Skocz do zawartości
Świrek

Zimowy Zlot Morszczaków - Ustroń 7-9 marca 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz, to może @baszurka byś zabrał z powrotem do Łodzi bo w jedną stronę jedzie z nami ale my zostajemy dłużej i on nie ma za bardzo w niedzielę z kim wrócić w stronę Płocka.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapłacone :)

Co do miejsc w aucie to jedno zabukowane jest dla Romana BAU, który przed chwilą do mnie dzwonił i mocno się zastanawia :) dwa są jeszcze wolne więc oczywiście mogę kogoś zabrać w kierunku Łodzi.


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łukasz, to może @baszurka byś zabrał z powrotem do Łodzi bo w jedną stronę jedzie z nami ale my zostajemy dłużej i on nie ma za bardzo w niedzielę z kim wrócić w stronę Płocka.

Nic sie,mecenasie :lol:,nie martw,damy rade ;). Ale dzieki za troske,Lukasz dzieki takze,jak bedzie taka potrzeba,nie omieszkam skorzystac :).

Tapniete z notka.

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to "Szpilki Fest" działa tak zachęcająco ;)

Przyłączam się do pytania, które zadała Enia: O której rozpalamy grilla? Nie musimy wszyscy na raz przyjeżdżać, ale dobrze byłoby uznać jakąś godzinę za orientacyjny początek. Oprócz zalet oczywistych, pozwoli to też z grubsza przewidzieć stan uczestników w momencie przyjazdu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, wcześniejsze przyjazdy to chyba nie problem, ale w kontekście poniższego cytatu, chyba należy coś ustalić, bo pewnie wiele osób przyjedzie później niż przed południem.

...

Zjeżdżamy się spokojnie i bez pośpiechu. Oczywiście tak, żeby zdążyć na uroczystą grillową kolację na świeżym powietrzu, gdzie będziemy się mogli zintegrować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie zlot zaczyna się grillową kolacją około 18-19. Oczywiście zapraszam wszystkich wcześniej, aby na spokojnie się rozpakować, pozwiedzać okolicę, pogadać chwilę. Nie chciałbym jednak zaczynać, zanim nie zjawią się wszyscy, a wiadomo, że z różnych rejonów Polski się zjeżdżamy.

@Ewa-żona-wotciecha. Plan polega na tym, aby każde dziecko miało swojego rodzica ze sobą, aby była to praca wspólna. Ale oczywiście możesz oddelegować 16. letnią nianię ;)

@Enia. Żonka i ja dziękujemy za troskę. Wiadomo, Kinga na codzień pracuje w przedszkolu, ale chce też trochę odpocząć. Stąd pomysł, aby dzieci były razem z rodzicami. :)

Sorki, że tyle chaosu tutaj, ale za chwilę mamy koncert charytatywny i robię 100 rzeczy na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie zlot zaczyna się grillową kolacją około 18-19. Oczywiście zapraszam wszystkich wcześniej, aby na spokojnie się rozpakować, pozwiedzać okolicę, pogadać chwilę. Nie chciałbym jednak zaczynać, zanim nie zjawią się wszyscy, a wiadomo, że z różnych rejonów Polski się zjeżdżamy.

@Ewa-żona-wotciecha. Plan polega na tym, aby każde dziecko miało swojego rodzica ze sobą, aby była to praca wspólna. Ale oczywiście możesz oddelegować 16. letnią nianię ;)

@Enia. Żonka i ja dziękujemy za troskę. Wiadomo, Kinga na codzień pracuje w przedszkolu, ale chce też trochę odpocząć. Stąd pomysł, aby dzieci były razem z rodzicami. :)

Sorki, że tyle chaosu tutaj, ale za chwilę mamy koncert charytatywny i robię 100 rzeczy na raz.

ok co zabrać: bloki, kredki,..... procę absolutnie moim pomysłem nie było wykorzystywanie żony bałam się z racji posiadania małoletniej :animier: będę odsunięta od wszelkich słonych pogadanek a tego bym nie przeżyła :crybaby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewa, jestem pewien, że będzie duuużo czasu na rozmowy. Na szczęście dzieci są w podobnym wieku, więc same sobą też się będą potrafiły zająć. No i patrząc na pogodę, szykuje nam się wycieczka w góry, a co za tym idzie duużo czasu na rozmowy :) A co do listy rzeczy do zabrania, napiszę później.

P.S. CZY MA KTOŚ PORZYCZYĆ ODPIENIACZA, BO MÓJ DZISIAJ PADŁ :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dziś ośrodek,chwilę pogadałem i strzeliłem kila fotek.Tylko takie fotki bo inne są za duże a nie chce mi się ich zmniejszać,sąsiednie forum ma większy limit niestety.

post-8194-0-67753500-1393184652_thumb.jpg

post-8194-0-53108800-1393184678_thumb.jpg

Edytowane przez inmar (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Inmar No i piyknie! A skąd filmik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Góralskiej Chaty,często tam wpadamy na obiad,żarcie bardzo dobre i "normalne" ceny.Kapela tam prawie zawsze gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam w centrum, za Wisłą? Spoko miejscówka i pyszny grill. Ale Marku mam pytanie, co z tym konkursem na pomiary? Masz ochotę zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, to dziewcze z filmiku to ta sama Pani co grała w Milówce dwa lata temu :)


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karczma za Wisłą w prawo,jeżdżę tam kilkanaście lat.

Łukasz nie jestem pewien,ale grali zacnie i na pewno jakieś piwko tam dziabniemy.

Ten test mogę zrobić,ale to trzeba po trzeźwiemu a takich trudno będzie znaleźć.

Ps.Generalnie tam to ja mam jak w domu,30 minut jazdy od domu a klimat jak w Zakopanem.

Edytowane przez inmar (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Świrek + Kinga + Alicja(d)

2. inmar+Inga+Bartek

3. luft z Kaliną

4. Włodzimierz + Ania

5, AnT

6. VDR + Basia + parapety w bagazniku

7. Yarcio ( też wezmę ze sobą swoje parapety )

8. kmirko+Beata

9.baszurek (bez parapetów,preferuję opcję wyspiarską "by Tester"

10. czapa771 i jego baba

11.Enia

12. kiflu

13. slawomirdyl (SF)

14. Smash + Kasia +Julka(d)

15. Mateusz89 z Agnieszką

16. HetmanPL+Iwona+Michałek (5lat)

17. rs

18. Wotciech +Ewa+Magda+Lena

19. Iwona i Olivier


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zapomnieli o mnie :(


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samemu można :) Łukasz wpisuje Cie na listę, a Ty jutro przed zrobieniem zaliczki zadzwoń do ośrodka potwierdzić rezerwację

1. Świrek + Kinga + Alicja(d)

2. inmar+Inga+Bartek

3. luft z Kaliną

4. Włodzimierz + Ania

5, AnT

6. VDR + Basia + parapety w bagazniku

7. Yarcio ( też wezmę ze sobą swoje parapety )

8. kmirko+Beata

9.baszurek (bez parapetów,preferuję opcję wyspiarską "by Tester"

10. czapa771 i jego baba

11.Enia

12. kiflu

13. slawomirdyl (SF)

14. Smash + Kasia +Julka(d)

15. Mateusz89 z Agnieszką

16. HetmanPL+Iwona+Michałek (5lat)

17. rs

18. Wotciech +Ewa+Magda+Lena

19. Iwona i Olivier

20. Luk4344


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam tylko nadzieję, że wytrzymacie moją saunową monotematykę :D mam po prostu hopla na tym punkcie


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
e60a556309e6.gif

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lufcik, rezerwacje w ośrodku mam od niedzieli i już dawno zapłacone:)

p.s.

Przypominam że mam dwa wolne fotele w aucie, jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to podróż u mnie ma za free.

Edytowane przez LUK4344 (wyświetl historię edycji)

Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że jest nas coraz więcej :) Powoli krystalizuje nam się sprawa pogody. Czyli, tak jak zakładaliśmy ;) śniegu nie będzie, za to będzie piękna wiosna. Dlatego sobotnia wycieczka na Równicę jest coraz bardziej realna.

Ale...

Chciałbym poznać Wasze propozycje, co chcecie robić? Zlot będzie taki, jaki chcemy, więc zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.