Skocz do zawartości
akvarius

likwidacja marketów castorama czy to prawda! faktyi mity

Rekomendowane odpowiedzi

zapraszam do tematu dziś dowiedziałem się od osoby która tam pracuje że dostają wypowiedzenie wszyscy jak idzie morze coś wiecie więcej


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej sprawdzić w PUP czy wpłynęło zawiadomienie o grupowym zwolnieniu.


Akwarium 216L, sump 90L. Maszynownię obsługuje odpieniacz Twistman OB150INT. A za słońce robi lampa Giesemann 1x250W HQI 4x24W T5.

W charakterze nadzoru średniego jest sześć kotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwalnianie nie oznacza likwidację sieci. Jakie umowy mają te osoby - na czas nieokreślony? Prędzej uwierzę, że tną koszty i zatrudnią obsługę poprzez agencję. Za 5,50. Norma w innych sieciach. Płacą uprzywilejowane podatki,zatrudnienie to kierownictwo + agencja. ...

Pozdrawiam

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemożliwe ze likwidacja jeśli już jest coś na rzeczy to bardziej cięcie kosztów własnych i ewentualna sprzedaż tak aby wykazać jak najmniejsze koszty sieci dla potencjalnego kupca


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież premier ogłosił koniec kryzysu, więc po co ciąć koszty?

by więcej wydoić ??


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież premier ogłosił koniec kryzysu, więc po co ciąć koszty?

by więcej wydoić ??

po to że takie ogromne sklepy już rzadko który zarabia na siebie bo jest ich od groma a nie tak jakby nawet 5 lat temu


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem ponad miesiąc temu obszerny artykuł, ale na temat Praktikera, że upada w matecznych Niemczech. Jednocześnie była wzmianka, że sytuacja w Polsce tej sieci jest stabilna. Sami dopiszcie sobie reszte


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby tak!

jeszcze leroy .

tylko co z ludźmi? o to nikt nie dba!

Pracownik i tak tam całe G... zarabia, to teraz jeszcze OUT...

Nie wiem o co chodzi, komu zależy, by do końca zniszczyć ludzi.

-Ja osobiście 4X wyleciałem z roboty z powodu likwidacji firmy.

Nie wiem czy teraz bym coś znalazł, a mam kilka fachów.


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla takich sklepów pracownik jest najmniej ważny liczą się dla nich cyferki aby jak najwyższe były


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety masz rację!!

Tylko wszystkie markety nie są Polskie i kasa wypływa.

Ile czasu można wyprzedawać, niebawem łapanki na ludzi urządzą i na części, jak się reszta towaru skończy!

Tu jakaś rewolucja by się przydała.


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracownicy generują koszty. Niby logiczne, ale lepiej wygląda wynik finansowy z uwzględnieniem kontraktu dla agencji. I niech ona się martwi. A że przetarg wygrywa firma, która za tę kwotę nie da rady zatrudnić legalnie pracownika, to mamy umowy zlecenia itd.

Pozdrawiam mobilnie

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bydgoszczy zlikwidowano Nomi, bo Castorama zabrała im klientów. Teraz ma powstać druga Castorama, bo pod pierwszą nie ma już miejsc do parkowania. Z dobrego źródła wiem, że mają rewelacyjne zyski.


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bydgoszczy zlikwidowano Nomi, bo Castorama zabrała im klientów. Teraz ma powstać druga Castorama, bo pod pierwszą nie ma już miejsc do parkowania. Z dobrego źródła wiem, że mają rewelacyjne zyski.

no właśnie w sieciach jest tak że często jeden sklep zarabia na drugi


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

po to że takie ogromne sklepy już rzadko który zarabia na siebie bo jest ich od groma a nie tak jakby nawet 5 lat temu

Nie płacą podatków i zarabiają kosmiczną kasę. Jak by nie było na tym można zarobić kasy to by nie powstawało tyle nowych supermarketów. Co 10 lat firma która ma sklep niby bankrutuje i na jej miejsce powstaje nowa żeby znowu nie płacić podatków. Interes idealny.Jednocześnie warto zauważyć że zarobiona kasa jedzie za granicę, w sklepach sprzedaje się zagraniczne towary a ludzi zatrudnia się za 5 zł jak niewolników. Ludzie tracą pracę ze względu na konkurencję ze strony marketów które nie płacą podatków i zaniżają ceny. Znika polski handel, polski rzemieślnik, polski kapitał. Wszystko to pierwszy krok na drodze do likwidacji państwa polskiego i budowy wielkich niemiec - i to nie jest żart bo już to zapowiedział niejaki wałęsa.

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie płacą podatków i zarabiają kosmiczną kasę. Jak by nie było na tym można zarobić kasy to by nie powstawało tyle nowych supermarketów. Co 10 lat firma która ma sklep niby bankrutuje i na jej miejsce powstaje nowa żeby znowu nie płacić podatków. Interes idealny.

do poczytania jaką niby kasę zarobili he raczej w plecy

http://finanse.wp.pl/kat,1033691,title,Przejecie-przez-Auchan-jedyna-szansa-na-przetrwanie-dla-Reala,wid,15988445,wiadomosc.html?ticaid=111532


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście jakoś wierzyć mi się nie chce w upadek castoramy

jeden mam obok siebie i klientów tam duzo

drugi wybudował sie wlasnie w rodzinnym miescie

wazne, by nie bylo jak z bankami na poczatku "kryzysu" - ze trzeba im pomagać

to wszystko jest brutalna gra i o miejscach pracy to nawet żal pisać. Obecnie w Polsce mamy juz 36 milionów obywateli tylko. Na usta cisną się brzydkie słowa - na szczęście i mnie obowiązuje regulamin i żadnej polityki, ani brzydkich słów pisać nie będzie.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nam etykietki wprowadzają, sporo małych sklepików padnie.

Tym drobnym się to nie zwróci albo się boją tej nowości.

I dalej bieda rośnie, bo gdzie człowiek pracujący 10lat w sklepiku znajdzie pracę?

Przemysłu żadnego.


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

wiadomości wp.pl --- pierwszy krok do lemingozy. Już lepiej czytać świerszczyki bo treści w nich zawarte mają więcej związku z rzeczywistością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek (pracownik) w tych czasach pod zaborami PO i pana Tuska na czele to tylko siła robocza traktowany jest marginalnie.

Niestety nacja ta wspiera tylko i wyłącznie interesy pracodawców i dopóki jest u władzy podobne temu wydarzeniu sytuacje będą miały miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomości wp.pl --- pierwszy krok do lemingozy. Już lepiej czytać świerszczyki bo treści w nich zawarte mają więcej związku z rzeczywistością.

a skąd ty niby wiesz już że to bzdury z konkretnego źródła czy że gazety kłamią


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Nie jestem lemingiem i używam mózgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem lemingiem i używam mózgu.

to ja ci napiszę tak niestety pracuje w jednym z nich od 12 lat i znam wszystko od podszewki,nawet mógłbym napisać dzienne zarobki co do grosza całej sieci ale niestety nie mogę.Dawny Geant pracowałem na stanowi kierownika teraz real i jest to stanowisko zastępcy i codziennie mam do czynienia z obrotami i uwierz że to prawda z tego linka

Edytowane przez Sygen (wyświetl historię edycji)

Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Wiadomo, zagraniczne firmy wykazują straty, żeby nie płacić podatków, a ukryte zyski transferują do firm matek. Co do poczynań rządu miłościwie nam panującego, to wszyscy widzimy jakie ma priorytety. Ale to nie to forum, a dyskusja szybko poprowadzi do kłutni, warnów i urlopów. Więc po co? Miłego wieczora!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Jasne tylko że sama biedronka zarabia rocznie ok 20 mld zł.

Wszystko zależy od tego kto liczy i jak liczy. Według oficjalnych informacji Polacy zarabiają średnio ok 4000 zł miesięcznie. A prawda jest taka, że zarabiają tyle średnio ale chyba tylko urzędnicy.

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.