Jump to content

akwarystka

Klubowicz
 • Content Count

  436
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd:
  Gliwice
 • Akwarium
  400 l w obiegu i trochę sprzętu

Recent Profile Visitors

942 profile views
 1. akwarystka

  Atak cyjano

  Niestety fotek nie dodam bo mam mieszka w innym mieście, byliśmy tam na chwilę w święta i poprosiła Nas o pomoc. Tak i na Olx i na allegro jest facet z Sosnowca ale potrzebujemy to na już mama nie jest niestety mobilna a my mieszkamy w Jastrzębiu. Jak zamówimy przyjdzie pewnie dopiero po nowym roku. Co jeszcze może mama ewentualnie zrobić nim zdobędziemy chemiclean?
 2. akwarystka

  Atak cyjano

  Niestety nie posiadamy fito.
 3. akwarystka

  Atak cyjano

  U mojej mamy w akwarium zaatakowało cyjano. Teraz taki okres, że nigdzie na już nie dostanę chemicleanu a jak przyjdzie może być za późno. Czy jest ktoś z Gliwic lub okolic Jastrzębia , kto mógłby się podzielić, odsprzedać trochę chemicleanu?
 4. Czy vavia może rozmnażać się przez pączkiwanie i odpadnie paru mordek?
 5. Którą z soli tej firmy polecacie przy mieszanej obsadzie koralowej? Zwykłą czy do sps?Jestem właśnie na kupnie i zastanawiam się,którą wybrać.
 6. Blasto ma większe mordki zdecydowanie Ale ja bym ich nie zamieniła na nic U mnie przeżywały wzloty i upadki ale odwdzięczyły się za opiekę pięknymi przyrostami:)
 7. System stanął dzisiaj o 11.45. O tej godzinie akwarium zakończyło działanie i przestało istnieć. Pocieszam się tym,że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło,trzeba mieć nadzieje na lepsze jutro i nowe lepsze akwa. Zwierzaki trafiły do nowych domków a to najważniejsze. Na pocieszenie mam kosteczkę z małą cząstką naszej rafy Będzie to kamień węgielny pod nowe akwa i na razie musi wystarczyć....na pewno będzie to nowe wyzwanie ale i radość z małej kropli oceanu Dziękuję wszystkim,których poznałam przez prawie 4 lata lata trwania naszego akwa, za wszelką bezinteresowną pomoc,porady i szczepki Nie znikam z forum,na pewno będę śledzić co się tu dzieje i utrzymywać kontakt z zaprzyjaźnionymi forumowiczami
 8. Mam dwie spore blasto uwielbiam te korale u mnie stały na skałkach w lżejszym przepływie i pięknie się pompowały. Miałam taki swój kaprys i każdą mordkę blasto dokarmiałam indywidualnie ale nie jest to konieczne bo jak nie miałam czasu to po prostu rozpylałam w toni jedzonko i było widać jak otwierają mordki i pobierają pokarm
 9. Up Skałeczki z briareum nadal do wzięcia.
 10. Up Monti aktualna - 15zł duże kawałki.
 11. Up Monti czerwona do połamania- 20 zł niezależnie od odłamanej wielkości,czyli jak leci.
 12. Up Kauderni garbik i briareum szukają nowego domku.
 13. Witam kolejne życie do sprzedania,niestety nie wszystkie ryby załapały się na fotkę Do sprzedania: 1. Hepatus-150zł SPRZEDANY 2. Pseudocheilinus Hexataenia - 40zł SPRZEDANA 3. Kauderni - zidentyfikowana jako samica ale nie jestem pewna (dorosła sztuka)- 50zł SPRZEDANY 4. Jeżowiec Tripneustes gratilla (wielkość piłki do tenisa ziemnego)- 40zł SPRZEDANY 6. Ostatni spory krzaczek seriatophory caliendrum na podstawce - 70zł SPRZEDANA 7. 2 skałki obrośnięte briareum, jedna wielkości pięści - 15zł/szt, większa skałka-20zł Odbiór tylko osobisty z własnymi wiaderkami, workami i boxami.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.