Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Próbuje wybrać tablet o rozmiarach ~10" i zbieram opinie o tabletach i ich użytecznościach bądź bolączkach.

Wymagania podstawowe to android, 10" wyświetlacz, możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych (niestety tutaj IPad odpadł w przedbiegach).

To tak z grubsza oczywiście jeśli znacie jakieś fajne specyfikacje innych tabletów niekoniecznie producentów zaczynając od Samsunga to jak najbardziej piszcie!

W tagu wpisałem Tab2 10.1 z uwagi na cenę w abonamencie zamiast telefonu (660zł) ale wezmę pod uwagę każdą informację od Was.


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam Kiano Pro Dual 10", dzwonić się raczej nie da ale sprawdza się ;)


70x45x45 (140l) panel 70x17x45 (53l)

Midiflotor

Jebao WP-25

Lampa PS BP 160W Master

New Jet 1200

6430_6571.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ni3miec a wydają do tego aktualizacje? to jest czysty android na nim czy jakaś nakładka producenta i tak jest?


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc nie powiem Ci...Android raczej jest pełen bo są wszystkie dostępne opcje w ww systemie. z płynnością działania nie mam zastrzeżeń, ani problemu po prostu fajnie i płynnie działa. Co do dotyku to też jestem zadowolony, Jedynie podczas ładowania ładowarka "piszczy" ale to jest raczej jej wina.


70x45x45 (140l) panel 70x17x45 (53l)

Midiflotor

Jebao WP-25

Lampa PS BP 160W Master

New Jet 1200

6430_6571.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coltrane , teraz Ty przeczytaj , chociaż pierwszy post gdzie autor napisał " IPad odpadł w przedbiegach" Ja bym szukał u Samsunga i Asusa.

ps. taka "złośliwość" moja ...


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch lat mam Asus Transformer tf101 ze stacją dokującą. Jedyne czego mi w nim brak to 3G - późniejsze wersje miały. Duża zaleta to stacja dokująca z prawie normalną klawiaturą - może pracy magisterskiej na tym nie napiszesz ale jak w łóżku będziesz chciał kilka odcinków serialu obejrzeć to ze stacją po pierwsze wygodniej bo trzymać nie musisz a po drugie tam druga spora bateria jest. Ot, takie moje 2 grosze:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi masz racje :), jednak ipadem da sie dzwonic poprzez skype na kazdy numer, jakosc wykonania, trwalosc baterii, niezawodnosc, predkosc dzialania oraz ekran retina w moim odczuciu bije wszytko...


dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem teraz przedstawicielom samsungi... android to dla mnie nowy system bo ja makowy chłopczyk jestem i uznaje jedyną słuszną markę :)

ale szczerze powiedziawszy - do pracy takiej codziennej całkiem niezły ten galaxy. Choć czytałem na internecie, że jak jest naładowany danymi, to bardzo wolno chodzi i lubi się wieszać - to przedstawiciele są zadowoleni.

czytelny wyświetlacz, rysik...

wydaje mi się, że do codziennej pracy nadaje się jak najbardziej.

Można dokupić do niego fajne etui z klawiaturą.

jedyny minus jaki zauważyłem - bardzo długo ładuje się baterię

no i drugi minus - ale to mój prywatny :D - to jest android a nie OSX :D

Edytowane przez MojeSumienie (wyświetl historię edycji)

5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups...chyba się nieprecyzyjnie wyrazem. Pod pojęciem rozmowy telefoniczne miałem na myśli rozmowy przez sieć komórkowa nie przez skype. Ipada miałem w rękach i kilku znajomych goo ma i rzeczywiście jakość wyświetlacza retina zabija :) ale odpada on przy możliwość dzwonienia.

@Adam oczywiście że nie przy uchu tylko na głośnomówiącym rozmowa wchodzi w grę:)

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam tablet sony Xperia Z. Mam go około miesiąca i jestem nim zachwycona a korzystam z niego codziennie, na razie nie zauważyłam żadnych minusów.


5522_6523.png

22.10.2014 Mg-1350, Ca-440, KH-8,6, NO3-0, PO4-0,22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta :)

Parametry wyboru nadal te same czyli wyświetlacz 10 cali oraz 3G.

Na ten moment biorę pod uwagę dwa tabelty, które mieszczą się w cenie max 1500zł (ew. 50-100zł up) czyli:

1. Lenovo S6000 16GB 3G

2. Samsung Galaxy Tab 3 10.1 3G


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

galaxy tab 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam od tygodnia Tab 3 Samsunga i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Lenowo Yoga 10 ? robi niezłe wrażenie,o baterii nie wspomnę .

Edytowane przez robi (wyświetl historię edycji)

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.