Skocz do zawartości
dirty_pig

kamerka rejestrator do samochodu z dyskiem twardym

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może sie ktos zna na takich kamerkach rejestratorach do samochodu z dyskiem najlepiej zewnetrznym bo potrzebuje do archiwizacji przejazdów kierowców. Z tego co znajduje to rejestratory sa na karty pamieci ktore maja ograniczona pamiec tak do 64gb a to wystarczy na zapis tak max do 8h a ja potrzebuje znacznie wiecej i fajnie by bylo podlaczyc dysk okolo 1tera aby zapisal mi przynajmniej 2-3 dni. Moze ktos ma pomysly aby takie cos zrobic?

ps. fajnie by byla jeszcze opcja z gpsem w takiej kamerce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są 2 opcje, żeby to zrobić

1. Znaleźć rejestratory z dyskiem na 12V

2. Znaleźć rejestratory z dyskiem na 230V i dołożyć przejście z 12V na 230V, żeby to poszło

Reszta to dobór kamer i montaż


Mój lasek wciąż rośnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki budżet na to posiadasz ale robiłem kilka instalacji w samochodach "operacyjnych" instytucji państwowej ;) na rejestratorach mobilnych GV-LX4C3V, GV-LX4C3V-S, GV-LX8CV1 plus ukryte kamery w tapicerce i zderzakach.

Działa super a co ciekawe dzięki modułom GSM masz podgląd online (oczywiście jak samochód jest w zasięgu sieci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o w koncu ktos cos podpowiada. sprawa wyglada tak, potrzebuje nagrywania trasy na ktorej pracuje by zapisac wszystko co sie tam dzialo by mi nikt nie zarzucal jakis niedróbek a pozniej zrzucac to na dysk i trzymac takie dane przez powiedzmy rok ale z tym to juz bym sobie poradzil. jak mowicie o tych rejestratorach to moze konkretne liki do tych rejestratowor z tego co wlasnie szukam to potrzebowal bym prostych urzadzen gdzie podpinam dysk i 1 czy 2 kamerki. jeden do samochodu z instalacja 24v ale to juz pewnie da sie zalatwic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszło PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.