Skocz do zawartości
Roman Rożek

TROLLE na forum ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie będę opisywał całej sytuacji, powiem tak że niejaki Swirlej2 opisuje dosyć bajkowo tych którzy mają przyjemność udzielać się na tym forum nazywając ich "Trolami",podobno nie dotyczy to wszystkich, można zgadywać też używając zwrotów z bajkowej piosenki

"... moze Ty, może Ja a może jednak Ja" (Pankracy)

Chcąc używać i zniżac się do takich bajkowych sformułowań proponuje mianować Swirleja2 jako "OJCA DYREKTORA TROLLA Swirleja2"

Ale tak naprawdę takie teksty bardziej mnie rozszmieszają niz podniecają, ale co innego mnie zaciekawiło.

Powyższe zdarzenie poruszyłem na innym forum gdzie jaśnie szanowny "OJCIEC DYREKTOR TROLL SWIRLEJ2" panuje w najlepsze. Jak się domyślacie tekst zniknął w takim tempie że chyba nikt nie zdążył go przeczytać, i tak daw razy. Ponadto pozwoliłem sobie odpowiedzieć na tym forum na pewien temat poruszający kwestie stosowania Węgla - post ten też został usunięty.

Rozumiem że pierwszy post był niezręczny dla usuwającego, ale czemu post dotyczący spraw morskich ?

Podsumowanie

Widac że ciężko się pisze na takim forum w którym nie jest się pewien czy Twój post zostanie czy za chwile zniknie.

Wniosek

Jest takie powiedzenie OJCZE DYREKTORZE TROLLI SWIRLEJU2 -

"NIE RUSZAJ GÓWNA TO NIE BĘDZIE ŚMIERDZIEĆ" i coś mi się zdaje że zacznie komuś niedługo śmierdzieć

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swirley2 smieje sie z nano ale jednak przychodzi tu posty czytac...


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko on ale i chyba wrzyscy z "tamtego" forum :)

nierozumiem po co oni tu przychodzą jak sie im tu niepodoba ;/


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli!! niech spadaja na drzewo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman, z tego forum zniknął post?

O którym poście mówisz? Mógł tro tylko zrobićktoś z uprawnieniami moderatora lub redaktora

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post zniknął z tego drugiego forum,

pozwoliłem sobie odpowiedzieć, bo nie widzę żeby Roman był dostępny a zanim się pojawi rozpęta się już kolejna wojna dwóch światów

pozdrawiam

Tomek


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak jak wyjaśnił @Jałoś, i naprawdę nie chodzi mi o wojne bo jest ich tak za dużo na tym forum i na świecie. Chodzi mi bardziej o męskie podejście do sprawy skoro mam jakies tam pretensje i pisze na forum gdzie wiem że odbiorca jest użytkownikiem, to oczekuję męskiej odpowiedzi a nie jak (używając znowu bajkowych pojęć) bawić się w Harry Pottera i powodować że posty nagle znikają.

Pozdrawiam Roman

P.S. Przemek spokojnie wiem że jesteś już przewrażliwiony, nie chodziło o to forum


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"OJCA DYREKTORA TROLLA Swirleja2" :)

Jak cię ludzie nie rozumieją, to trzeba sobie stworzyć swój własny świat w którym ty decydujesz kto ma jak rozumieć - Aquareef.pl

motto ojca derektora

albo jesteś zemną albo przeciwko mnie


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja jestem totalnie rozbity jedną nogą tutaj (prawą :)) a drugą tam jako członek Aquareef. Wydawało mi się, że po to powstaje drugie forum żeby mimo wszystko koegzystować z pierwszym, a nie toczyc wojny.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz to szefowi;) a najlepiej przemów do rozsądku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzady totalitarne :) wszelkie krzywomyslicielstwo tlumione w zarodku :haha


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie przygladam. Mysle, ze Roman lekko przesadzasz. Od lat tutaj zdobywamy wiedze.Swirlej niejako mial takze tutaj swoj wklad. Teraz kompiluje nowa jakosc... :)

i chyba niszczy konkurencje :), lecz uwazam, ze jest miejsce na kilka forow tematycznych.

Dorobek tego forum jest niezaprzeczalny, dzieki oczywscie Przemkowi.

Czytam to forum od roku. Przeczytalem wiekoszc postow.

Czasami wiedze, ze za zlotowke roznicy szukacie okazji na allegro.. przeszukujecie net aby byc o te jedno piwo do przodu.

Mysle, ze gdyby wiecej osob dolozylo sie poprzez zakupy do tego forum bylo by bardziej kompletne.

Oczywscie jakosc uslug UM jest po czesci wina zarzadzania - Przemka? ale takze nasza.

My mamy cierpliwos do UM... a Przemek do nas.

"Konkurencyjne" forum takze ma jedna sluszna "erybke"

Harnas - (bez urazy) czasami broni wartosi tego forum.

Kazdy z nas wiele zaoszczedzil udzielajac sie tutaj.. jednak ta zlotowka wielu z Was przesladuje

Czesciowo Przemka, raczej on ma niewielki wybor..

Jezli nie podoba sie moj post.. to wykasujcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwarystyka morska w Polsce kuleje a wy jeszcze sie klucicie? Jak to jest ze w innych, normalnych, krajach moga dzialac rownolegle fora? Np niemce. Nie sa jakims tam autorytetem dla mnie, ale nie sa jak polacy. Psy ogrodnika. U mnie jest malo postow, nuda to dosram innym. Owszem jestem zarejestrowany na obu forach. Przy tak ubogiej polskiej literaturze o tematyce morskiej, trudno inaczej.

PS

Nie czuje sie TROLEM:D


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nowy_zarażony :

Akwarystyka morska w Polsce kuleje a wy jeszcze sie klucicie? Jak to jest ze w innych, normalnych, krajach moga dzialac rownolegle fora? Np niemce. Nie sa jakims tam autorytetem dla mnie, ale nie sa jak polacy. Psy ogrodnika. U mnie jest malo postow, nuda to dosram innym. Owszem jestem zarejestrowany na obu forach. Przy tak ubogiej polskiej literaturze o tematyce morskiej, trudno inaczej.

PS

Nie czuje sie TROLEM:D

Masz w 100% jedyne czego nie rozumiem i przypuszczam że Roman również to podział na ONI i MY i wytykanie palcami jedni na drugich. Wszyscy mamy głód wiedzy jeżeli chodzi o morszczyznę i m.in. temu służą fora żeby się nawzajem wiedzą wymieniać!

Jeżeli chodzi o Romana to jestem spokojny i wiem że jest chodzącą skarbnicą wiedzy, więc nie dziwię się że jest wzburzony, że ktoś mu na forum usta zamyka, choć nie jednemu idzielił cennej wskazówki. To są dla mnie praktyki niedopuszczalne - kasowanie cudzych postów, nawet jeżeli ktoś jest w błędzie. Można tematy blokowac ale nie kasować! Co niektórzy muszą zrozumieć że dyskusje nawet wśród morszczaków nie toczą się tylko wokół skałek, odpieniaczy, lamp, korali itd. do diabła też jesteśmy ludźmi i mamy prawo czasem pożartować, zboczyć z tematu, mieć własne zdanie. Dzieki temu poznajemy się coraz lepiej, czasem odchodzi do spotkań w realu, zaprzyjaźniamy się...Chcecie CENZURY, kasowania postów, braku wolnego słowa, bo ja nie, to mi trochę PiSem zalatuje...ja wysiadam


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się głupio czuję, w sumie to przez moją kłótnie poszło i reszte sami znacie...

Dodam że nieczuję się winny w tamtej sprawie.

Pozdr. Olek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie w jakim celu się kłucimy ? To że ktoś coś powiedzał. A mało na tym forum mówi się na Świrleja?

Wyluzujmy, ja bardzo lubie oba ! i tyle !!

I wiele się Tu i Tam nauczyłem !!


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sorry i @Zizi i @khmer, źle odebrali mój post oraz moje zamyślenia, ponieważ na tamtym forum zostałem po prostu wykasowany nie tylko z tematów niezręcznych ale także poruszających problemy akwarystyki morskiej, dlatego poruszyłem ten temat tutaj bo wiem że TUTAJ takie praktyki nie są stosowane, nigdy nie wszedłem TUTAJ ani TAM w niepotrzebne dyskusje ani wulgaryzmy, choć uważam że każdy ma prawo do swojej opinii.

Jeśli tak dalej pójdzie jak słusznie zauważył @ALEX to faktycznie nasze fora będą przypominać POLITYKĘ obecną w Polsce.

Jeśli chodzi o trolla to odpowiedziałem Ojcem dyrektorem trollem Swirelejem2 bez wurgalyzmów i unoszeń.

Jeśli chodzi o kasowanie postów należało odpowiedzieć hamstwem na hamstwo, niestety nie leży do w mojej gestii, wolałem poruszyc problem w sposób kulturalny.

Osoby poruszone lub oburzone lub urażone w niezamierzony sposób - PRZEPRASZAM

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy Roman ale jesteś pewien ze wykasowano Twoje posty dlatego że miałeś odmienne zdanie na jakiś temat z akw. morskiej. Podaj przykład. Co do praktyk kasowania postów prowadzących do waśni i zbyt "ostrych" to się zgodze tam mogło tak być - Świrlej takich spraw niezbyt lubi np. Adi .


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą to szkoda że jesteśmy tacy rozsiani po Polsce i brak w Polsce dróg nawet nie chodzi mi o autostrady a o normalne drogi szybkiero ruchu to przy piwku lepiej by się takie sprawy roztrząsało !

Pozd. Roman


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Skoro mnie juz wywolujecie do tablicy to jestem , chociaz nie bardzo mi na tym zalezy co kto mysli o mnie , bo prawie tez przestalem czytac to forum .

Roman bardzo nie ladnie postapiles i w dodatku piszesz nie prawde , najwyrazniej chodzi Ci o wywolanie kolejnej afery , i mam przeczucie ze sobie to z gory ukartowales poniewaz zaden post na temat wegla aktywnego z tamtego forum nie zginal , poszukaj dobrze pewnie gdzies jest albo nie sprawdziles czy wogole zostal przeslany na serwer , czasami sie tak zdaza na tamtym forum , to nie moj prywatny serwer i nic na to nie poradze ze czasami dzieja sie wlasnie takie rzeczy .

Naprzyklad " Akwa+/Tomek AS " pisal do mnie na gadu ze od 3 dni nie moze wejsc w tematy i ich czytac :]

tutaj masz nasza rozmowe z gadu , wlasnie z nim rozmawialem .

hej

Ja (16:30)

siema

TomekAS-forum (16:31)

kuxxx mac ale powalone to forum, chce wejœc do jakiegokolwiek dzia³u

TomekAS-forum (16:31)

i mi zacina

TomekAS-forum (16:31)

co jest z tym do xxxxx

Ja (16:31)

?

Ja (16:31)

u mnie nic

Ja (16:31)

wsyztko oki

Ja (16:31)

TomekAS-forum (16:32)

a u mnie od wczoraj tak pitoli

Ja (16:32)

serio?

Ja (16:32)

no to masz robala w kompie

Ja (16:32)

albo jakiegos wira

Ja (16:32)

bo ostatnio tez tak mialem

Wracajac do Romana ... rozmawialem z Toba na gadu przed chwilka nie czytajc wogole tego co tutaj napsiales ..., napisalem Ci ze traktuje Cie jako kolege i nic do Ciebie nie mam , a to zdanie co napsialem wczesniej, ze na " nano siedza same trole " to byl post z przed dobrego miesaica jak sie tutaj " poklocilismy" z niektorymi i od tamtej pory zreszta tutaj nie napsialem ani jednego postu i nie mialem wogole takiego zamiaru i nadal nie mam zamiaru tutaj pisac .

Zapytalem Cie tez Roman , co takiego napisales w tym poscie ze go ktorys z adminow wykasowal ? i tutaj byla cisza ....

Powiedziales ze okey z tymi trolami to mozesz mi wybaczyc itd... ale za to ze zginal Twoj post na forum to za to wlasnie jestes zly ....dziekuje Ci pieknie Roman ze mi wybaczasz :) rowniez nie mam do Ciebie zalu za to co napsiales ze jestem "ojcem troli " ani mnie to nie ziebi , ani grzeje jak wspomnialem wyzej nie interesuje mnie to co wypisujecie na tym forum , a podejrzewam ze rowno na mnie i inynch jedziecie , ale ok .

Roman naprawde nie wiem co o tym myslec , ale mam odczucie i chyba sie nie myle , szukasz poprostu z nudow dymu , masz jakas zlosc nie wiem za co i do kogo , probuujesz sklocic forum jedno z drugim bardziej mi ten ojciec troli pasuje do Ciebie , powoli wylazoncy z pod ziemi , pokazujacy swoje "ja"

Roman i inni , jezeli nie chcecie pisac na tamtym forum , jezeli wam towarzystwo nie odpowiada , to prosze nie zaglondajcie tam , ja do was nie przychodze nie draznie nikogo a post z textem " na nano siedza same trole " napisany byl zaraz po ostrej dyskusji ze "stanim " i innymi nie nazwe ich trolami zeby bylo grzecznnie i mysle ze tym milym akcentem sie pozegnamy :)

pozdrawiam Wszystkich


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99% postow na tym forum to tematy czysto akwarystyczne. Jest wiele normalnych osob na forum, ktorzy nie szukaja tutaj tematu do klutni, nie szukaja "atrakcji".


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pax, pax

Panowie (i Panie) jest nas tak niewielu w tym kraju (wiem że część poza krajem) ... po co się kłócić i dzielić, ci dobrzy, tamci be. Trza wspólnie pracować i radzić ku chwale solniczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Olek

tak sobie patrze na Twoja stopke ... i musze przyznac ze masz bardzo niemeskie podejscie do wymiarow :)

90/60/90 to by bylo cos ... :wink a to 90/60/50 toz to pokraka jakas :haha


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

No tak w końcu "facet z jajami" posłuchaj uważnie Swirlej2 bo drugi raz nie bedę się powtarzał, napisałem pierwszy post który zaraz po napisaniu i sprawdzeniu -znikł, przypadek ok, napisałem drugi post ktoś z Tamtego forum zdążył i go zapisał - też znikł, Między dwoma postami odpowiedziałem na temat sprawy poruszanej na Tamtym forum dotyczącej używania węgla- też znikł.

Sprawę Trolli zostawmy już bez komentarza, po prostu Ty powiedziałes coś zapominając że na Tym forum są inni którzy byli ci przyjaźni i uogólniając mówiac że na tym forum są "Trolle trafiłes pechowo na mnie". Natomiast sprawa kasowania miała miejsce i czy był to przypadek czy zamierzone działanie można by było polemizować.

Na gadu była kórtka wymiana zdań i sam napisałem ze lepiej pogadajmy co tam słychać w Twoim baniaku , ale to już było po miom poscie na Tym forum.

Ale "stary" w jednej sprawie dałeś przysłowiowej "d*py" i trochę mnie rozszmieszyłeś mówiąc że mi się nudzi i szukam dymu.

Nie jesteś osobą o której powinno się non stop pisać i debatować na Twój temat i nie pochlebiaj sobie :), dla mie jesteś Gościem który powinien robić to co najbardziej umie robić czyli DIY, ale masz jedną słabostkę po prostu dajesz się wciągnąć w przepychanki słowne jak małe dziecko co niektórzy na Tym forum doskoanle to wykorzystali, z niekorzyscią dla Ciebie i dla tego forum.

Bez urazy ,sprawę Trolla mam za sobą moze czasami w zyciu zachowujemy się jak Trolle, sprawę znikania postów spróbuję sam rostrzygnąć bo nie jest to przypadek moim zdaniem, a niestety skoro temat poruszał Twojej osoby wiec piewrsze moje skojarzenia padły na Ciebie. Jeśli mówisz że to nie TY to mysle że mówisz do mnie jak dorosły człowiek i ja Ci uwierzę.

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.