Skocz do zawartości
seba1001

Reefmax kolejny :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem początkującym akwarysta morskim i chciałbym przedstawić moje akwawrium mianowicie

skała 50%sucha 50% żywa z dojrzałego zbiornika

woda 90% z działajacego akwarium

cyrkulacja,hydor koralia 1,hydor koralia nano

odpieniacz w trakcie zmiany z orginalnego na.... Jeszcze niejestem zdecydowany zastanawiam sie nad AM minflotor lub reef octopus nano

koralowce miekkie podstawowe

Akwarium zalane 4miesiące temu

rn7n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spoko baniak:-) jakies ryby jeszcze planujesz czy zostawiasz tą parkę błaznów?:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozesz cos wiecej o nowym odpienku napisac?Chodzi mi o to w ktorej komorze go zamontowales,czy musiales cos przerabiac i czy wystaje na zewnatrz.A jak bys mogl wrzucic jakies zdjecia,to z gory dziekuje.A tak przy okazji - fridmani jest widoczna,czy sie chowa za skalami?

baszurek nadaje mobilnie...(bez polskich znakow,gdyz po edycji wychodza krzaki)...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fridmani widoczna pływa po całym akwarium.Zamontowałem w 3 komorze odpieniacz AM miniflotor,zobaczymy jak będzie spisywał sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unikalna nazwa dziennika zapewni Ci większe zainteresowanie

ladny projekt

pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozesz cos wiecej o nowym odpienku napisac?Chodzi mi o to w ktorej komorze go zamontowales,czy musiales cos przerabiac i czy wystaje na zewnatrz.A jak bys mogl wrzucic jakies zdjecia,to z gory dziekuje.A tak przy okazji - fridmani jest widoczna,czy sie chowa za skalami?

baszurek nadaje mobilnie...(bez polskich znakow,gdyz po edycji wychodza krzaki)...

chodzi ja wściekły zamontowany w srodkowej komorze zawieszony z prawej strony na szybie kubek wystaje ok 5 cm tylna pokrywa przecięta do tego dorzucona pompa wody ustawiona na min nazwę podrzucę w sobotę.Pierwsza komora zalana na wysokość grzebienia jeżeli poziom spadnie o 3 cm pieni gorzej. A tak po za tym fajny ten twój baniak

post-21921-0-27409500-1380806146_thumb.jpg

post-21921-0-02970400-1380806160_thumb.jpg

Edytowane przez Debora (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem ten odpieniacz w ostatniej komorze. Nic nie trzeba ciąć. Wystarczy wywalić "patyki" i wkleić grzebień.

post-11230-0-05435500-1382080271_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się zapowiada i ciekawe ułożenie skały.


ReefMAX, koralia Nano Ewo 900, Tunze 6015,17Kg LR, 7Kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.