Skocz do zawartości
DjPablo

Jakie pompy cyrkulacujne do zbiornika ponad 2000 Litrów?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam własnie mam problem z pompami padły mi KORALIA-8 2szt. i sterownik też w akwarium prawie 2600L. , i nie wiem co mam teraz niedrogiego kupić :/ Polecicie coś ?

zdjęcie zbiornika poniżej.post-22616-0-70264300-1384270825_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zbiornik na zdjęciu nie wygląda na 2000 litrów :) Ciekawy układ wzmocnie w osi akwarium :D

Edytowane przez LLS (wyświetl historię edycji)

Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kupiłem go od szwagra i tak mi powiedział 2600 z sampem, Ci co uruchamiali też, teraz kolega mi przeliczył że wraz z sampem będzie miał ponad 2000. Czyli liczę że z 1700-1800 litrów akwarium.Tak dokładnie 79x79x327. + Samp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nie wygląda na ten wymiar patrząc na te worki z piaskiem i ro. Co aktualnie jest w tym akwarium? Jest w trakcie odpalania jak na zdjęciach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły kalkulator i sprawa jasna :thumbsup: czym zamierzasz oświetlić to akwarium? Ja na twoim miejscu bym na cyrkulacji nie oszczedzal. Kup Tunze i bedziesz miał spokuj na 5 lat. Pozatym mocne pompy są dość awaryjne. Więc Tunze lub Hydor się kłania. Jak przyoszczedzisz 30% przy zakupie a kupisz dwa razy to i tak stracisz :/

Edytowane przez FoxRacing (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linki do galerii tapatalk jakoś losowo przekierowuje do innych wątków na forum.

Pozdrawiam, Marek (z telefonu)


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.