Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

Byłby milo gdybym mógł namierzyć ludzi pozytywnie zasolonych z Legnicy i okolic w celu wymiany doświadczeń, towarów i czego tak jeszcze dusza zapragnie ;)

pozdrawiam Wszystkich:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na Zlot do Wrocławia .

Będzie można poznać parę osób z okolicy :-)


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

Może nie bardzo na temat, ale miło mi wiedzieć, że na tym forum jest ktoś z Legnicy. Niestety mieszkam teraz za granicą ale jeszcze do niedawna Legnica była moim miejscem zamieszkania :).

Pozdrawiam i powodzenia w poszukiwaniach.


7475_7678.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jam jest z Lubina ale te 25 km nie sprawia problemów w okolicy jeszcze z 4 osoby znam a w Polkowicach masz nawet sklep z dużym baniakiem, tak dla ułatwienia poszukaj przez szukaczkę osób zarejestrowanych w Legnicy, Lubinie, i jakie tam okoliczne miejscowości przyjdą ci do głowy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kolegę morświna kojarzę... przynajmniej Nick ;) z bliźniaczego forum ;) prawie od dzisiaj Legnica zyskała kolejną solniczkę. piszę prawie bo woda jest system chodzi, ale jeszcze nie posoliłem. Czekam do jutra aż się woda nagrzeje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Trochę odświeżę temat, może ktoś przybył w między czasie w okolicy Jawora - Legnicy

Chętnie nawiąże kontakt z osobami z okolic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie z okolicy L-cy czy Jawora ale bliskich okolic Bolesławca się kłaniam.

Pozdrawiam


Kostka 280L(80x70x50), sump 96L(80x30x40),odpienicz CruX IS-200, HQI 150w- 2x24 t5- 2x10w ledy., RW-8, Tunze 6015; nano 1600; wp-10, obieg NJ3000

80ec2bbfd3a2f619b7033a4043a0198bu388a360.png

asd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trafiłem do akwarium w Legnicy 375 litrów. Podobno nigdzie na forum się nie ogłaszają i nigdzie nie uczestniczyli w jakiejkolwiek dyskusji ;) Akwa przednie, korale w dobrej kondycji, ale zaczęli szaleć z cenami. Niektóre korale droższe niż w sklepach x 2 więc raczej będę szukać czegoś innego ;)

Edytowane przez Bartolomeo84 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z Głogowa i też znam jeszcze z 4-5 osób z okolicy.


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie coś się namnożyło, tylko nie wiem co to za gatunek, zbyt mały do identyfikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat ;)


Kostka 280L(80x70x50), sump 96L(80x30x40),odpienicz CruX IS-200, HQI 150w- 2x24 t5- 2x10w ledy., RW-8, Tunze 6015; nano 1600; wp-10, obieg NJ3000

80ec2bbfd3a2f619b7033a4043a0198bu388a360.png

asd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za wiele nas tutaj;)

Kurde nawet porządnego sklepu nie ma w okolicy;)

Kolego ,dużo osób nie udziela się i tylko przegląda forum ,ja jestem od 2009 roku na forum ,a już miałem z 6x morskie zakładałem i likwidowałem z różnych przyczyn pozdr


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.