Skocz do zawartości
Przemek

Nowa dostawa w ReefShop.pl

Rekomendowane odpowiedzi

W środę rano otrzymaliśmy pierwszą od dłuższego czasu dostawę koralowców z Singapuru. Przyszło sporo miękkich, piękne ryby, trochę bezkręgów. Następna dostawa 3.06.2004(za niecały tydzień) - indonezja, więcej bezkręgów, sporo koralowców i ryb. Kolejna potwierdzona - 15.06.2004 - to ta do której publikowaliśmy spis zwierząt tu na forum - będziemy robić tzw. "Extreme packi" ;) - np. 3 ślimaki, 2 karby, wężowidło i krewetka - w zestawie taniej - nawet do 50% (będą to tzw. "zestawy" czyszczicieli :Satisfied

Pozdrawiam i zapraszam do oglądania oferty - cały czas wprowadzamy...

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja, widze że to co wrzucacie do Reefshopu schodzi niemal na bieżąco. Sam już też się załapałem na Pachyclavularie 8). Zestawy czyścicieli to swietny pomysł, ale dobrze by było, gdyby można było je sobie (chociaż w części) samemu "konfigurować".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super! Czekam na "zestawy promocyjne " bo mam braki w tej dziedzinie . Ciagle za mało ślimaków, jeden tylko niebieski krab (przyjechał pociagiem i szaleje) a weżowidło to juz całkiem się przyda... Myśle, że zestawy beda jakieś mieszane? Coby sobie nie dublować zwierzaków?

Kiedy paczki ruszą? Po której dostawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na skałę już miesiąc a potem przyjdzie mi czekać na zwierzątka i tak ciągle się na coś czeka. Raz się czeka na wypłatę a raz na towar.

W akwarystyce to się chyba na wszystko czeka.

rozgoryczony :-)

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgoryczony ???

Ja swoje pierwsze nano kompletowałem przez 3 miesiące.....

sheep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he. ja na skałkę czekałem ponad miesiąc. na światło - 1,5 miesiąca. na obudowę do akwa - 2 miesiące. drobnicy poniżej 1 miesiąca nie podaję, bo to teraz brzmi jak chwilka. :Satisfied


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie mija trzeci pelny miesiac, a dopiero teraz bede skladal HQI (dotychczas T5), wiec nie badz rozgoryczony i miej cierpliwosc, morszczyzna jej uczy jak nic na swiecie :-)


pozdrawiam, Marcin z 3city

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobiję was... ja swoje akwarium składam ponad dwa lata i... sprawia mi to przyjemność :Satisfied Przy okazji mam dużo czasu, żeby zdobyć wiedzę na temat moich przyszłych podopiecznych. Paweł Gol ma rację - do tego sportu potrzebna jest cierpliwość, choć ja może trochę już przeginam.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W dniu dzisiejszym była kolejna dostawa - tym razem indonezja. Zdjęcia będą wprowadzane od dnia jutrzejszego. Była o dostawa niewielka - około 100 koralowców i ryb, następny termin dostawy to 19.06.2004.

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zalapalem sie na Zoanthus sp. Blue-Red Polyp Button, pech ogromny, ale gdzie te 100 koralowcow? bo doszlo moze 7 zdjec..... i jesli ma opis REZERWACJA to znaczy, ze bedzie jeszcze w sprzedazy? moze sa jeszcze jakies inne sztuki tego gatunku? pozdro


pozdrawiam, Marcin z 3city

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli to jest sklep INTERNETOWY, a w ostatniej dostawie było 100 koralowców i ryb, to myślę ,że wyrażę opinię większości morszczaków,że chcielibyśmy większego wyboru ,a nie tylko te okruszki(8ryb;1rozgwiazda;kilka korali...) które spadną ze stołu mieszkańców pomorza.Fajnie byłoby w czymś wybrać!!! i co z tymi Tridacnami, czy już się rozeszły???(dalej widnieje termin dostawy27.05.2004 ???a zapowiedzi są już od początku marca!!!)

"W środę rano otrzymaliśmy pierwszą od dłuższego czasu dostawę koralowców z Singapuru. Przyszło sporo miękkich, piękne ryby, trochę bezkręgów"- te piękne ryby jak sie okazało to 1szt białobrody i 1 szt naso, a z bezkręgów wężowidła i już!

ogólnie to troche denerwujące są zapowiedzi konkretnych dostaw ,kiedy w sklepie (on-line)jakoś pustawo i wszystko jakby po 1 sztuce (zaraz rezerwacja)i nima

pozdrawiam

darekkuku


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Już tłumaczę .. :Satisfied

Przede wszystkim - nie ma mniej ważnych i bardziej ważnych klientów - wielu z Was kupuje w naszym sklepie od dłuższego czasu i powedziałbym nawet, że jesteśmy z tymi osobami bardziej "zżyci" niż z osobami które przychodzą do nas osobiście (choć wiele osób kupowało najpierw wysyłkowo a potem zaczeło przyjeżdzać do nas bezpośrednio)

Otóż tak jak zauważył Darek, kiedy powstawał ReefShop w zeszłym roku był to sklep stricte internetowy, jednak zakładaliśmy także, że byćmoze z czasem usuchomimy także sprzedaż lokalną. i tak tez się stało, choć nie jest to sklep otwarty od .. do ....

Ma to swoje minusy i plusy - niewątpliwym plusem jest to, ze możemy umówić się takze z klientem choćby w niedziele jak i w normalny dzień np. o godz. 20. Ale to dotyczy jak pewne zauważycie tylko osób mieszkajacych w obliżu.

Co do samych dostaw - nikt tu nikogo nie okłamuje - nikt także nie wystawia okruszków ;) Otóż w ostatniej dostawie przyszło około 70 ryb, po kilka/kilkanaście z gatunku. Trudno na więc jest tobić zdjecia każdej po kolei. I dlatego w miarę przychodzenia zamówień, jeśli z danego gatunku(nie tylko ryb - takze koralowców, ae o tym później) mam jeszcze "na stanie" następne to nie umieszczamy komentarza rezerwacja - robimy to dopiero w momencie sprzedania ostatniej sztuki.

I tak np:

- pokolców królewskim przyszło 7 sztuk(zostały dwa , ale są na kwarantannie)

- pokolców białbrodych przysżło 11 sztuk

- Zebrasoma Scopas - 4szt.(została jedna)

- Naso lituratus - 5(zostały 2)

- Amphiprion Clarki - 4 szt

- Amphiprion freantus - 5 szt.

- Amphiprion Occelaris - 15szt.

- Salarias fasciatus - 4 stz.

- Valencienna Strigata - 3szt.

Przyszły także ładne ślizgi m.in. - Bicolor blenny, bicintrus, yellown prawn goby itp. ale po w puszczeniu kilkunastu sztuk do zbiorników ze skałą są nie do wyłowienia ;)

To samo zaś tyczy się koralowców i bezkręgów - jeśli danego gatunku mamy kilka sztuk( a przeważnie są conajmniej 3 ) i są do siebie podobne - to nie wystawiamy kilku zdjęć podobnych do siebie- chyba że różnią się wielkością, kształtem itp. Bardzo często jest tak, ze zaraz po wprowadzeniu do sklepu przychodzą zamówienia na dane zwierze - wiele osób po prostu zaraz po liście z informacją o nowej dostawie czeka i "poluje" na okazje.

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A gdzie mieści się się Wasz sklep ? (miejsowość, ulica, nr telefonu).

Pozdrawiam

Tomasz Kasprowicz


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym chcial zapytac czy dostawa zapowiadana na 15.06 wciaz aktualna? mam wpasc po zarnik w poniedzialek, ale wolalbym poczekac do wtorku i cos zakosic z dostawy (np jakies piekne grzybki lub kolorowe polipki)

pozdro


pozdrawiam, Marcin z 3city

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coz, spieszyc sie moge do coreczki, jak nie ten sklep to w Gdansku mam jeszcze 3 ;-) a z drugiej strony jak mozliwa jest rezerwacja? nie znajac ceny za egzemplarz? ani nie znajac nawet wielkosci korali?


pozdrawiam, Marcin z 3city

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.