Skocz do zawartości
pawel_jaw

Smurfy to masoneria - no comments

Rekomendowane odpowiedzi

niedlugo okaze sie, ze koziolek matolek byl binladenem bo mial brode i lazil po swiecie:)

jak nie ma problemow , to trzeba je sobie wymyslic, zajeli by sie bieda na swiecie a nie pierdolami.

:D ostatnio w przelewie napisalem za: bakterie i zywice, ciekawe kiedy jakies sluzby specjalne wpadna mi na chate szukajac wąglika:)

ten swiat robi sie coraz bardzie zakrecony.


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, next na liscie do odstrzalu jest Piotr za swoja nowatorska odmiane przymiotnika "glupi" :D tak ze masz jeszcze czas pisac urzedowe pisna i blagac o wybacznie :D

Ps

za oknem od samego dnia oberwanie chmury, grilla juz znioslem do piwnicy, jakos kijowo mi sie zaczal ten dlugi weenekn. dobrze ze chociaz lampa zdazyla wrocic z naprawy. jak u was z samopoczuciem ?


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Smurfy to masoneria to aż boje się pomyśleć kogo utożsamia Gargamel ?????


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie samopoczucie slabo- kac, pada caly czas i do tego nie mam chleba a nie chce mi sie wyjsc z domu


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubię smurfy nadal i to mimo ich masońskiego pochodzenia. chociaż ja bym się raczej dopatrzył ich związków z kultem voodoo. wzglednie z boginią kali (z Indiany Jonesa). a co? nie wolno mi tak sobie pokojarzyć?


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kedyś widziałem koszulki gdzie krasnale obrabiali sierotke Marysie inny wzorek to papa smurf i chyba osiłek zabawiali się z smerfetką szkoda ze nie kupiłem mógłbym mówić że wiem jak zabawiają sie masoni.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pije twardo i sie nie poddaje. Marne slonko swieci i wieje jak cholera. Jeszcze 144 godziny weekendu.


Dom bez szumu odpieniacza jest dla mnie za cichy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś taka moda szukania i interpretcji chyba po ukazaniu sie "Kodu Leonarda" Gdy nie bawem wyświetlą w kinach ludzie będą szukać w swym drzewie genealogicznym pokrewieństwa z Marią Magdaleną i to nie duchowego ////

Dziś już wszystko jest możliwe a z drugiej strony dziwne choroby i to niby niewiadomego pochodzenia ,,,,najpierw HIV teraz ptasia grypa co stawiamy na jutro ?????

Dobrze że są ludzie ponad tym wszystkim którzy kochają naturę i morze w każdej postaci choć w tym temacie musi być porządek i reguła bez której nie da się nic osiągnąć

:Dozingoff


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w morszczyznie tez nie ma regul, no moze ogolne:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ jerzol_kominiarz zawsze były dziwne choroby i dziwne zdarzenia tylko dziś wiemy o nich natychmiast.No bo jak nazwiesz Hiszpanke albo wybuch Krakatał ? czy spadniecie metoorytu Tungskiego ??? Pomyśl gdyby dziś coś takiego się stało - toż to by sekt było więcej niż prałat Jankowski wina sprzedaje,


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
khmer :

@ jerzol_kominiarz zawsze były dziwne choroby i dziwne zdarzenia tylko dziś wiemy o nich natychmiast.No bo jak nazwiesz Hiszpanke albo wybuch Krakatał ? czy spadniecie metoorytu Tungskiego ??? Pomyśl gdyby dziś coś takiego się stało - toż to by sekt było więcej niż prałat Jankowski wina sprzedaje,

święta prawda dobrodzieju :p


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do chorob to sie zgadzam myślę po prosu ile z nich powstaje drogą naturalną a ile w laboratoriach ???


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego niewie nikt niestety.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ptasia grypa znana byla juz kilkadziesiat lat temu, HIV jest najprawdopodobniej mutacja tez dosc dawno znanego wirusa a najpewniej byly one juz na swiecie zanim czlowiek w ogole dowiedzial sie co to jest wirus.

Co do broni bakteriologicznej: generalnie na swiecie pracuje sie coraz mniej nad bronia biologiczna gdyz ma ona prawie same wady: ciezko ja kontrolowac i mozna samemu niezle oberwac: wirusy ani bakterie nie znaja granic, do tego trudno oszacowac zjadliwosc danego wirusa: trzeba by robic dlugoletnie doswiadczenia na ludziach a to zdarza sie tylko w filmach sensacyjnych, poza tym w warunkach labolatoryjnych wirusy czesto zachowuja sie inaczej niz w naturalnym srodowisku, do tego moga szybko mutowac i stac sie w ten sposob nieskuteczne. Krotko mowiac malo zalet a strasznie duzo wad - najwieksza: bron nie jest kontrolowalna i przewidywalna. W dobie sztucznych owadow i tym podobnych mikrobroni bron bakteriologiczna na naszych oczach odchodzi do lamusa. Jest niewatpliwie kuszaca alternatywa dla roznych fanatykow ale na szczescie nie tak latwo prowadzic nad nia doswiadczenia.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ci fanatycy nie sadze aby nimi byli i prowadzili doświadczenia jedno w 99 % kłuci sie z drugim , ci fanatycy są raczej obojętni jak liczy się ile zabije


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.