Skocz do zawartości
MaciejK

Dystrybutor SALIFERT

Rekomendowane odpowiedzi

np. sklep Poisson d'Or .


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leń po prostu jesteś ?! czy nie wiesz co to jest wyszukiwarka internetowa ? albo napisz co chcesz kupić to Ci podam na widelcu. ps. tak jakoś dosłownie to wyszło (nie złośliwie)


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest problem z ustaleniem dystrybutora na Polskę, też poszukuję.. @robi więc jak możesz to proszę podziel się taką informacją...


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej zapytam, gdzie się udać aby móc tym handlować?

ps. I nie chodzi mi o pośredników...

Edytowane przez enigma17 (wyświetl historię edycji)

pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne do producenta

a na stronie producenta brak danych kontaktowych, bardzo proszę o wypowiedzi wnoszące coś do tematu...


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no nie - tak myślałam,ze to wiesz, ale chcesz być dystrybutorem jakiejś marki i chcesz aby ktoś Ci podał na talerzu nazwisko i tel. komórkowy do właściciela?

to proszę bardzo: Abdul Kai Samu Rabi tel 004581239871- dzwonić po 18-stej :smiling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no nie - tak myślałam,ze to wiesz, ale chcesz być dystrybutorem jakiejś marki i chcesz aby ktoś Ci podał na talerzu nazwisko i tel. komórkowy do właściciela?

to proszę bardzo: Abdul Kai Samu Rabi tel 004581239871- dzwonić po 18-stej :smiling:

:clap:

pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak na poważnie - jesli Ci się uda - nie wiem, czy Tobie czy założycielowi tematu, to będę pełna podziwu - podobno facet bardzo trudny w kontakcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak na poważnie - jesli Ci się uda - nie wiem, czy Tobie czy założycielowi tematu, to będę pełna podziwu - podobno facet bardzo trudny w kontakcie.

chodziło mi bardziej o jakąś hurtownie w PL, a nie o namiary na właściciela, ale mimo wszystko dziękuję za wypowiedzi...

pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma Polsce hurtownii, która jest dystrybutorem saliferta, szczerze mówiąc nie wiem, czy oni w ten sposób działają - na zasadzie wyłącznego dystybutora - te produkty można spotkać w większości zagraniczych hurtownii.

Kiedyś, chyba jako pierwszy i jedyny Saliferta miała firma AquaNurt a teraz chyba wszyscy maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak na poważnie - jesli Ci się uda - nie wiem, czy Tobie czy założycielowi tematu, to będę pełna podziwu - podobno facet bardzo trudny w kontakcie.

no jak trafione nazwisko w poprzednim poscie to nie dziwne :)

salifert z tego co kojarze jest holenderska firma. moze by na tamtejszych forach podpytac. a na roznych inprezach akwarystycznych typu targi czy wystawy salifert nie ma swojego stoiska?


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..Polskie hurtownie na pewno miały te produkty na magazynach, sam kiedyś przy uprzejmości znajomego hurtownika kupowałem testy za połowę ceny tego co w sklepach...niestety kontakt z kumplem sie urwał i tyle :(


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..Polskie hurtownie na pewno miały te produkty na magazynach, sam kiedyś przy uprzejmości znajomego hurtownika kupowałem testy za połowę ceny tego co w sklepach...niestety kontakt z kumplem sie urwał i tyle :(

połowę ceny?to ile te sklepy na tym zarabiają jeśli hurtownik sprzedał za połowę ceny i na pewno jeszcze na tym zarobil


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tymi głupotami o cenach. Nie wiem ile zarabiają duże sklepy, które sprowadzają to paletami od Saliferta ,ale małe sklepy, które nie kupują bezpośrednio od Saliferta paletami, takich marż nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sygen od pewnego czasu Cię strasznie boli kto ile zarabia bo non stop ruszasz temat zarobków sklepu.

Tak dokładnie sklepy walą marże po 100-200% i to na czysto jest :) więc otwieraj sklep bo Ci mówię naprawdę kasa się ciśnie sama do kieszeni hehe...

Edytowane przez dieter25 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sygen od pewnego czasu Cię strasznie boli kto ile zarabia bo non stop ruszasz temat zarobków sklepu.

Tak dokładnie sklepy walą marże po 100-200% i to na czysto jest :) więc otwieraj sklep bo Ci mówię naprawdę kasa się ciśnie sama do kieszeni hehe...

nie będę otwierał sklepu tylko od dawna przyjęte jest ze morszczyzna to cena drogo i nie dla ludzi bez pieniędzy i wnioskuję ze od początku powstawania sklepów z morszczyzna ceny są strasznie wysokie narzucone przez sklepy a rzeczywiście dany produkt jest bardzo tani ale ze to jest morszczyzna to musi byc drogo


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż sklep, to zobaczysz jakie są w rzeczywistości marże. Jak chcesz być konkurencyjny na rynku to te Twoje ''strasznie wysokie ceny narzucone przez sklep'' możesz sobie włożyć między bajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

połowę ceny?to ile te sklepy na tym zarabiają jeśli hurtownik sprzedał za połowę ceny i na pewno jeszcze na tym zarobil

Chyba to jest tak jak z towarem jak np. w USA. Dlaczego u nas perfumy kosztują powiedzmy ok 170 zł (mówię na przykładzie marki Hypnose) a w stanach mój wujo kupuje je po 52 zł (na nasze)...? o co tu biega hehe. To samo dotyczy wielu innych produktów.

Ale w przypadku testów pisze w oparciu o swoje doświadczenia. Płaciłem dosłownię pół ceny i bardzo szkoda że już tak nie mogę bo w zasadzie komlpet testów to nie mały wydatek.


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż sklep, to zobaczysz jakie są w rzeczywistości marże. Jak chcesz być konkurencyjny na rynku to te Twoje ''strasznie wysokie ceny narzucone przez sklep'' możesz sobie włożyć między bajki.

nie chodzi o założenie sklepu i po co te nerwy

można się tłumaczyć też tym ze diler kupuje 10 mercedesów o mercedesa po 100 tys i sprzedaje je po 200-300tyś który jest wart max 130 tys. bo marża itp


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.