Skocz do zawartości
Tom

nowy poradnik sexualny

Rekomendowane odpowiedzi

:haha Gdzie Ty to @Wildtom wynajdujesz, hehe.

Swoją drogą wychodzi na to że muszę się jeszcze dużo uczyć

i nie jestem gotowy by wstąpić w sakramentalny związek.

Ale jest dla mnie nadzieja, trening czyni mistrza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo palnik :(

odjazd mam trzy slowa dla ojca prowadzacego ........ :)


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast palnika, (_._) do gara z wrzątkiem i będzie naturalna metoda :(. Chyba trzeba by trochę dział DIY rozwinąć, żeby troszkę wspomóc w poradach Radyjo.


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak slucham tego, przeczytam gazety, obejrze co wyprawiaja w sejmie, to dochodze do wniosku, ze koniec jest bliski:) ktos w koncu musi z tym porzadek zrobic:)

zeby ksiadz mowil, jak mam sie bzykac??? to tak, jakby adi uczyl mnie, jak utrzymac spsy w dobrej kondycji:) w sumie to uczy, wiec czy tak czy siak koniec jest bliski:):(:) pozdro


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

...tak USA mają swojego Chucka Norrisa, a my mamy swoje "Radyjo" jak to ładnie napisał @rah.

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno moherowe prezerwatywy wcale nie sa szczelne (choc w zimie...)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie straszne jest ze ksieza ucza ludzi zycia rodzinnego. Jak wielka musi byc arogancja i poczucie wlasnej wyzszosci czlowieka ktory naucza o rzeczach o ktorych nie ma zadnego pojecia? A jak wielka musi byc glupota ludzi ktorzy takich sluchaja i stosuja sie do ich zalecen? To jakby poddac sie operacji pzez kogos kto malo ze studiow medycznych nie skonczyl to w dodatku nigdy nawet lekcji biologii nie wysluchal.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.