Skocz do zawartości

Historia edycji

r_33

r_33

13 godzin temu, akwarysta z LochNess napisał:

Heja, dawno nie śledziłem Twojego wątku a widzę że dalej prowadzisz swój temat, ładnie to wygląda w dalszym ciągu :) czy nadal nie stosujesz nic za wyjątkiem podmian i węgla ???

Witam.

Wegla juz od dawna nie stosuje, bo nie mam juz kaskady.

Duzo ostatnio sie dzialo - o maly wlos stracilbym cale zycie w akwarium ( corka cukierkami puderkami nakarmila rybke a co najgorsze wrzucila takze miedziedziany pierscionek). Troche zycia padlo ale wieksza polowa sie uratowala.

Od jakiegos miesiaca - dwoch leje do akwarium seachem fundamentals (cos w stylu balinga) i raz na tydzien karmie korale fm lps grown and color.

Testow nie robie nadal - tylko zasolenie mierze raz na miesiac  moim splawikiem hehe

Pozdrawiam

r_33

r_33

13 godzin temu, akwarysta z LochNess napisał:

Heja, dawno nie śledziłem Twojego wątku a widzę że dalej prowadzisz swój temat, ładnie to wygląda w dalszym ciągu :) czy nadal nie stosujesz nic za wyjątkiem podmian i węgla ???

Witam.

Wegla juz od dawna nie stosuje, bo nie mam juz kaskady.

Duzo ostatnio sie dzialo - o maly wlos stracilbym cale zycie w akwarium ( corka cukierkami puderkami nakarmila rybke a co najgorsze wrzucila miedziedziany pierscionek). Troche zycia padlo ale wieksza polowa sie uratowala.

Od jakiegos miesiaca - dwoch leje do akwarium seachem fundamentals (cos w stylu balinga) i raz na tydzien karmie korale fm lps coral food.

Testow nie robie nadal - tylko zasolenie mierze raz na miesiac  moim splawikiem hehe

Pozdrawiam

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.