Skocz do zawartości
thomas kay

total offtop

Rekomendowane odpowiedzi

hmm potrzebuje porady. Niekoniecznie prawnej, może z doświadczenia. 3 tygodni temu upadl mi moj samsung galaxy s3, a ze cholerstwo jest delikatne to sie uszkodzil ekran i wyswietlacz. telefon oddalem do lokalnego nieautoryzowanego serwisu mieli naprawić w kilka dni. mija 3 tygodnie a oni ciagle go nie naprawili bo czekaja na czesci, ja z kolei czekac juz nie zamierzam chce go od nich odebrac. jednak za diagnoze mialem im zaplacic 50zl ktore w przypadku zlecenia naprawy mialo byc wliczone w cene. I teraz pytanie czy jesli jutro pójde i zażadam wydania telefonu bez naprawy bo to za dlugo wszystko trwa, to czy powinienem im te 50zl zaplacic czy nie? mogą mi w ogóle robić jakiś problem z wydaniem tego telefonu, typu co oni teraz zrobią z częściami zamówionym dla mnie? pozdrawiam


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm potrzebuje porady. Niekoniecznie prawnej, może z doświadczenia. 3 tygodni temu upadl mi moj samsung galaxy s3, a ze cholerstwo jest delikatne to sie uszkodzil ekran i wyswietlacz. telefon oddalem do lokalnego nieautoryzowanego serwisu mieli naprawić w kilka dni. mija 3 tygodnie a oni ciagle go nie naprawili bo czekaja na czesci, ja z kolei czekac juz nie zamierzam chce go od nich odebrac. jednak za diagnoze mialem im zaplacic 50zl ktore w przypadku zlecenia naprawy mialo byc wliczone w cene. I teraz pytanie czy jesli jutro pójde i zażadam wydania telefonu bez naprawy bo to za dlugo wszystko trwa, to czy powinienem im te 50zl zaplacic czy nie? mogą mi w ogóle robić jakiś problem z wydaniem tego telefonu, typu co oni teraz zrobią z częściami zamówionym dla mnie? pozdrawiam

Części to problem serwisu nie Twój, niestety za ekspertyzę zapłacić musisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się dziwię że każą Ci płacić za diagnozę która była raczej oczywista ale niech tam.

Jako że pracuję w takim serwisie podpisuję się rękami i nogami że takich praktyk nigdy nie stosowaliśmy bo chyba już nie mielibyśmy klientów.

Ponadto jeżeli chodzi o Galaxy S3 to przykro mi ale wymiana LCD z dotykiem najtaniej wychodzi w autoryzowanym serwisie ponieważ na rynku ciągle są tylko oryginały.... chyba że ktoś "wyniósł" z serwisu.

Edytowane przez Flasher (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki! sytuacje mam troche jasniejsza, zobaczymy jutro jak sie sprawa potoczy dzieki za podpowiedzi pozdro


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak

po 3 tygodniach to są gamonie, a nie serwis

wchodzisz i prosisz o zwrot telefonu mowiac, ze żenada jest ich obsługa Ciebie

mi wyświetlacz w autoryzowanym serwisie w Krakowie wymienili w 15 minut (600zł)

50zł bym nie zapłacił!

p,s,

posłuchaj rady Debory i popraw tytuł tematu


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poprosił o telefon jak by mi go wydali bym podziękował i odszedł nic nie płacił.Skoro oni sie nie wywiązali z umowy to dlaczego ty masz im placic ?


Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.