Skocz do zawartości

Historia edycji

r_33

r_33

42 minuty temu, Guban88ok3m napisał:

No woda jak woda heh 34 zasolenie , po4 0.04 aktualnie no3 ok 15 teraz . Dozuje  jod, micro e ,karmię korale podaję witaminy aminokwasy  , kh ca mg stałe to balling odpada póki co. Może ja mam za dużo światła pod lps (acany przypalone reezta 2 miejscu poza dunca )skoro patyki średnio 1cm na miesiąc miękkie rosną a calustrea i eiphhlie w miejscu. Przypomnę świecę teraz 16 w niebieskie i 2 w białego. 

No właśnie ja nie mierze parametrów więc nie mam pojęcia co tam w wodzie piszczy. Zasolenia nie znam jak i innych parametrów. Kh już z pół roku nie sprawdzałem, bo skończył mi się test zooleka.

A światło to nie wiem jaki ma wpływ. Zakupiłem ostatnio 12 diod 3w (3biale, 4 uvki, 7 niebieskich w tym royal blue) , bo ostatnio mi się przepaliła jedna dioda i tak sobie myślę by pokombinować ze światłem. 

 

32 minuty temu, michal322 napisał:

Wzorowa kostka 30l :respect:

Dziekuje

r_33

r_33

37 minut temu, Guban88ok3m napisał:

No woda jak woda heh 34 zasolenie , po4 0.04 aktualnie no3 ok 15 teraz . Dozuje  jod, micro e ,karmię korale podaję witaminy aminokwasy  , kh ca mg stałe to balling odpada póki co. Może ja mam za dużo światła pod lps (acany przypalone reezta 2 miejscu poza dunca )skoro patyki średnio 1cm na miesiąc miękkie rosną a calustrea i eiphhlie w miejscu. Przypomnę świecę teraz 16 w niebieskie i 2 w białego. 

No właśnie ja nie mierze parametrów więc nie mam pojęcia co tam w wodzie piszczy. Zasolenia nie znam jak i innych parametrów. Kh już z pół roku nie sprawdzałem, bo skończył mi się test zooleka.

A światło to nie wiem jaki ma wpływ. Zakupiłem ostatnio 12 diod 3w (3biale, 4 uvki, 7 niebieskich w tym total blues) , bo ostatnio mi się przepaliła jedna dioda i tak sobie myślę by pokombinować ze światłem. 

 

28 minut temu, michal322 napisał:

Wzorowa kostka 30l :respect:

Dziekuje

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.