Skocz do zawartości
zako

MEDIA MARKT!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Co sadzicie o ich reklamie ktora robi z Polakow zlodziei?

Moim zdanie jest to przegiecie z ich strony i nalezy im sie nauczka..

Sadzicie ze polscy kibice wyjezdzajac na mecz wezma to pod uwage bo niemcy zabespieczaja sie biorac do pomocy polska policje:D:D:D:D:D

Bedzie sie dzialo:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co ma wspolnego MediaMarkt z Mistrzostwami Swiata, czemu kibice maja kogos bic czy cos demolowac w odwecie za glupote szefa marketingu jakiegos sklepu?

Nie rozumiem, to jest rzeczywiscie takie ;):););) ???

MediaMarkt zawsze mozna zbojkotowac, nie trzeba uzywac przemocy...

No i nie rozumiem co to ma w koncu wspolnego z morszczyzna? Chyba niewiele zatem przenosze watek na Off-Topic. Kto przeciwko? Nie widze, stwierdzam iz sejm IV RP ustawe przyjal.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym topi to sie pomylilem w ogolnym i chcialem go przeniesc tutaj ale mnie uprzedziles:)

Rozmawielem z paroma (kibicami) ktorzy tam jada i sa lekko powiem wsciekli za ta reklame..

Co i czy zrobia to zalezy ile osob chce zrobic odwet za to

Oprocz wycofania tej reklamy powinni oficjalnie przeprosic

a jak kibice sie odwdziecza to i tez dobrze bedzie..

Jakie wy macie o tym zdanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w nosie ich i ich przeprosiny, tym bardziej ze nie bylyby przeciez szczere ;) to bylaby czysta hipokryzja.

Najlepiej to w ogole olac ich i sie nie przejmowac ;) ew. zorganizowac maly bojkocik, ja np. dzisiaj kupilem DVD nie w MM tylko w innym sklepie gdzie kosztuja troche drozej ale za to sklep ow nie robi sobie glupich zartow z Polakow. Tak wiec bojkot ;) Czytalem ze ktos namawial do zbiorowego pozywania MM do sadu ale IMO nie ma co liczyc na wygrana w niemieckim sadzie.

Wiesz zako ja mieszkam w Niemczech wiec mnie to moze nawet bardziej powinno dotyczyc ale ja to olewam, po prostu nie kupuje u glupkow i tyle ;)

A jak kibice (kibole) beda dymic to dopiero zrobia z nas glupkow, pijakow i wandali. Juz lepszy bylby jakis ciekawy trasparent czy wesola piosenka :D


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nie raz nas przepraszali a i tak z nasz szydza

czego jestem wielkim przeciwnikiem..

Nie znosze rodowitych niemcow,mam to po dziadku ktory cierpial w obozie i nic na to nie poradze..

Popytam sie i sprobuje dowiedziec czegos wiecej co planuja kibole..

Mysle ze skoro i tak nie traktuja nas na rowni a zad nic nie robi to mala zadymka co mam nadzieje uspokoi ich troche i nabiora szacunku do Polakow..

Ps: co znaczy IMO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIA miala debatowac czy czasem nie rozbic grupy z owodu kiboli polskich i tego incydentu. ciekawe co z tego wyjdzie


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza IMO bo wczesniej uzyles tych liter w zdaniu?

FIFA teraz nawet bardziej nas sie obawia od anglikow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki juz znam drugi skrot:)

Sa jeszcze jakies ktorych uzywacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tom FIA to mogla debatowac czy pozwolic na wymiane opon w ciagu wyscigu F1 czy nie, pewnie FIFA mial kolega na mysli? ;) Ale juz po ptokach, grupy podzielone, stadiony wyznaczone, hotele porezerwowane, bilety sprzedane, symulacje i cwiczenia odpowiednich sluzb byly i sa juz robione pod kokretne mecze, logistycznie juz nie dalo by sie juz podzielic grupy, nawet teoretycznie brak odpowiednich przepisow, powstalby precedens, mozliwe pozwy o odszkodowania itd... IMO juz za pozno na wszelkie zmiany.

@zako ja wiem ze sie kibole szykuja tj. teoretycznie sie szykuja, cos by chetnie wywineli ale sie troche boja policji, na razie podobno nic pewnego nie wiadomo ;) gadalem z jednym co byl na tej akcji w lasach w Brandenburgii i powiedzialem mu ze policja niemiecka drugi raz sie w balona zrobic nie da na co on ze biora to pod uwage i maja pare niespodzianek w zanadrzu ;) Ale osobiscie jestem przeciwny takim akcjom, jak sie chce komus dopiec... to najlepiej bedzie kibicowac naszym na maxa zeby wygrali z Niemcami, jak sie chce im juz koniecznie dopiec to takie cos beda dosc dlugo pamietac ;) Dlatego doping, po co dym? Tylko sie nasi zdekoncentruja jak beda wiedziec ze tam gdzies za stadionem sie Polacy bija czy demoluja.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO IMO to skrot od In My Opinion i podobnie:

IMHO - In My Honest Opinion

IMNSHO In My Not So Honest Opinion

itd

IMO oczywiscie


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry, IN MY OPINION chyba bedzie lepiej pasowalo

hyhy, faktycznie, moje zamilowanie do F1 wylazi na kazdym kroku


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt to tak naprawdę bardzo drogi sklep. Oni starają się wyrobić sobie opinię taniego sklepu, a w rzeczywistości poza produkatmi z reklam i promocji mają ceny wyższe niż konkurencja.

W zeszłym roku chciałem kupić wieże Yamahy, w MM liczyli sobie za nia 2999zł z napisem promocja, a ja kupiłem, co prawda przez net, ale we Wrocławskim sklepie (z gwarancją i fakturą) za 1699zł ten sam model. Niestety część ludzi idzie do MM kupić bo tam jest najtaniej w ich mniemaniu i nie sprawdzją cen ... no i w większości przepłacają.

Ja za tą reklamę nigdy już u nich nie zrobię zakupu, choćby na promocji taniej było to co mnie interesuje i jak tak postąpi większość Polaków to mam nadzieje się zreflektują co robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tom no ja tez namietnie ogladam ;)

Kubica w przyszlym sezonie bedzie jezdzil w dobrym teamie ;) Jak na debiutanta i testera doskonale jezdzi, zero bledow, zadnych kraks, ponoc nawet nie przyblokowal ani razu kol ;) A to sie przeciez zdarza kazdemu bez wyjatku! Ja go obserwuje od dobrych 4 lat i dawno juz mowilem ze bedzie mistrzem swiata, ma chlopak piekny styl jazdy, agresor, widac ze polski kierowca, niezle by sie spisal w prawdziwym wyscigu, prorokuje ze w pierwszym wyscigu o punkty bedzie rewelacja ;)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema takiej opci by Polacy przegrali:)

To tez bedzie swego rodzaju zemsta i upokozenie ale nie kazdy pewnie bedzie w ten sposob myslal..

Zobaczymy co sie wydazy i wtedy ocenimy ta cala sytucje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano racja, Kubica jeszcze pozamiata. Moim idolem jest ale niezaprzeczalnie Kimi. cysterna pelna paliwa z ostatniego miejsca na podium, o tym ten farciarz Alonso tylko pomarzyc moze

btw. Nico Rosberg tez niezly start mial. lubie wywiady z nim ogladac, facet jest tak pelen zapalu i ma to "niezblazowane" podejscie ze swietnie sie go slucha


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kiedy wlasnie Kimi to albo z ostaniego na trzecie albo zarznie silnik albi sie auto rozleci ;)

Wole spokoj, opanowanie i perfekcje Alonso.

A Kubica to IMO synteza ich dwoch. I talent na ich miare. dlatego bedzie od nich za 2 lata lepszy ;)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e, Alonso bez dobrego auta nic nie zwojuje. do tego zeruje na tych ciaglych ekspozjach merca. az wstyd ze mclaren przegrywa z firma robiaca auta dla gospodyn domowych ;)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech dadza Kubicy szanse to jeszcze w tym roku im pokaze:)

QWildtom co znaczy btw?

Mam problem z rozszyfrowaniem tych waszys skrutow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szczerze mowiac to bez dobrego auta nikt nic nie zwojuje ;) Ale ostatnio jakby sie wyrownaly sily, Renowki na czele niby ale z tylu juz calkiem gesto, BMW sie pokazalo i Toyota ostatnio, i Honda bedzie grozna i Ferrari moze namieszac, bardzo ciekawy sezon sie zapowiada ;);):D


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW - By The Way - przy okazji

BTW jest w sieci pelno stron o tychskrotach, poszukaj na usnet.pl


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhy

apropopo hondy - Button musial nielicho sie pienic ;)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba zeczywiscie skozystam ze stronki iwyucze sie tych skrutow bo odstaje troche od reszty:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.