Jump to content

r_33

Klubowicz
 • Content Count

  2923
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

Informacje o profilu

 • Imię
  Romek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Radom
 • Zainteresowania
  Akwarystyka, astronomia i Fc Barcelona :)
 • Akwarium
  Kostka Aquael 30l

Recent Profile Visitors

4632 profile views
 1. Nie żadnych technologicznych nowości Póki co odbyło się bez mega dojrzewania. Glonów nie dużo.
 2. Wybaczcie, że to tak długo trwało hehhe ale jest fotka po wymianie skały. Dlugo bo ponad 2 tygodnie woda była mleczna. Potem przez 2-3 tygodnie lekkie cyjano Teraz już jest lepiej - woda się wyklarowała - prawie..... Cyjano też w odwrocie - więc można pokazać Po przymusowej wyprzedaży zostały - zoaski 4 rodzaje , pavona, stylophora, seriatopora, talerzowka no i favia Z nowości - briarerum, eupyilia, monti samerensis i sakiś sarco chyba....?
 3. Przesledz mój wątek od początku. Różne dziwadztwa tam robiłem hehe Zobaczymy co z tego wyjdzie
 4. Taki jest plan Nadal bez kaskady
 5. U mnie mega zmiany. Padła mi lustrzanka - wycena 800.zl ( kilka miesięcy wcześniej poszlo parę korali na zakup stereo). Musiałem.wyprzedac życie z akwa by pokryć koszty naprawy. Nie ma.dunki, calu, loretki, pocilopory i Nemo.... Zrobiło.sie.pusto A jak.zrobilo.sie pusto postanowiłem wymienić skałę, która była u mnie prawie 7n at a w sklepie tez trochę polegżala .. Była mocno zasyfiona Aaa więc wymieniłem.na sucha Marco rocks.. Niebawem fotki -mliko póki co Ale chyba można uznać, że obecne akwarium zatrzymło sie na 6 latach i 10 miesiącach ? Choć zoa, seriatopora, stylophora, pavona, Favia i zoa zostały - no i gobiodon i woda hehe Ale skala jest sucha i nowa Sami oceńcie Licznik od nowa czy ciągniemy dalej?
 6. Plan jest wytrzymać do 10 lat a potem może 60 l , bo na komodzie tam.gdzie stoi 30 - powinna dać radę udźwignąć 2 razy większy ciężar. w 60 plan będzie sucha skala dojdzie jakiś fzn3 lub coś w tym stylu no i cyrkulacja. wymiar akwa będzie 50x40x30 (szer/gleb/wysokość/)
 7. 9 miesiąc 7 roku z życia akwarium. jakość słaba, bo lustrzanka mi padła i zdjęcie po podmince zaraz
 8. Nie wiem.czy coś dojdzie jak Blazenek.znajdzie.nowy dom. Szkoda, że daleko bo byś wziął ode mnie błazna
 9. Hehe no brak miejsca na nic A idzie lato i leń mnie ogarnia i coraz rzadziej zaglądam do akwarium. Czasami to i wody nie podmieniam ze 3 tygodnie - szyby zachodzą, że później trudniej wyczyścić. A co do piasku - to wywalaj - polecam ten zabieg ps. Błazenek musi zmienić dom bo za duży już jest.
 10. Tak informacyjnie - 8 miesiąc 7 roku. Wszystko śmiga
 11. żadnych bakterii leje seachem carbonate, complete karmie korale FM lps grow+color
 12. Tak:) A dlatego, że koralia wciągała polipy Dunki.
 13. Zdjęcie zle zrobione Jest jaśniej Ale ciemniej niż jak byle biale światło.
 14. Akwarium ma się dobrze. 7 miesiąc 7 roku Tylko niebieskie światło - spaliła się biała dioda i wlutowałem niebieską - już prawie miesić i jest ok.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.