydały by się jakieś plany. Sam mam już rozrysowane kilka opcji ale fajnie by było jakbym mógł porównać to z waszymi projektami i ewentualnie skorygować. Niestety większość zdjęć jakie robicie szafkom robicie od zewnątrz i nie widać co jest w środku :whistle: Jeśli ktoś miałby plany szafki to byłbym bardzo wdzięczny za udostępnienie ich , a jakby były to plany na akwarium 120x60 to już w ogóle byłbym szczęśliwy ...

Jedyny kłopot to działające już akwarium na stelażu, ale to już mój problem :yes

Pozdrawiam

Mateusz


Jest : 148l z panelem na miękko Powrót w nieznane

Było : 432l + 180l sump     Mój dziennik

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praca w drewnie to sama przyjemnosc...Nie ma sie czego bac...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie boję bo wiem że dam rade, pytanie tylko na ile estetycznie i funkcjonalnie mi to wyjdzie ...


Jest : 148l z panelem na miękko Powrót w nieznane

Było : 432l + 180l sump     Mój dziennik

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.