Skocz do zawartości
markL

gorące podziękowania

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym bardzo gorąco podziekować Andrinewowi i Zbyszkowi za ogromną pomoc a właściwie za samodzielną pracę przy moim akwarium. przez pięć godzin ciężkiej pracy udało się nam usunąć żwir i zastąpić go żywym piachem, pousuwać cyjano i inne paskudztwa. ach, czego nie zrobiono :D w każdym bądź razie moje akwarium wygląda znakomicie. to wspaniale, że brać morszczaków to najwspanialsza brać na świecie. gdyby inni wzieli z nas przykład to aniołkowie by do nas na ziemię przyjeżdżali aby poczuć się jak w niebie :D jeszcze raz serdecznie dziekuję

ps nasz przyjaciel z forum - Paweł Rah jest w szpitalu na kolejnej operacji. trzymajmy za niego kciuki by szybciutko wrócił do nas bo my i jego korale bardzo za nim tęsknimy. trzymaj się Pawle!!!!!!!!!!!!!!!!!!


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez uwazam po ostatnim spotkaniu w gdyni, ze akwarysci morscy to bardzo sympatyczni i zyczliwi ludzie, bez wyjatkow, czulem sie wsrod nieznanych mi wczesniej osob jak ryba w wodzie, czulem, ze z wszystkimi sie rozumiem (i nie dlatego, ze troche wypilem;) jest ok


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przychylam się do powyższych opinii całym sercem.

Akwaryści morscy to są debeściaki co tu dużo gadać

PAWEŁ RAH: SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA!!!!!!!!!

pozdrawiam

Tomek


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teżprzyłączam siędo powyżeszego stwierdzenia że morszczaki to wspanialiludzie....może i krótko żyje na tym świecie, ale jak do t ej pory nie spotkałem tak życzliwych i wręcz bezinteresownych osób...(co zresztą było dla mnei wielkim szokiem).

Pozdrawiam

PS.Rah, zdrowiej szybko.

Grzesiek


akwa 126 l i większe w drodze...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZDRÓWKA i Powodzenia RAH :D


KOSTKA 68x68x60

2 x Jebao RW-8

obieg Jebao DCT- 6000

Whiteskim 150

Giesemann infiniti 150W + 4x 24W

skała 20 kg

sump 60x40x40 - 3 komory

suchy piasek - 10 kg

kore 5th

odpalone AD. 10.04.2015r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Raha brałem scwd i teraz próbuje montować w całość w obiegu zamkniętym.

Szybkiego powrotu do zdrowia !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez zycze udanej operacji (zeby to byla ostatnia) i rychlego powrotu do zdrowia.


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rah trzymamy kciuki, wszystko bedzie dobrze :D


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rah to twardziel wszystko bedzie ok! wracaj wszybko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie do Andrinewa i Raha dzwoniłem. Andrzejku, jeśli 5 godzin ciężkiej pracy to przyjemność to się cieszę ale fakt faktem że jesteście wspaniałymi przyjaciółmi i że zawsze mogłem na Was liczyć. Rah czuje się powolutku lepiej i bardzo dziękuje za słowa wsparcia od Was. zapowiedział że wraca jutro/pojutrze i że od razu siada do kompa :D chodzic za duzo nie moze ale czytać a i owszem a i pisać nie zapomniał więc wkrótce do nas dołączy. Pawle - czekamy na Ciebie


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barty ma racje - Rah to twardziel i to taki lps że hej. niektórzy go poznali na zlocie w Łodzi. sps nie wchodzi w rachubę bo ten wzrost to typowy lps :D i do tego miły jak i uczynny jak mój sarcophyton :D


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł twardy jak lps:D...jak każdy Paweł!Jak wróci to trzeba mu wyrównać poziom mikroelementów i przywrócić do stanu równowagi jego gospodarkę wodną w organizmie:D Mam kilka buteleczek, z których coś podozujemy:drink!!

P.S. Wrzuciłem nowego emotikona:)


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez zycze rahowi szybkiego powrotu do zdrowia.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez RAHA zamykamy Forum!

Zeby tylko nasze zbiorniki doczekaly sie jego odpowiedzi.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halllo, spokojnie, nikt nie umarł!!! Rah ma tylko, mam nadzieję, drobny zabieg z kolanem. Niedługo wróci do domu i do nas i dalej będziemy mogli go przekonywać o wyższości reaktorow nad ballngiem.

Jak on przeczyta wszystkie powiższe posty, to się chłopak popłacze ze wzruszenia, tyle osób o nim pamięta. To miłe.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fjuuuuuuu. Ale mnie zaskoczyliście, miło oczywiście. Serdecznie wszystkim dziękuję za miłe słowa.

No jasne, że mogę pisać. Kolano co prawda pocięte, kości częściowo dłutkiem wycięte, a częściowo elegancko (mam nadzieję :D) podszlifowane przez lekarza (chociaż do szlifowania chętnie bym Zbyszka zaprosił :D). Teraz ma już być tylko lepiej (do czterech razy sztuka :D ).

Dlatego cieszę się, że znowu mogę służyć swoim :haha doświadczeniem :D :D :D.

@alex - no popłakać się nie popłakałem, ale sprawiły mi prawdziwą przyjemność.

Dziękuję jeszcze raz wszystkim, którzy o mnie pomyśleli.


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.