Skocz do zawartości
inmar

Wypadek Morgenseterna - skoki narciarskie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość radiesteta

Stale leci. To dopiero niebezpieczna zabawa. Oby nic poważnego mu nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie Jana Mazocha, jak w Zakopanem zaliczył glebę, wtedy to strasznie wyglądało, a po upadku morgiego, to myślałem, że koniec i nie mogłem uwierzyć, że jego fizjoterapeuta miał z nim kontakt.


 [url="http://www.myreefstats.com"][img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądając to przypomniał mi się wypadek znajomego który widziałem na oczy jak przy ponad 100km/h jadąc motorem wyjechało mu auto... strasznie wygląda ten wypadek morgensterna pomyslcie, że on leciał z prędkością ok 100km/h i spadł z kilkunastu metrów na ziemie. jednym słowem masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Nawet nie mogę na to patrzeć.Wiem że to sport, itd,ale dla mnie to wariaci. ;) Przecież wystarczy jeden podmuch wiatru, zachwianie i bum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurcze..


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedle najnowszych informacji, Thomas Morgenstern znajduje się w stanie krytycznym, ale nie zagrażającym życiu, o czym poinformował opiekujący się nim lekarz Josef Obrist. 27-letni zawodnik ma ciężkie obrażenia głowy i zmiażdżone płuca - wykazały pierwsze badania wykonane w szpitalu w Salzburgu, dokąd został przewieziony bezpośrednio po wypadku.Lekarz dodał, że Morgenstern jest przytomny i odpowiada logicznie na pytania. Najważniejsze będą najbliższe 72 godziny.

- Przy urazach głowy istnieje duże ryzyko, że stan będzie się pogarszał. Może zawsze dojść do krwawienia - dodał Wolfgang Leiter, kierownik oddziału anestezjologii i intensywnej terapii szpitala w Salzburgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Ale jak jest stan krytyczny,to chyba zawsze jest jakieś tam zagrożenie życia.Masakra.Mam nadzieję, że się wykaraska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedle najnowszych informacji, Thomas Morgenstern znajduje się w stanie krytycznym, ale nie zagrażającym życiu, o czym poinformował opiekujący się nim lekarz Josef Obrist. 27-letni zawodnik ma ciężkie obrażenia głowy i zmiażdżone płuca - wykazały pierwsze badania wykonane w szpitalu w Salzburgu, dokąd został przewieziony bezpośrednio po wypadku.Lekarz dodał, że Morgenstern jest przytomny i odpowiada logicznie na pytania. Najważniejsze będą najbliższe 72 godziny.

- Przy urazach głowy istnieje duże ryzyko, że stan będzie się pogarszał. Może zawsze dojść do krwawienia - dodał Wolfgang Leiter, kierownik oddziału anestezjologii i intensywnej terapii szpitala w Salzburgu.

Ciezkie obrażenia glowy i zmiazdzone pluca, ale jest w kontakcie, przytomny i logicznie odpowiada na pytania... jak maja pisać takie głupoty to po prostu napisaliby, ze czekaja na oficjalne informacje. Szkoda chłopaka, ma pecha ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wypadek wyglądał groźniej niż Jana Mazocha w Zakopanem.

Pozdrawiam z fona...

Bartek


5752_5837.png

Moje akwa

Akwa: 180l Opti + sump 80l + 28kg żywa skała + 9kg żywy piach Cyrkulacja: 2x Jvp 101 Obieg: NJ 1700 Odpieniacz: DIY by Sebastek na pompie Tunze 9420.04 Oświetlenie: 8x24w T-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda gorzej bo to było na Mamucie wieksze predkości, wyższy lot itp..., ale trzeba przyznać że ma chłop pecha w tym sezonie. Mniejmy nadzieję że wyjdzie z tego bez szwanku. Ale z drugiej strony zmiażdżone płuca i uraz głowy to nie brzmi optymistycznie :no

pozdrawiam

Marcin

Edytowane przez micferrari (wyświetl historię edycji)

Akwarium : 56 Galonow (okolo 204 litrow )

Odpieniacz: Bubble Magus Curve 5 Protein Skimmer

Pompa obiegowa :

Hydor 320 Universal Pump

Cyrkulacyjna:

Jebao WP-25,RW-8

Grzałka: Hydor 100 W,

Oświetlenie: 2X AquaIllumination Prime LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem wywiad z Mazochem i niestety kaleka. Mam nadzieje, że tak źle nie będzie.

Pozdrawiam z fona...

Bartek


5752_5837.png

Moje akwa

Akwa: 180l Opti + sump 80l + 28kg żywa skała + 9kg żywy piach Cyrkulacja: 2x Jvp 101 Obieg: NJ 1700 Odpieniacz: DIY by Sebastek na pompie Tunze 9420.04 Oświetlenie: 8x24w T-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nieprawdziwe okazały się piątkowe informacje o zmiażdżonych płucach Thomasa Morgensterna. Źródłem pomyłki było złe tłumaczenie. Morgenstern nie ma zmiażdżonych płuc. Tho­mas jest przy­tom­ny, rusza rę­ka­mi i no­ga­mi oraz może mówić. To świad­czy o tym, że jego płuca nie są zmiaż­dżo­ne. Za­wod­nik sam od­dy­cha i nie jest pod­łą­czo­ny do re­spi­ra­to­ra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra i to jeszcze na dużej skoczni, gdzie i prędkości są dużo większe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.