Skocz do zawartości
mareko1

Pterapogon kauderni 3,5 tygodnia :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Stwierdziłem, że i ja się troszkę pochwalę małą gromadką pterapogonów. Pterapogony wyłowione dokładnie 3,5 tygodnia temu prosto z pyska tatusia w ilości 19 sztuk. Niestety na chwilę obecną zostało 16 sztuk - jedna sztuka zaplątała się w siatkę kotnika i tam padła z drugą sam nie wiem co się stało, w jakiś sposób wyparowała, trzecia sztuka najmniejsza z całej obsady przestała pobierać pokarm i niestety odeszła na wieczną rafę. Reszta ma się bardzo dobrze, od urodzenia podaję im artemię oraz od 10 dni artemię na przemian z mrożonkami. Po dwóch tygodniach od narodzin Pteropagony zmieniły miejsce zamieszkania z małego kotnika w akwarium głównym na własne 30 l Aquael Nano Reef. Poniżej kilka fotek.

2d1jqyg.jpg

etczg6.jpg

33agniu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słodkie przedszkole. Zaraz im ciasno się zrobi, masz to na uwadze ?


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyglądają te małe "gwiazdki" ;) Jak podrosną to daj znać to jedną odkupię.


7764_7979.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słodkie przedszkole. Zaraz im ciasno się zrobi, masz to na uwadze ?

Mam to na uwadze, czekam aż trochę jeszcze podrosną i "pójdą w świat" :)

Fajnie wyglądają te małe "gwiazdki" ;) Jak podrosną to daj znać to jedną odkupię.

Nie ma problemu, tylko jeszcze pewnie trochę będzie trzeba poczekać bo na razie to nadają się tylko jako żywy pokarm ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Rozumiem,ze karmiłeś żywą artemia -gdzie to można kupić...Dziś w akwa plywa kilka maluchów -zlapanych do kotnika i zastanawiam sie czym to karmic...

pozdr

W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super widok, takiego malego stadka :)

Wysłane z mojego LG-P875 przy użyciu Tapatalka


128l niedługo otwarcie oficjalne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wykutą artemia. Kupić to chyba można w większośći sklepów zoologicznych. Ja kupowałem gotową mieszankę, czyli jaja artemi od razu z solą, firmy Sera.

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby kolejny miot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja parka trze sie kilka razy w roku...Ale pierwszy raz udalo mi sie zlapac mlode...

pozdr

W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są to chwile największej satysfakcji akwarystycznej :clap: możesz spokojnie podawać cyklopa mrożonego .


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedze jak wariat z latarka w lapie i czekam az samiec wypusci reszte narybku..juz mam 4 szt w kotniku;)

pozdr

W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.