Skocz do zawartości

Historia edycji

SU1

SU1

4 minuty temu, r_33 napisał:

Dzieki - ale juz to z rana obiecalem, ze wstawioe takie porownanie:)

A kolega SU stal się chlodny w stosunku do mnie po tym jak mi padły zoaski fruity loop - na ktore by napalony jak arab na kurs pilotazu:) , a które liczył , że ode mnie dostanie - nawet chyba byliśmy p[o słowie - ale niestety los tak chciał, że nie udalo mi się ich utrzymać:(

No i jak poinformowalem na swoim watku, ze lipa z fruity loop - kolega mial juz do mnie tylko pretensje:)

Ucieszę Go - w tym tygodniu znów będę miał fruity loop i to wiecej niz wtedy:)

A w życiu , nie dość że jak byłem napalony na zoa ,i rosły jak perz zaproponowałem powielenie i oddanie z nadmiarem to się fochem targnołeś bo jak to że swierzak śmie mnie pouczać 

Ps: na wszystkie korale pracuję z przyjemnością choć mogę po prostu je mieć ,ot tak pstrykne i mam .Ale frajdą jest dorobić sie od "zera" .Bo kupić można wszystko , to nie sztuka , ale opiekaowć się i utrzymać przy życiu to już sztuka .

SU1

SU1

Teraz, r_33 napisał:

Dzieki - ale juz to z rana obiecalem, ze wstawioe takie porownanie:)

A kolega SU stal się chlodny w stosunku do mnie po tym jak mi padły zoaski fruity loop - na ktore by napalony jak arab na kurs pilotazu:) , a które liczył , że ode mnie dostanie - nawet chyba byliśmy p[o słowie - ale niestety los tak chciał, że nie udalo mi się ich utrzymać:(

No i jak poinformowalem na swoim watku, ze lipa z fruity loop - kolega mial juz do mnie tylko pretensje:)

Ucieszę Go - w tym tygodniu znów będę miał fruity loop i to wiecej niz wtedy:)

A w życiu , nie dość że jak byłem napalony na zoa ,i rosły jak perz zaproponowałem powielenie i oddanie z nadmiarem to się fochem targnołeś bo jak to że swierzak śmie mnie pouczać 

Ps: na wszystkie korale pracuję z przyjemnością choć mogę po prostu je mieć ,ot tak pstrykne i mam .Ale frajdą jest dorobić sie od "zera" .

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.