Skocz do zawartości
golob1210

Lumia 800 - przestroga

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, napisałem ten temat bo wiem, że wielu z was bierze telefony wraz z przedłużeniem umowy u operatora. Byłem do dziś szczęśliwym posiadaczem Lumii800, byłem ponieważ dziś w nocy moja nokia zamienił się w " tłuczek do mięsa" - bo teraz tylko do tego się nadaje.

Wczoraj wieczorem siedziałem na niej na internecie i oczywistym jest, że wyczerpało to w znacznym stopniu baterię ale nie tak aby tel się sam wyłączył... Postanowiłem jej nie dobijać i zakończyłem użytkowanie telefonu i odłożyłem go na biurko, po jakiejś godzince chciałem go podłączyć do ładowania bo okazało , że bateria jest już całkiem padnięta. Niestety po kilku godzinach ładowania telefon już nie wstał i tak już pozostał martwy..

Jak się okazało Nokia wypuściła Lumię 800 z wadami fabrycznymi takimi jak bateria która po rozładowaniu nie chce się ładować - najczęściej uszkodzona zostaje bateria lub płyta główna których naprawa jest nieopłacalna.


2ef676195c8b05cd1669c2e6d8531c1fu977a854.png

Reefmax - T5 2x15k Sylvania Marinestar + 1x Giesemann Actynic+ + 40w LED Royal blue,

Odpieniacz Hydor slimskim nano 135.35,

Jebao RW4 + JVP 110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłącz ładowarkę po 5 minutach zrób hard reset kombinacją klawiszy i wstanie :thumbsup: . Windy tak mają


New project 75×60×60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Nokię 100 i mam gdzieś bajery. Nie posiada aparatu, kamery internetu itd itp

natomiast jak się zepsuje, kupuję nową za 80 zł i nie muszę prosić się operatora, żeby mi dał.

Telefon mój ma natomiast wszystkie funkcje i bajery jakich potrzebuję:

- rozmowy

- sms

- 2 karty sim

- latarka, kalendarz, budzik i stoper

Nie dam sie nigdy znowu namówić na nowoczesny badziew.

pozdr

Edytowane przez Gaber (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj już tak kombinowałem, i tak właśnie tak dla upewnienia się robiłem flasha w trybie dead phone o dziwo obudziła się ale bateria i tak do wymiany bo wgl nie trzymie

Więc hard reset ani nawet odłączanie bateri itd nic nie dało tylko pomogło Flashowanie

mimo tego i tak nie polecam jej brać od operatora, telefonik bardzo fajny ale wadliwy


2ef676195c8b05cd1669c2e6d8531c1fu977a854.png

Reefmax - T5 2x15k Sylvania Marinestar + 1x Giesemann Actynic+ + 40w LED Royal blue,

Odpieniacz Hydor slimskim nano 135.35,

Jebao RW4 + JVP 110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dziś używam najlepszego telefonu do telefonowania jaki powstał czyli Nokii 6310 i nie zamieniłbym na żadne inne smartfonowe badziewie. Jedyny problem z tym telefonem jest taki że przy mojej sklerozie ni cholery po 2 tygodniach nie pamiętam gdzie jest ładowarka.


Akwarium 100x70x60 + 180l sump, APF600, AQLGALAXY 4x39wT5+200W LED z pełnym sterowaniem, cyrkulacja 2x MP40 + troszkę dodatkowych gratów w szafie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtedy gdy telefon ma służyć tylko do rozmawiania to pewnie

gorzej dla tych, którzy pracują na telefonie używając wiekszosci jego mozliwosci

internet

email

forum

aparat

rozmawianie

wiele aplikacji

....

wtedy nie ma że boli i aparat ładować trzeba codziennie

tyle, że te wszystkie info są troche nie na temat

Mam nadzieję, że rada Pawulona przywróci działanie tej lumii

pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.