Skocz do zawartości
derek2224

16,04,2006 - WAŻNA DATA:)

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 16.04.2006 oświadczyłem się mej ukochanej. Oświadczyny zostały przyjęte , tak więc w przyszłym roku ślub:)

A co najważniejsze moje akwarium morskie, pomimo że jeszcze bez skały już się podoba mej lubej:)

W naszym nowym mieszkanku napewno postawie większy zbiornik i to za poleceniem mej ukochanej:)

Ja to mam szczęście:)

KOCHAM CIĘ KOCHANIE*


OD 27.04.06 AKWA JUŻ DZIAŁA:) 160L + 40L sump w trakcie zakładania : 360L + 100L sump:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, teraz się jeszcze podoba. Dopiero po ślubie każe zlikwidować :D

P.S.

Gratuluję podjęcia tak trudnej decyzji :D


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje

To ja się beszczelnie podepne do topicu - ja się oświadczam w długi weekend majowy. :D

Ślub nie zając nie ucieknie, ale myśle że w ciągu 1,5-2lat.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:love:p


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@smk zawsze masz czas w ciagu tych 2 lat na rozmyslenie sie:-)))


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remik szybko to poszlo :D

Ja juz 2 lata po slubie, w sumie fajna sprawa, zwiazek dwojga ludzi nabiera jednak innych wymiarow :D


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piotr - otóż to :D deklaruje się, pomieszkamy razem i zobaczymy.

W każdym razie akwarium moje lubi i to bardzo, choć ostatnio podczas sprzeczki już był tekst w stylu "ja bym nigdy nie wydała 200zł na rybke" a to jeszcze nie jej pieniądze hehe - oj nie bedzie łatwo :D

@aquamaniac - no, bardzo szybko - 10 miesięcy temu ją poznałem. Ale czasem wiesz po prostu od razu ze to ktoś z kim chcesz się związać na całe życie.

zresztą czy można nie chcieć spędzić życia z kimś kto odwzajemnia moją miłość ... i do tego wyglada tak słodko...

818-oli_kochanie.jpg


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ...(czuje się nieswojo jako staruszek stażem małżeńskim 19 lat po ślubie) 16.04 to data urodzin mego syna ....tego dnia br skończył 18 lat

Wszystkim po i przed ślubem wszystkiego co najlepsze i najlepszej z dużą nutą tolerancji dla Was chłopaki i dla Waszych baniaczków :D


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@smk moja mowila tak samo ze nigdy by nie wydala na rybke 200 zl. Ale jak sie jej wszystkim kolezankom zaczela podobac ta rybka to szybko zmienila zdanie:-)


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SMK ekshibicjonisto:) Z jednej strony Ciebie rozumiem gdy patrze na to zdjecie, ale....czy nie lepiej robic to na co ma sie ochote??:D jak znajde taka, przy ktorej bede mogl byc w 100% soba to bedzie to. pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piotr - to mnie pocieszyłeś troche :D

@szymon - wiesz, ludzie w internecie zazwyczaj probuja zachowac anonimowość i starają się mówić jak najmniej o sobie, ja z kolei uważam że jak jest jakaś grupa ludzi wśród których czuje się dobrze (jak wiele osób tu na forum) to nie ma powodu żeby się nie podzielić kilkoma radościami/smutkami z życia osobistego (no oczywiście w granicach rozsądku). Hmmm może to i jakaś forma ekshibicjonizmu :D

A co do robienia tego na co ma się ochote: nie powiem, ale w swoim życiu naimprezowałem się, dziewczyn się trochę przewineło (no rekordu żadnego nie pobijałem ale nie mogę narzekać) i czas było by się ustatkować, tym bardziej jak znalazło się odpowiednią osobę.

Nie oznacza to przecież jakiegoś więzienia (ale co do tego niech się wypowiedzą osoby z dłuższym stażem :D )


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@smk masz w pełni rację ... popieram jako starzy stażem


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa raz kozie śmierć :D


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smk jakbyś się rozmyslił to biore!!!! oczywiscie przsyłke konduktorską opłace, tylko mocno zapakuj żeby nie uciekła.!


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam jeszcze sporo czasu ale jak narazie to raczej bym wspułczuł :D . lubie zmiany :D


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kobietami jest tak jak z rybkami ważny jest okres aklimatyzacji człowiek patrzy, co chwile dolewa, i cieszy się jak wszystko gra - potem cieszy się że rosnie, ładnie pływa chwali sie kumplom co ma a potem powoli coraz mniej czasu poswieca aż dochodzi do wniosku że kupiłby nowa rybke ale co kur..a zrobic z tą "starą barakudą" w akwarium ? przecież ona zaraz nową ładną rybke rozszarpie, nikt nawet za darmo nie weżmie bo łuski nastroszone płetwy sklejone a pysk cały w białe kropki. Uśpic troche szkoda bo człowiek się przywiazał.. i kiedyś była piekna i jedyna ... No cóż życie jest brutalne!


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khmer ...jak rosnie to nie ma sie co cieszyc ale na diete wyslac :D

no wiesz faceci tez nie pieknieja z wiekiem - choc z drugiej strony podobno jestesmy jak wino :D

Jesli tak jest to w takim razie ja jestem jak na razie... "beaujolais nouveau" :D


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAAHAAH dobre, dobre. czuje ze przez tego posta ladnych pare lat doswiadczenia w tej materii przemawia :haha


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@khamer powalił mnie Twój w ywód na nogi:)

A Darkowi i SMK oczywiście gratuluje:) Ale ja osobiście jeszcze poczekam z 3 latka (musze troche poaklimatywzować moją rybke)

POzdrawiam


akwa 126 l i większe w drodze...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@khamer - normalnie z życia wzięte:D:D:D, ale każdy był kiedyś młody . na błędach człowiek się uczy:yes , a różnie w życiu bywa ,wkońcu przychodzi taki moment ,ze serce dochodzi do głosu i nic więcej się nie liczy !

fajnie było być młodym

:yes:yes:yes

a Wam chłopaki gratuluję !!!

pozdrawiam


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim :D

My?le ze nie bedzie ?le dodatkowa para r?k do pomocy przy akwa mo?e si? przyda?:D

A zreszta przez moje drugie hobby (Savage'21 :D) my?le ?e wie na co si? zdecydowa?a.

I za to j? kocham:)


OD 27.04.06 AKWA JUŻ DZIAŁA:) 160L + 40L sump w trakcie zakładania : 360L + 100L sump:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja ju? po :p - 1 maja jak w bajce w jednej z najlepszych knajp w Wiedniu http://www.drei-husaren.at/ (hotel oczywiscie tez dobrany do klimatu)

Nie mia?a wyj?cia, taki przystojny ksi??e na bia?ym koniu jak ja :p musia?a powiedzie? "tak" :p

Mial nikt nie zauwazyc ale jacys amerykance siedzacy 2 stoliki dalej sie zorientowali i narobili rabanu (jeden powiedzial "you'll be sorry" i dostal z ?okcia od zony od razu hehe), cala restaurqacja zaczela nam gratulowac i spiewac a obsluga na biegu wjechala z tortem dla nas ze swieczkami (nawet dedykacje kucharz w 2 minuty na torcie zmajstrowal (szok) - a tego to nie planowalem.

Balem sie ze za elegancko tam bedzie i ze bedziemy musieli siedziec jak bysmy kij od szczotki polkneli ale bylo rewelacyjnie.

Tylko znowu przeci?g w portfelu, a tu remont mieszkania na glowie zebysmy mieli gdzie zamieszkac :p

P.S. Oczywiscie nie zapomnia?em ch?opaki i o was - odwiedzilem pare przybytkow z potworami morskimi i muzeum historii naturalnej ze skamielinami koralowc?w z jury i triasu wiec postaram sie wrzucic do dzialu globtroter w wolnej chwili.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.