Skocz do zawartości
AquaManiac

Premier Andrzej Lepper

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie, rzeczywiscie Lepper bedzie vicepremierem???

Niech mnie ktos uszczypnie, ja w to nie wierze po prostu... Kaczory bezczelnie sklamaly, calkiem niedawno Kaczor powiedzial przeciez ze nie za zadnej mozliwosci zeby wszedl w uklady z Lepperem. Krytykowal SLD za rozmowy koalicyjne z Samoobrona. A teraz? Kompromitacja, a narod dalej mu wierzy... :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz ze tonacy brzytwy sie chwyta.Normalnie rzygac mi sie chce jak w telewizji ogladam tych zasrancow normalnie ku....a jaja sobie z ludzi robia a dojdzie do tego ze kaczorek z Polski zrobi panstwo policyjne juz im odp...ala

i za głasną muzyke na imprezie chca sprzety odbierac


- Akwarium 200 L

- Sump 60 L

- Cyrkulacja 2x Jebao RW-8

- Oświetlenie Glisten 150R2

- Odpieniacz Turboflotor Blue 1000

- Pompa obiegowa EcoRunner 2700

- 30 kg LR i 13kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze @Siwy ...nie irytuj się bo to nic nie da ....ponoć będa na nas polować ....bo jesteśmy łysi :):kma:kma


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogą nas .....:kma


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie mamy społeczeństwo takich polityków!!!

najgorsze jest to, że kibicowałem PIS-owi i PO i to wyłącznie w ich koalicji. Chciałem, rząd stworzyli ludzie do tego przygotowani, a nie populiści, bo tacy już byli.

Ale jeśli 40% z 20% bezrobotnych nie chce pracować za żadne pieniądze to ja to minimum socjalne bym w tyłek wsadził, zeby im górą wyszło. A złość mnie bierze gdy słyszę jak to są biedni ludzie z papierosem w ustach i winem w ręce.....

Była kiedyś super komedia "Pieniądze to nie wszystko" :)


tomekbiel@o2.pl pisz z dopiskien nano-reef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, wielu ludzi glosowalo na PiS wlasnie z mysla o tym ze bedzie koalicja z PO. Ci ludzie zostali przez Kaczory bezczelnie oszukani. Wiecie, staram sie byc obiektywny w ocenie politykow i waze slowa ale w tym wypadku to mnie szlag trafil chyba wiekszy niz jak KWasniewskiego wybrali. Bo kto to jest Kwasniewski, skad pochodzi i dokad dazy to bylo wiadomo od poczatku i w sumie do konca zachowywal sie przewidywalnie i konsekwentnie a ci... zaczeli rzadzenie od KLAMSTW. Bylo powiedziane: z kryminalistami zadnych negocjacji. A za chwile wrecza jednemu z nich teke wicepremiera...

Dyzma przynajmniej teki premiera nie przyjal a ten burak wezmie... STRASZNE, po prostu STRASZNE, Lepper bedzie wicepremierem w rzadzie Kaczynskich. Ciekawe co nam jeszcze zafunduja, mial jak zwykle racje Walesa: przewdidzial dokladnie jak bedzie wygladala prezydentura Kwasnego i co do Kaczorow tez sie nie pomylil.

Ale o czym my mowimy: Kurski mowi publicznie ze "Narod jest ciemny i wszystko lyknie", ludzie to slysza a notowania PiS-u takie same jak przed pol roku... jakas schozofrenia...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO Kurski to dla mnie debil pierwszej wody, takiego beszczelnego typa to ja jeszcze nie widziałem. Oglądałem z nim kila wywiadów ..... no koszmar. Chyba teraz Kaczyńscy zauważyli, że jego buta może im zaszkodzić i jest znowu w lekkim cieniu medialnym, ale to *ówno wypłynie (zawsze wypływa)

AquaManiac

Masz rację, głosując na Kwacha ludzie wiedzieli co ich czeka, a Tym dwóm Panom nie wiadomo jaki pomysł wpadnie.

I jeszcze jedno - trzeba oddać Kwaśniewskiemu (pomimo Białorusi i USA (Pentagon)) - takiej pary prezydenckiej to my przez 15-20 lat nie będziemy mieć i to w najlepszym tego słowa znaczeniu.


tomekbiel@o2.pl pisz z dopiskien nano-reef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chinczycy maja takie przyslowie ... " obys zyl w ciekawych czasach" kto jeszcze nie myslal o emigracji - teraz bylby dobry moment zeby zaczacrussian_roulette_koe.gif


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najwięcej o tym co sie dzieje w Polsce to wiedza Panowie z Niemiec;)

Troche luzu, przeżyjemy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin wiedza wiedza :) dobrze wiedza :)

Jak wyjezdzalem to wlasnie SLD rozmawial z Lepperem o koalicji, doskonale pamietam jak Kaczynski dyszal ciezkim oburzeniem na lewo i prawo, i jego deklaracje odnosnie Leppera tez dobrze pamietam. Ja tym Kaczynskim nie zapomne tego Leppera, moga teraz zrobic co chca, u mnie maja przechlapane :D chyba ze to czesc jakiegos szataskiego planu, przeciez z tymi nurakami sie nie da rzadzic, albo maja haki na Leppera... albo moze Lepper na nich hehe :)

To jest w sumie ciekawa sytuacja bo to dopiero poczatek, Kaczory maja najwyrazniej jakis szatanski pla, tyle ze tu trzeba rzadzic a nie zalatwiac przeciwnikow politycznych, w takim tempie zreszta beda ich zlatwiac do konca kadencji i jeszcze nie zalatwia :) Kij im w pupe ale zeby Lepper byl wicepremierem... Ze tym Kaczynskim nie wstyd tak klamac w zywe oczy...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to by to latalo w sumie, ale rodzicow i tesciow mam w Polsce i wole zeby nie mieszkali w katolandzie czy innym totalitarnym kaczogrodzie z premierem lepperem po wyrokach :) bo jeszcze sie okaze kiedys ze zaswiadczenie z parafii bede musial miec zeby granice przekroczyc. moj ojciec cale zycie w gazowni pracowal i juz go te rzady pozbawily pracowniczych akcji PGNIG wiec interesuje sie sytuacja polityczna w Pl zeby wiedziec czego jeszcze ich wladza pozbawi :). co nei znaczy wcale ze niemiecki rzad radzi sobie lepiej :haha


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miało być lepiej...wyszło jak zawsze. Jedno jest pewne na Kaczorów to trzeba uważać.

@AquaManiac pisałeś o Kwaśniewskim że przewidyalny, owszem ale Kaczki też, przyponijcie sobie poparcie Leppera w wyborach prezydenckich. Za kim się opowiedział? Za darmo to zrobił?! Teraz przyszedł czas spłacić dług. Jestem przekonany że ci panowie ten scenariusz brali pod uwagę od samego początku.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys juz to pisalem:

"....Ja nie chce plywac w tej brudnej wannie, gdzie nawet piranie to leszcze nie piranie, muzyka daje moc by zjednoczyc nasze dusze, oni tego nie znaja, oni dusze sprzedaja...."

zal mi politykow, PiS'u najbardziej, w ostatnim programie "teraz my" polityk pisu probowal bronic radia maryja, nie wiem, czy on jest tak glupi czy jest takim hipokryta i obludnikiem? wladza jest rzecza straszna, wypiera mozgi dokladnie, trzeba miec haryzme i byc naprawde wielka osobowoscia, zeby sobie z tym wszystkim poradzic i jeszcze miec pomysl zeby cos dobrego zrobic. a jak sie nie jest to sa potem takie osobowosciowe pomylki jak Kaczorki, Kurski, Cymanski, Lepper, itd itp....Jedno mnie tylko zastanawia - wszyscy zdaja sobie sprawe z tego calego bagna, slysze tylko jedna opinie na temat tego co sie dzieje teraz - to dlaczego ONI sa na szczycie?? to chyba tak jak z efektem cieplarnianym - wiadomo, ze przyczyni sie do kleski ale d*pa, cisza


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na to wszystko tylko jedną odpowiedż "Mamy taki rząd jaki naród"...

Przykre ale prawdziwe. Nie wiem jak to jest że każdego kogo się pytałem po wyborach to głosował na PO, a wygrał PiS.

To świadczy tylko o jednym - jak silną pozycję mają w Polsce rolnicy i kościół. Bo w tych kręgach była krucjata przedwyborcza przeciwko PO na rzecz PiSu.

Nie oszukujmy się, w polsce mamy tylko niewielką grupę ludzi którzy mają jakieś choćby podstawowe pojęcie o procesach gospodarczych i naprawdę wierzących w to że pieniądz przecież nie bierze się z drukarni/mennicy (to tylko materialny środek płatniczy) i że żeby ktoś dostał coś za darmo to komuś to trzeba zabrać. Niestety to nie są politycy...

Nie chce obrażać wyborców PiSu, ale czego się spodziewaliście po rodzaju kampani wyborczej jaką prowadzili? Po prostu kłamali w żywe oczy i obiecywali gruszki na wierzbie, i czynili to w sposób niebywale agresywny i beszczelny. Naprawdę nie wiem jak można było sądzić że "to tylko kampania" i po wyborach się zmienią w dwa aniołki. Było wiadomo że będą to rządy pustych obietnic i zwodzenia ludzi i partnerów politycznych. Nie mówie że PO jest kryształowo czysta, bo polityka to jedno wielkie bagno, ale nie obiecywali rzeczy niemożliwych.

Co do Kurskiego - jest ostatnim chamem i prostakiem, ale jedno mu muszę oddać - mówił prawdę że "naród to ciemna masa i to kupi"... Co też naród udowodnił po tej wypowiedzi. Ktoś im pluje w twarz a mówią że deszcz pada. Zresztą widać że to nie Kurski jest czarną owcą tylko jest dokładnie identyczny jak przywódcy jego ugrupowania - kaczki, bo jeśli mnie pamięć nie myli to jakieś 2-4tyg po wyborach na pytanie dziennikarzy "co ze spełnieniem obietnic wyborczych" odpowiedzieli "eee nie to taka kampania tylko była"

eeechhh

@mmedenski - no jasne że damy radę i przezyjemy nawet i samoobronę, jednak przykre że zamiast rozwijać kraj i dokonywać postępu cofamy się w rozwoju i marnujemy czas.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez dlatego ja wogole nie chodze glosowac bo kazdy mowi ze co on nie zrobi dla Polski a sa to tylko klamstwa aby przekonac do siebie wyborcow.Ja mam ich wszystkich gleboka w d.... zyje sobie swoim zyciem i oby tak sie ukladalo jak teraz


- Akwarium 200 L

- Sump 60 L

- Cyrkulacja 2x Jebao RW-8

- Oświetlenie Glisten 150R2

- Odpieniacz Turboflotor Blue 1000

- Pompa obiegowa EcoRunner 2700

- 30 kg LR i 13kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.......i właśnie dlatego w nastepnych wyborach bedę głosował na SLD i ch..j:) przynajmniej za ich rządów kredyt zaciagnięty na mieszkanie nie szedł w górę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre te zdjecia :)

wybacz Akwarysta ale mimo wszystko Oleksy i Leper to jakos dwaj rozni kosmici, wole Oleksego, bo buraka przypominal z wygladu a Leper i zwygladu i z zachowania.

jeno jest pewne, Watykan przeniosa do Polski jak tak dalej pojdzie a my sie sami wyniesiemy.


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
**akwarysta** :

No ale w sumie jak takie coś jak Oleksy mogło być premierem to czemu nie Lepper?:)

jezeli porownujesz intelekt tych panow to serdeczne gratulacje z mojej strony


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
smk :

Nie oszukujmy się, w polsce mamy tylko niewielką grupę ludzi którzy mają jakieś choćby podstawowe pojęcie o procesach gospodarczych i naprawdę wierzących w to że pieniądz przecież nie bierze się z drukarni/mennicy (to tylko materialny środek płatniczy) i że żeby ktoś dostał coś za darmo to komuś to trzeba zabrać. Niestety to nie są politycy...

@smk, dotychczasowe pojęcie o gospodarce PO, SLD czy UW ja widziałem dotychczas jako łupienie gospodarki i rynku na rzecz swoich kolesi. Dotychczas najniższa stwka podatkowa nie zmieniła się ani razu, natomiast dla grubasów i firm (o ponad połowe do 19 oczek). Efekt jest taki że bezrobocie nie spada (mimo zapewnień liberałów). Rośnie tylko sprzedaż Maybachów, hehe.

Jeśli zapytasz czemu nie PO, to odpowiem Ci nazwiskami ze swego podwórka od nich- Łuszczewski i Łukomski, jeśli tacy Panowie pomyśłeliby po wyborach o kimkolwiek poza swoim portwelem, to ja nazywałbym się Chuck Norris.

Przeżyjemy Leppera:yes:yes:yes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki intelekt ma Oleksy? Chyba taki ,że wlazł w spółki paliwowe on i jego cała rodzina.I nabijał sobie kase przez kilka ładnych lat za zupełnie nie potrzebne pośrednictwo.Wszyscy narzekają jak to teraz jest źle a co poprzednie ekipy zrobiły dla zwykłego człowieka?Ludzie śmieją sie z becikowego ale przez 20 lat ci wszyscy pseudo komuniści i librerałowie którzy wykupili spółki państwowe za 1/10 ich wartości i sami się dobrze bawią ,nie potrafili dać zwykłej rodzinie 100zł a co dopiero 1000zł.Zdecydowanie dosyć mam już elokwentnych panów w dobrze skrojonych garniturach którzy w latach 70 robili dyplomy na amerykańskich uczelniach (Cimoszewicz,Pastusiak) ,podczas gdy po powrocie do kraju opowiadali o stonce ziemniaczanej rzucanej przez usa i super nowoczesnym ZSSR.Kiedyś sam byłem lewicowcem ale zmądrzałem. Wg mnie niema nic gorszego niż komunizm i leiberałowie nawet ptasia grypa i glony brunatne w akwa są od nich lepsze.A co do pojęcia skąd biorą się pieniądze to oni właśnie dobrze wiedzą skąd się one biorą ,z kasy państwowej a potwm wielki szpan jak im biznes świetnie idzie ,a tak na prawde to ciocia dała im bezzwrotny kredyt 800tyś zł z państwowej kasy.Sam nie jestem biedny i z racji wykonywanego zawodu znam wielu kolesi którzy są dziećmi polityków ( :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - przed Świętami o przygłupach rozmawiać? wybaczcie ale szkoda strzępić języka. ani to dno czyli Lepper ani ci chorzy PiSowcy czy eLPeRowcy ani ci złodzieje z lsd nie sa warci naszej uwagi. jeśli czyjeś poglądy uraziłem to przepraszam ale przed Świętami takie rozmowy to IMO niepotrzebna nerwówka. sam denerwuję się od 1989 i cały czas coraz bardziej się denerwuję zamiast machnąć ręką - do czego namawiam. mokrego Dyndusa słodkowodnego :)


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.