Skocz do zawartości
luft

Aquamedic Yasha z Maxspect Razor Nano 60W na skale syntetycznej Aquaforest

Rekomendowane odpowiedzi

co nowego :)

może jakieś foteczki ;)


3Z46ANI.jpg

38x38x43 60L + Sump 20L + Dolewka 10L | Maxspect Razor Nano 60W | Tunze 9002 | Koralia Nano 1600 + Koralia Nano 900 + NJ1700 | 8 Kg LR + 4,5 Kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba się z motyką na słońce porwałem by 3 akwarium zakładać :)

niemniej nie żałuję bo nocy dzidzia pięknie wpatruje się w bliki na suficie

i pieknie zasypia hehe

jak bedzie więcej czasu ponad dolewanie odparowanej wody

to wrócę do tematu :)

póki co wyszło na to co pisał AquaManiac - Razor 60W dla korali miękkich w wymiarze Yashy trzeba trochę skręcić, czego oczywiście do tej pory nie uczyniłem. Palythoa ładniej się otwiera w mniejszym świetle


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Mariusz jak projekcik?


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Projekt z miesiąc temu, co ja gadam w przeddzień zlotu w Ustroniu został wyłączony

baniak posłużył za maskotkę zlotową :) a ja miałem wygodny pretekst by zejść z trzeciego baniaka w domu co było dla mnie bardzo uciążliwe.

Jak wielu z Was wie moim "nowym hobby" jest dziecko :) i ten trzeci baniak założyłem przez narodzinami. Niestety nie miałem na niego tyle czasu by było ładnie więc nie było sensu się męczyć.

Jednocześnie korzystając z okazji przyszłym rodzicom chciałbym powiedzieć - nie kasujcie swoich zbiorników "bo zaraz urodzi Wam się dziecko". Może to być z pewnością pretekst dla kogoś, komu troche przeszkadza juz akwarium w domu i obowiązki z nim związane. Niemniej dla kogoś kto kocha ten sport przyjście na świat dziecka nie będzie problemem nie do przejścia. Przeciwnie. A akwarium da radość i nam i dziecku!

pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ja miałem tą "przyjemność" likwidacji tuż przed jednego ze zbiorników ale od 2 miesięcy znowu mam komplet a dzidzia jest mega zachwycona :clap:


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.