Skocz do zawartości
ROBERTo

KUPIĘ ZYWĄ SKAŁE!!

Rekomendowane odpowiedzi

cz?owieku wy??cz tego Caps Lock'a w wrzystkich postach


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jakbys dorwal gdzies nie swieza, ale juz z pracujacego systemu


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe:) to sie nazywa wymiana informacji


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szymon co sie czepiasz?! rozmawialiśmy ze soba telefonicznie ale zdjęcia sobie prześlemy pocztą!!


AKWARIUM- 65*60*60, sump 80*40*40, lampa LED Lampa LED RAZOR R420r 120W [16000K], 2 x tunze nano, pompa cyrkulacyjnA Jebao, odpieniacz TUNZE , obieg Eheim - Pompa Compact Plus 3000, żywa skała 30 kg,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alez czy ja sie czepiam?:D mam dzis dobry humor - nie psuj go:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od ryszard kolasa kupowalem skale i musze przyznac ze nie jest ona najlepszej jakosci

powiedzial bym ze jest wrecz biedna, i wogole sie nie oplaca , wyglada jak ozywiona i to tak bardzo slabo ozywiona

pozdrawiam lukasz


akwarium 100x50x60 300litrow HQI 70 W i 4x T5 39 W, odpieniacz beast400P 60KG zywej skaly,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROBERT NIE SŁUCHAJ KOGOS CO NIEMA POJECIA JAK POWINNA WYGLĄDAC SKAŁA ZAPYTAJ NA FORUM KTO KUPIŁ MOJĄ SKAŁE I CZY KTOŚ NARZEKAŁ POPROSTU BIBO NIEPOWINIEN SIĘ WYPOWIADAĆ NA FORUM I KOGOŚ OCZERNIAĆ BO MOGE DAĆ LISTE OSÓB I NAPEWNO NIKT NIE PODZIELI JEGO ZDANIA W KONCU NIE MASZ DO MIE DALEKO PRZYJEDZ I ZOBACZ A POZNIEJ ZOBACZYSZ KTO MA RACJE I NAPEWNO MI PODZIĘKUJESZ A NIE BIBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOZESZ PODJECHAC DO KLUBOWICZA JERZOL KOMINIARZ MIESZKA NIEDALEKO CIEBIE KUPIŁ U MIE TROCHE SKALY I POJEDZ DO NIEGO I ZOBACZ JAK WYGLĄDA POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni potwierdzam ...człowiek pokroju @kmati , całym sercem polecam , kupiłem od Ryszarda 100kg skały i nie mogę powiedzieć nic złego . Przy zakupie sam mnie informował która na podstawę (cięższa) która do dalszej budowy rafy (lżejsza) Jestem wdzięczny człowiekowi za wszystko co dla mnie zrobił i co robi

Nie dalej jak dzisiaj przywiozłem od Ryszarda i skałki do dalszego upiększania akwa i mnustwo zycia które w dużej mierze dostałem a nie kupiłem

Oby wszyscy ludzie mieli tyle bezpłatnie przekazywanej wiedzy , serca i bezinteresowności co Ryszard

Specjalnie kupiłem po parę kilo skały w sprzedaży wysyłkowej sklepów akwarystycznych aby zobaczyc co nazywaja pierwsza klasa i zyciem , wierzcie mi Panowie to wszystko nie siega pięt Ryszarda Kolasy w stosunku do jego skały Ja osobiście nie znalazłem kawałka skały która od niego kupiłem i dostałem aby na niej nie było wyższego życia (nie wspominam o glonach wapiennych bo poprostu to w skale Ryszarda standart)

Jeśłi chcecie fachowości i profesjonalizmu oraz super skały (w dosłownym tego słowa znaczeniu a nie jako chwyt reklamowy) to polecam Pana Ryszarda Kolasę

No cóż wydaje mi się że niektórzy po prostu nie mają o tym pojęcia jak ja kiedyś i żądaja ......sami nie wiedzą czego

Pozdrawiam


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jerzol_kominiarz nie boisz sie że Przemo Cię zbanuje za pseudo reklamę bo ponoć on lubi zamykać usta tym którzy mają coś do sprzedania ale do cholery to po co jest ten dział Targowisko co buty mamy tam sprzedawać czy kawę ?? co do skały Pana Kolasy to faktycznie nie ma się czego przyczepić nie dalej jak wczoraj byłem u niego i osobiście sprawdzałem co i jak już na samym wejściu do domu powaliło mnie na kolana jego akwarium chyba 3500 litrów coś wspaniałego później Pan Ryszard pokazał mi serce tego baniaka oraz pomieszczenie gdzie moczyła się właśnie ta skał o której tu tak głośno skała moczy sie w akwariach około 500 litrowych gdzie pracuje non stop odpieniacz i jest zapewniona ciągła cyrkulacja wody nie wszystkie kawałki były porośnięte glonami wapiennymi ale wydaje mi sie że to nie ma aż takiego znaczenia jednak na każdej skałce faktycznie było coś co żyło jakiś miękas lub nawet kilka ostatnio kupiłem sobie 10 kg skały z innego żródła i tez nie miała ona glonów wapiennych ale po trzech tygodniach skała nabrała kolorków i wg mnie jest super . Zrobiłem masę fotek jego baniaka jednak nie wiem czy mogę je zaprezentować bo nie zapytałem o to i tu zrobiłem wielki błąd


[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego mam się bać przecież istnieje prawo konsumenckie i zasady którymi normalni, cywilizowani ludzie się powinni kierować , jak to pseudo reklama , gdybym zaczął porównywać Przema sklep z innymi a pewnie było by co to nazwał bym pseudo reklamą . Żale swoje kieruje w poczcie prywatnej a chwaląc Ryszarda skałę chwalę człowieka a nie instytucję (sklep) jeśli za chwalenie człowieka z doświadczeniem i wiedzą o akwarystyce morskiej można banować to jest to żałosne , przecież nie jest chyba konkurentem Ryszard jako człowiek który sprzedaje 100 czy 200 kg skały dla ponoć takiego dużego sklepu wysyłkowego jaki ma Przemek

No chyba że świat staje na głowie i ludzie potrafią się mścić na wszystkim i na wszystkich , zresztą jak sam napisałeś to po co jest ten dział TARGOWISKO przecież nie ogłasza się tu sklep (chyba że Przemka) tylko indywidualny klient


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adamoo - myślę, że kwestia reklamy na nano była poruszana wielokrotnie i temat ten w mojej ocenie został już kompletnie wyjaśniony.

Jeśli KTOKOLWIEK sprzedaje COKOLWIEK i nie robi tego w celach stricte zarobkowych(czyli wyprzedaje zwierzaki z ze zbiornika, sprzedaje sprzęt bo wymienia na nowszy itd) to może to robić bez przeszkód - taki jest zresztą opis działu Targowisko.

Jeśli natomiast nano-reef wykorzystywane jest przez inne firmy lub osoby osiągające ze sprzedaży zwierząt/sprzętu stałe dochody - to tak jak już mówiłem wcześniej,ich reklama jest także jak najbardziej możliwa - wręcz zachęcam do tego :p - tyle że na warunkach które już wielokrotnie przytaczałem i nie zamierzam tego robić po raz kolejny( na zasadzie płatnej reklamy - podawałem cennik różnego rodzaju reklam, mailingu itd - szczegóły do uzgodnienia). Myślę , że jest to rzecz oczywista także dla Ciebie i nie ma tu żadnych niejasności. Nie widzę bowiem powodu dla którego nasza firma miałaby umożliwiać darmową reklamę na nano-reef innych podmiotów gospodarczych czy też osób działających w pewnym sensie jako nasza konkurencja - nam także nikt nie robi darmowych prezentów w postaci reklam w czasopismach, płatnych reklamach w google, onet i pozycjonowaniu stron. Nie wspomnę tu już w ogóle o czasie poświęconym dla tego forum i wszelkich naszych działaniach promujących właśnie ten serwis - to także kosztuje i to nie małe pieniądze. Jeśli ktoś uważa to za niesprawiedliwe to trudno, żyjemy w rynku kapitalistycznym i nic nie ma za darmo(to już było i się nie sprawdziło). Jeśli zaś ktoś wykorzystuje serwis do autopromocji własnego biznesu to mamy prawo się z tym nie zgodzić - i takie posty po wcześniejszym poinformowaniu są usuwane lub edytowane przez same osoby je piszące.

Dlatego pisanie tu o jakim kolwiek zamykaniu ust innym osobom przeze mnie jest mówiąc bardzo delikatnie niedorzecznością. Jeśli ktoś uważa inaczej - niech założy własny serwis, wyda kilkanaście tysięcy złotych na jego promocję(konkursy, gratisy itd) a następnie niech zaproponuje całej swojej pozostałej konkurencji darmową reklamę - życze powodzenia w tak prowadzonym interesie.

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze masz do tego prawo Przemek

Myśle jednak że jakość powinna bronić się sama a Wy powinniście się dogadać

Trudno nie doceniać Ryszarda wiedzy, doświadczenia i jakości towaru, równie trudno zarzucić Tobie jakość towaru jak i przede wszystkim jakości i trafności forum i samej strony, jesteś niejako prekursorem i jako właściciel ustalasz kogo lubić , tolerować i jak z kim współpracować

Doceniam Was obu i życzę zamiast kłutni - współpracy

na pewno bylo by to z kożyścią dla nas wszystkich

Pozdrawiam


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku ja nie sprowadzam zadnego towaru do handlu i nie zyje z tego interesu wysprzedawałem tylko skałe z mojego akwarium ,nie bede tobie przeszkadzał ja rozumiem twoje interesy. Miałem bardzo duzy zbiornik i powaznie go zmiejszyłem wszystko co chciałem sprzedac nie pochodzilo z importu tylko z mojego zbiornika. sam wiesz ze skala po 30 zł jest nie oplacalna by na tym zarabiac i swiecic swiatło zostało mi jeszcze troche uzywanego sprzętu ale mysle ze to nie koliduje z twoim interesem przepraszam za nieporozumienie, a wszystkim klubowicząm chetnie pomoge i służe radą . pozdrawiam wszystkich Ryszard Kolasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O i tu można poznać MISTRZA ....potrafi przeprosić i rozmawiać

Za to też cenię sobie znajomość z Ryszardem

Pozdrawiam


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtam

Ale ja nic przecież nie pisze teraz w sprawie ryszarda kolasy! :p

Chodziło mi o to, że w poście jerzola nie widzę czegokolwiek, gdzie można by się dopatrzy kryptoreklmay - mój post był raczej odpowiedzią na post adamoo z wyjasnieniem KIEDY mogę zwrócic komus uwagę lub zaproponowac współpracę na innych warunkach.

Ot to - by może dlatego błednie mnie teraz zrozumieliście.

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.