Skocz do zawartości
Marcinekmm

Pojawił się dziwny zwierz : )

Rekomendowane odpowiedzi

wyglada mi to na ślimaka nie wiem jak dodac fotke wyglada hmmm. bez muszelki ma 2 rzedy na bokach czułek zakonczonych jak (cos ala xenia) i nie wiem czy to grozne czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiadomosc na priv..


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzuc okiem TUTAJ moze cos dopasujesz. Ja takiego bez skorupy z farfoclami na grzbiecie z litophytona kiedys sciagnalem. nazywal sie Dendronotus rufus i zezarl mi prawie cala lodyge


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te slimaki sa b.trudne w utrzymaniu. Sa dwa rodzaje odzywiania: posiadaja zooksantele (zyja z nimi w symbiozie) lub zjadaja plankton lub obydwa sposoby jednoczesnie.

Dla tych pierwszych potrzebne jest dobre oswietlenie a tym drugim powinno sie podawac artemie, misis itp.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THX bardzo tyko jak ten slimak smiga kolo korali to wszystkie sie zamykaja wrecz na maxa chyba bede musial sie go jakos pozbyc bo wole korale ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis zaobserwowalem tego slimaka zaczely mi znikac w szybkim tempie polipy z korali a ten brutal ma taka paszcze ze calego polipa na raz ma obzarl mi cala xenie szybko go wylowilem i do osobnego pojemnika dalem wcieplem mu artemi sporo teraz patrze a on wszystko wypucowal (jak by jadl te glony zamiast tych korali to przynajmniej bym mial zcysto )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.