Skocz do zawartości
michalzgierz1989

Magia Wielkiego Błękitu - Teraz Animal Planet HD

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie leci odcinek o Antarktydzie, udostępnił bym wam do Oglądania ale serwer da radę obsłużyć maksymalnie 2 Osoby + 3 U której jest Odbiornik tak zwany Lokalny rozgałęźnik jak Ktoś ma Nboxa na Enigmie może bez problemu sobie oglądać i przełączać kanały z dowolnego Komputera :)

N-Box.jpg

Menu n-boxa z Enigmą z Listą Kanałów na Komputerze, jeżeli jest podłączony dysk Twardy również można przeglądać jego zawartość, jak i Kopiować, jednym słowem po zmianie oprogramowania w tym Platformowym odbiorniku można z działać takie cuda.. Akurat jest włożona karta z Ofertą NC+ Mix ale Czytnik obsłuży też i TNK HD jak i dawną Cyfrę +, będąc w dowolnym miejscu możemy sobie oglądać Telewizje nie obsługuje tylko urządzeń mobilnych, ale będziemy też nie bawem testować tego Drugiego N-Boxa z Dyskiem więc nie wykluczone że i na smartfonie odpali

Magia%20Wielkiego%20Blekitu.jpg

Do Otwierania przekazu z Odbiornika wymagany jest VLC Media Player, sieć po IP Działa za równo wewnętrznie (W domu) jak i zewnętrznie gdzie kolwiek gdzie jest dostęp do Internetu

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za mały upload abym mógł poza siecią domową ogladać streming :(

Na smartfonie śmiga dobrze z programem dreamdroid :rolleyes:

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Kaktus (wyświetl historię edycji)

5752_5837.png

Moje akwa

Akwa: 180l Opti + sump 80l + 28kg żywa skała + 9kg żywy piach Cyrkulacja: 2x Jvp 101 Obieg: NJ 1700 Odpieniacz: DIY by Sebastek na pompie Tunze 9420.04 Oświetlenie: 8x24w T-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tnie tylko HD, ale to jak sieć jest przeciążona :) ale mogą jednocześnie oglądać 3 Osoby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.