Skocz do zawartości
seicodriver

3 błazenki w 1 akwa

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie czy 3 błazenki są w stanie przezyć w 1 akwarium razem czy dobrana para dojedzie tego trzeciego? Akwa 80l


80x35x40, LED PS black phyton 90w+ T5 24W Actynic, 2X tunze 6015, Deltec MCE600 Kolorowo miękko-lps-owo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas na pewno, o ile są to maluchy. Potem będzie problem. Właśnie zastanawiam się co zrobić z jednym z mojej trójki (póki co jest oddzielony od pozostałych dwóch, które w pewnym momencie zaczęły go ścigać po całym zbiorniku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam mój znajomy w 550 l ma 3 i się gania ją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie są trzy...jeden czarny i dwa pomarańczowe, na początku po wpuszczeniu czarnuszka strasznie go tępiły, teraz się sparowały i czarny (samica) z pomarańczowym ścigają tego trzeciego, ale siedzi po drugiej stronie akwa i do póki się nie zbliży za bardzo to ma spokój. Ale odradzał bym Trzy sztuki w takim litrażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

między gatunkowo są agresywne, ale jak od małego je trzymasz, to nie powinny sprawiać kłopotów.

tym bardziej że o ocellarisy podejrzewam chodzi.


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my mamy w reefmaxie parkę Nemo i jednego Clarka...jakiejś wielkiej krzywdy sobie nawzajem nie robią, są ze sobą od małego...ale...Clark zdominował ukwiał...szczerze to raczej nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 2 dorosłe osobniki, wpuściłem malucha i pływają razem nie ganiając się.


70x45x45 (140l) panel 70x17x45 (53l)

Midiflotor

Jebao WP-25

Lampa PS BP 160W Master

New Jet 1200

6430_6571.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój klient ma 3szt. I jest wszystko ok. Nawet siedzą w jednym ukwiale. Akwarium 900L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w 450l parkę ocelarisów i jednego percula i wyszło na to, że percula sparował się z ocelarisem a 3 musiał powędrować do innego akwarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym akwarium mam 4 które dzielą sie jednym ukwialem od 3-lat a w drugim 15 ocelarisów ktore totalnie olewaja 4 ukwialy....

Kwestia przestrzeni i warunków....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tak mały akwarium nie testował bym czy się uda czy nie bo to tylko stres dla ryb, u mnie sa 3 ale na długości 1,5 metra, para ocelarisow i pomidorek, na poczatku były przepychanki ale pomidorek zasiedlil euphylie na przeciwnym koncu akwa i z zadka dochodzi do kontaktu, chociaz ostatnio ocelarisy zrobily sie dosc agresywne, do tego stopnia ze atakuja reke jak tylko wloze do akwa aby nakarmic korale i nie daja sie w zaden sposob przegonic tylko jeszcze bardziej atakuja :)


akwarium AQUAEL glossy 80x35x53 125L, ok.11LR,10LS, odpieniacz i filtr tunze reef pack 250, cyrkulacja, 2x jebao RW-4, oświetlenie led retro fit 3x 16w actinic. reaktor glonowy 2,5L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.