Skocz do zawartości
jezjerzy

Pacific Sun Black Python 140W

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z firmware do ww lampy. W tej chwili wrzucony jest 2.6.e ale nie mogę na nim zmienić czasu świecenia lampy. Np ustawiają czas poranku na 8 i tak pozostaje godzina 10. Ktoś może mi polecić jakąś konkretną wersje softu i firmware?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A czy po ustawieniu czas - klikasz przycisk Set/Save?

Jeśli tak - to po ponownym uruchomieniu aplikacji - musisz użyć przycisku Read aby odczytać aktualne ustawienia lampy - a nie te z którymi domyślnie startuje aplikacja.

2.6e to stabilny i poprawnie działający soft.

pozdrawiam


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie czasu w np: basic settings -> sunrise start time - klikam "save settings". Po kliknięciu "Probe settings" ustawienia nie są zapisane.

Wersja soft: Pacific Sun 3ch 2.6e Bali Revision 9.1

Wersja firmware: PS_2.6e 3ch BR

btw często wysypuje mi się ten program.

system windows 7 x86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest dokładnie komunikat błędu w aplikacji? Jeśli siła sygnału Bt będzie za mała(co zdarza się przy używaniu wewnętrznego, wbudowanego w laptopa BT lub za dużej odległości - komputer/lampa) - to podczas zapisu ustawień wyskoczy błąd.

Co do samej aplikacji - ustawienia po kliknięciu muszą być zapisane - nie ma takiej możliwości aby lampa "nie przyjmowała" ich(zmiany potwierdzone są na ekranie LCD - po zmianie czasu sunrise/sunset zmieniają sie czasy wschodu/zachodu na LCD).

Proszę Cię o kontakt z serwisem - wyślą CI informacje jakie zrzuty pamięci lampy potrzebują - być może poproszą o krótki filmik z działania lampy.

workshop[at]aquariumled.eu


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest dokładnie komunikat błędu w aplikacji? Jeśli siła sygnału Bt będzie za mała(co zdarza się przy używaniu wewnętrznego, wbudowanego w laptopa BT lub za dużej odległości - komputer/lampa) - to podczas zapisu ustawień wyskoczy błąd.

Aplikacja przestaje odpowiadać, nie wyświetla niestety zwykle komunikantu. Tu podczas grzebania w opcjach nocnych.6roeo7pq5oaz.jpg

Co prawda używam wbudowanego BT ale myślę że z odległości 50-100cm nie powinno być problemu.

Co do samej aplikacji - ustawienia po kliknięciu muszą być zapisane - nie ma takiej możliwości aby lampa "nie przyjmowała" ich(zmiany potwierdzone są na ekranie LCD - po zmianie czasu sunrise/sunset zmieniają sie czasy wschodu/zachodu na LCD).

Sprawdziłem jeszcze raz. Jeśli wyłączony jest program aklimatyzacji wtedy czasy wschodów i zachodów zapisują się. Może całe to zamieszanie wniknęło po prostu z tego jak zrozumiałem działanie aklimatyzacji. Myślałem że ona ma wpływ jedynie na jasność światła a nie na czasy zapalania się.

Proszę Cię o kontakt z serwisem - wyślą CI informacje jakie zrzuty pamięci lampy potrzebują - być może poproszą o krótki filmik z działania lampy.

workshop[at]aquariumled.eu

Czy jest w takim razie co zgłaszać? - wygląda że zamieszałem z aklimatyzacją.

Błąd z dziennika zdarzeń - program nie zgłasza nic. Po prostu zawiesza się.

Nazwa dziennika:Application
Źródło:	    Application Hang
Data:		  2013-11-14 09:09:55
Identyfikator zdarzenia:1002
Kategoria zadania:(101)
Poziom:	    Błędy
Słowa kluczowe:Klasyczny
Użytkownik:    Nie dotyczy
Komputer:	  Jaroslaw-VAIO
Opis:
Program Pacific Sun 3ch 2.6e Bali Revision.exe w wersji 9.1.0.20 zatrzymał interakcję z systemem Windows i został zamknięty. Aby zobaczyć, czy jest dostępnych więcej informacji dotyczących tego problemu, sprawdź historię problemu w panelu sterowania Centrum akcji.
Identyfikator procesu: 11f8
Godzina rozpoczęcia: 01cee10f63b0d44a
Godzina zakończenia: 250
Ścieżka aplikacji: C:\Users\Jaroslaw\AppData\Local\Apps\2.0\9WLA6QTR.YDX\Z7WGD6K8.070\paci..tion_4f3e799c6fd5738b_0002.0006_01c3a22b389240df\Pacific Sun 3ch 2.6e Bali Revision.exe
Identyfikator raportu: 1dd32fd6-4d04-11e3-b276-00a0c6000000
Kod XML zdarzenia:
<Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">
 <System>
   <Provider Name="Application Hang" />
   <EventID Qualifiers="0">1002</EventID>
   <Level>2</Level>
   <Task>101</Task>
   <Keywords>0x80000000000000</Keywords>
   <TimeCreated SystemTime="2013-11-14T08:09:55.000000000Z" />
   <EventRecordID>15569</EventRecordID>
   <Channel>Application</Channel>
   <Computer>Jaroslaw-VAIO</Computer>
   <Security />
 </System>
 <EventData>
   <Data>Pacific Sun 3ch 2.6e Bali Revision.exe</Data>
   <Data>9.1.0.20</Data>
   <Data>11f8</Data>
   <Data>01cee10f63b0d44a</Data>
   <Data>250</Data>
   <Data>C:\Users\Jaroslaw\AppData\Local\Apps\2.0\9WLA6QTR.YDX\Z7WGD6K8.070\paci..tion_4f3e799c6fd5738b_0002.0006_01c3a22b389240df\Pacific Sun 3ch 2.6e Bali Revision.exe</Data>
   <Data>1dd32fd6-4d04-11e3-b276-00a0c6000000</Data>
   <Binary>55006E006B006E006F0077006E0000000000</Binary>
 </EventData>
</Event>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program aklimatyzacyjny nadpisuje własne godziny wschodów i zachodów - inaczej nie miałoby to sensu :)(trzeba dopasowac moc i długość świecenia).

Vo do błedu -wygląda mi to na kwestię BT - w przypadku niektórych modułów(wbudowanych) działają one dobrze z myszą i słuchawkami - ale już do transmisji po SPP się nie nadają..

Spróbuj użyć jakiegokolwiek zewnętrznego - i podczas zapisywania oświetlenia nocnego - upewnij się że ustawiłeś właściwą datę ostatniej pełni(a nie jakąś hen hen wstecz)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za pomoc. :D Mam nadzieje, że już nie będę miał problemów.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś - proszę pisać - albo na serwis - albo do mnie jak jestem online(w weekendy szczególnie, gdy nie pracuje serwis ;-)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.