Skocz do zawartości
Jesion273

makro glon/xenia/oddech smoka

Rekomendowane odpowiedzi

xenia gratis jesli ktos chce przyrośnieta do skałki

glonik na skałce 10zł

wielki glonik 10x15 cm30zł

najlepiej odbiór osobisty

lub wysyłka na własna odpowiedzialność kurier/poczta polska

zamiana na inne życie też możliwa

Edytowane przez Jesion273 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam od tego Pana wszystko około trzy tygodnie temu. Jestem już pewna, że nic nie przeżyło, więc mogę z czystym sumieniem napisać, jak bardzo jestem niezadowolona ze "współpracy". Kupiłam, zapłaciłam, poprosiłam o uzgodnienie ze mną terminu wysyłki i wysłanie. Zamiast uzgodnienia terminu wysyłki dostałam wiadomość "wysyłam we wtorek", zdążyłam odpisać, że wtorek to nie bardzo i czy może w środę. Środa pasowała. Od czwartku czekałam na paczkę. Do poniedziałku zdążyłam napisać kilka wiadomości z pytaniami o nią, Pan wchodził na forum i odczytywał wiadomości ale nie raczył odpowiedzieć. Dopiero w poniedziałek łaskawie odpowiedział że wysłał w czwartek i wyraził oburzenie na sugerowanie że oszukał po tym jak w niedzielę napisałam, że oczekuję zwrotu pieniędzy. Pan był na tyle "słowny" i "odpowiedzialny" że oczywiście nawet słówkiem się wcześniej nie zająknął o tym, że zmienia termin wysyłki. Nie zgodziłabym się na wysłanie w czwartek bo nie wierzę w terminowość poczty polskiej, no ale Pan miał w czterech literach moją prośbę o uzgodnienie terminu wysyłki, więc nie miałam szansy wspomnieć o wysłaniu w kolejnym tygodniu. Oczywiście fakt, że wszystko padło bo przeleżało bezsensownie weekend na poczcie nie jest winą Pana, w końcu wysłał paczkę przed weekendem, a to że miał gdzieś uzgodnienie wysyłki z kupującym to przecież normalne. Glon caulastrea rozpuścił się jeszcze w trakcie podróży, xenia była w strzępach, a bordowy makroglon zrobił się pomarańczowy i wybarwił wodę w woreczku na ten sam kolor. Mam poważne wątpliwości, czy ten ostatni to w ogóle żywy makroglon. Byłam nawet w dwóch sklepach z nim i w jednym powiedzieli, że to raczej żywy makroglon, a w drugim że to raczej plastik. Do trzeciego sklepu jechać mi się już nie chciało. Przez ostatnie dwa tygodnie w akwarium glon zdążył wyblaknąć jeszcze bardziej, ale się nie rozpuszczał. Czy był kiedyś żywy czy nie teraz jest na pewno martwy bo blaknie i nie odbija. Aha, Pan sprzedający oczywiście twierdzi, że to był żywy makroglon.

Po co to piszę? Bo czuję się oszukana i chcę odradzić innym kupowanie czegokolwiek od tego człowieka. Nawet nie chodzi o to, że nic nie przeżyło bo przeleżało na poczcie. Paczka mogła być wysłana w poniedziałek i dojść po dwóch tygodniach. Chodzi o postawę tego człowieka, lekceważenie mojej prośby o uzgodnienie terminu wysyłki, lekceważenie moich wiadomości i na koniec robienie z siebie ofiary pomówienia.


150l, wymiary 60x50x50, filtracja reefpack 250, oświetlenie 4x24W, 12 kg LR, 18 kg LS, start 7.01.2014

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wysyłac poczta to tylko przesyłką 24-o godzinna , z tym ,że przesylka kosztuje 18 zł o ile dobrze pamietam do 5kg, ale na drugi dzień jest już u adresata. Polecam taki sposób korzystania z Poczty Polskiej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani Edytko tak się zdarza z postu sprzedającego jest wszystko jasno napisane cyt .najlepiej odbiór osobisty

lub wysyłka na własna odpowiedzialność kurier/poczta polska

zamiana na inne życie też możliwa więc pani zaryzykowała i klops ,xenia pani odrośnie nawet jak nie ma już na skale ,pozdr .i na przyszłość więcej ostrożności


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja życie przesyłam tylko autobusami pks z kilku powodów

1. Czas przesyłki to w polsce max 8godz

2. Koszt za sterobox xxl to max 20zł

3. Przesyłki nie są rzucane i jak się dogada z kierowca to może stać w kabinie

4. Przesyłki są na tyle bezpieczne że można spokojnie wysyłać w zimę przy minusowych temperaturach

5. Przez ciągłe bujanie autobusem woda chlupie przez co życie ciągle jest do tleniane

Jestem hodowca ryb dyskowcow i często sprzedaje w hurcie i jeszcze mi się nie zdazło aby coś nie do jechalo lub dojechalo martwe więc polecam takie przesyłki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nieładnie Panie Jesion273 nieładnie.

Wysłał wtedy kiedy mu pasowało bez względu na to co sugerował kupujący.Jeśli wysyła się przesyłkę poleconą priorytetową jednego dnia do 15-tej to nie ma bata że nie dojdzie na drugi dzień(chyba że to okres świateczny,wtedy wszystko działa z opóżnieniem).Wysyłam full przesyłek i wszystkie wysłane jako priorytety do 15 sa u odbiorcy następnego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.