Skocz do zawartości
pa_blo

Żużel

Rekomendowane odpowiedzi

to moze i ja sie wypowiem , jestem z Tarnowa , jak dowiedzialem sie o calej sytuacji to nogi mi sie ugiely , w chyba zadnej dyscyplinie sportu nie osiagnelismy tego co na zuzlu , mamy znakomitych zawodnikow ale jak zwykle jest osoba ktora ma kase i zadnego pojecia o sporcie , wiadomo ze sponsorzy sa bardzo wazni w sporcie ale najlepszym sponsorem jest kibic i przeciez to dla nas kibicow istnieje sport :) ciezko mi mowic jakie sankcje beda zastosowane wobec klubu z Torunia , ale moim zdaniem kara finasowa to zbyt malo , moze nie mowmy tutaj o degradacji ale moze o odjetych punktach na start przyszlego sezonu ,

najbardziej szkoda mi kibicow z Torunia , bo teraz cala Polska zle wypowiada sie o ich druzynie :( szkoda tez kibicow Falubazu ktorzy nie obejrzeli najwazniejszego spotkania w sezonie ,

chcialem przytoczyc jedna kwestie odnosnie przesuwania meczow w terminie , chyba w 2005r na 2 godziny przed rozpoczeciem meczu w Tarnowie rozbil sie na naszym pseudo lotnisku maly samolot ktory pilotowal Papa Gollob , byl w nim rowniez Tomasz Gollob i Rune Holta , wszyscy zostali mocno poturbowani , niestety nie mielismy jak rozpoczac tego meczu poniewaz sklad byl niekompletny , nie pamietam z kim wtedy jezdzilismy ale mecz zostal przelozony , zawsze mozna sie dogadac ale jak w gre wchodzi kasa i niekompetentni ludzie to ...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówią to pan K i senator dogadali się, że jeśli w GP komuś przytrafi się kontuzja to mecz przełożą.

No i niestety stało się więc pan K wysłał sms, że mecz przekładają zgodnie z ich umową a senator powiedział, że nie to pan K powiedział, że to ja Wam dam finał no i dał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie ale Unibax domaga się obustronnego walkowera a więc zlotych medali, oraz 100tys odszkodowania od Falubazu! Szkoda ze EE zwleka z werdyktem bo robi się juz zenujaco smiesznie. Do tej pory myslalem ze to co zrobil Unibax to taki wypadek przy pracy, że ktoś tam tego zaluje, że stało sie zle ale... wybaczymy im... ale oni ida w zaparte... Torun miastem sportu... a ja juz na Motoarenie sie nie pojawie i wg mnie mogą ja przerobic na bazar. W sumie to pewnie mało to kogo obchodzi, bo jak się okazuje kibic jest tutaj tylko maszynka do robienia kasy.

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalk 4


120x50x50.Odpieniacz EVO3000,RW8,Eheim StreamOn 4000plus,Pacific Sun Metis Hyperion S2 2x75W,Tunze 3163,3162.23kgLS,25kg skaly.LPSy i miekkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ensso

Jako miłośnik tej dyscypliny ciężko nie wspomnieć o Tomaszu. Panie Tomaszu. 
Po operacji wywnioskować można tylko negatywy... trzeba trzymać kciuki żeby wyszedł do poziomu Cegły!

"Doszło do bardzo poważnego uszkodzenia rdzenia kręgowego, choć nie został przerwany - powiedział Harat dla TVP3 Bydgoszcz. - Trudno powiedzieć, czy odzyska funkcje. Tomaszowi grozi głęboki niedowład, a może nawet porażenie ruchowe. Niczego nie przesądzamy, najbliższe dni i tygodnie zdecydują. Może to jednak oznaczać koniec kariery."

Z crossu się wywodzi... na crossie skończył.
Jakże przykry początek sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.