Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

17.04 w nocy rozpakujemy duża dostawę koralowców PREMIUM. Jednym słowem od piątku zbiorniki w Skrzydlicy znowu będą przepełnione pięknymi koralowcami. W dostawie LPSy ,Sps'y ,miękkasy oraz ukwiały ponad 250 sztuk korali.

A poniżej przykładowych korali z zamówienia...

Acantastrea echinata

Acantastrea lordhowensis

Blastomussa wellsi

Wellsophyllia radiata

Montipora danae

Red Goniopora sp.

Zoanthus sp. red

Ricordea Yuma

Echinophyllia aspera

Acropora spp

Blastomussa Maxima

Caulastrea echinulata

Cynarina lacrymalis

Diploastrea heliopora

Distichopora sp.

Euphyllia Glabrecens

Euphyllia Cristata

Euphyllia ancora

Euphyllia Divisa

Fungia spp.

Galaxea spp

Goniastrea sp.

Heliofungia actiniformis

Herpolitha limax

Lobophyllia sp

Merulina sp

Montastrea spp

Nemenzophyllia turbida

Pectinia spp

Physogyra lichtensteini

Plerogyra sinuosa

Polyphyllia spp

...dość? nie nie... to nawet nie połowa :)

Skrzydlica.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korzystając z okazji ,podajemy godziny pracy przez święta:

Piątek 11-19

Sobota 11-15

Niedziela-Nieczynne

Poniedziałek-Nieczynne ewentualny kontakt telefoniczny :scub:

Zespół Skrzydlica.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na aktualizacje sklepu się nie doczekamy...Szkoda tym bardziej że klient ma i chce wydać pieniądze. Panowie zagęszczać ruchy bo do Bielsko-Białej mam 122km :baby: . A koraliki naprawdę ładne. :clap:


5908_5997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh wy dranie... :yes :smiling:


5908_5997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy przekonani że nie pożałujesz tych 122 km wycieczki;)))

Co to jest 120 kilometrów po korale ? Ja muszę jechać 100 lub 300 po korale :p

Heh wy dranie... :yes:smiling:

Ale bynajmniej dają dobre rabaty ;)


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy ze Skrzydlicy.

Z ciekawości zajżałem na waszą stronę, a to że jesteście sponsorami dla naszego serwisu było dla mnie ogromnym plusem. I tu dla mnie zrodziła się głupia sytuacja, bo batrzę a tu zero opisów do zwierzaków, opis na zasadzie (na glony lub penetruje skałę i szyby ) wręcz mnie rozbawił. Zawsze słyszałem o was bardzo dobre opinie więc wydaje mi się że albo się przewidziałem, albo w szybkim czasie coś na to poradzicie. Ze swego dość skromnego doświadczenia i kontaktu z kilkoma sklepami zawsze cenię najbardziej tych którzy, po pierwsze dokładnie opisują zwierzaczki jak i ich wymagania ( ułatwia to karmienie i utrzymanie ) jak i początkującym podaje informację że w ich baniaczku to zwieżątko nie wyżyje . Dla nas początkujących przydało by się zrobić dokładniejsze opisy. O CO BARDZO PROSZĘ. Bedzie to przydatne dla nas wszystkich. Pozdrawiam, i życzę zdrowych i pogodnych świąt dla wszystkich ze Skrzydicy. Janusz.

Edytowane przez guzalki (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, ale najważniejsze dla mnie jest to, że mam 100% przeżywalność zwierzaków ze Skrzydlicy, a że chłopaki nie zajmują się pisaniem leksykonów o morszczyźnie, pewnie są zajęci obsługą naszych przyszłych podopiecznych :-).

Pozdrawiam, Marek (z telefonu)


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbup:

Dokładnie. I co z tego że mamy pełny opis jak po tygodniu ryba zaraża cały baniak ospą ? Liczy się jakość. A z drugiej strony jak chcę kupić zwierzaka to nie opieram się tylko i wyłącznie opisem sklepu. Np. temu służy Nasze forum :smiling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie pod tym , liczy sie jakość a nie marketing .

To nie o to chodzi, ale opis daje sporo, ja teraz w sumpie mam langustynę którą w rzeszowie w sklepie określono jako niegroźną dla otoczenia. Na dzieńdobry ubiła mi babkę z parki. Ogólnie mam pretensje że osoby zaczynające w tym hobby nie mają informacji a opis na stronie zawsze da dużo do zastanowienia. Miałem okazję być w Radomiu w sklepie nie pamiętam nazwy ale z morszczyzną i byłem w niezłym szoku jak sprzedawca powiedział mi że do sporego akwarium jakie posiadam nie potrzebuję odpieniacza tylko wystarczy filtr gąbkowy. Lekko mi opadła koparka. Dlatego uważam że feer jest informować przyszłych nabywców. tylko tego mi brakuje bo co do profesjonalności pracowników w realu nie mam żadnych zastrzeżeń wręcz uważam ich za jednych z najlepszych z którymi miałem styczność. Proszę nie odbierać mojego postu jako antyreklamę a raczej jako prośbę początkujących o przystępny opis co by nie mieli terminatorów w swoich akwariach i tłumaczyli dzieciakowi że to co ci się tak bardzo podobało zżarło właśnie twoją rybkę. Sorki jeśli mój post został źle odebrany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy tabelka którą zamieszczamy jest niewystarczająca? Przejrzałem stronę i faktycznie przy kilku pozycjach jej nie ma (nasza nieuwaga), po świętach postaramy się to uzupełnić. Myślę, że owa tabelka jest to taka pigułka informacji o danym zwierzaku... Jeśli pomimo niej Ktoś z Państwa nie ma pewności czy może sobie pozwolić na danego zwierzaka, zawsze można do nas zadzwonić i się upewnić :) nie wiem czy w Rzeszowie lub Radomiu jest sklep typowo z morszczyzną, raczej myślę, że ogólny zoologiczny i być może sami sprzedawcy nie mieli wiedzy dot. Langusty... dzwoniąc do nas z całą pewnością dowiedziałby się Pan wszystkiego przed zakupem zwierzaka mającego wymagania inne niż standardowe lub niosącego zagrożenie dla współmieszkańców.... w przypadku zwierzaków nienadających się do większości domowych zbiorników sami staramy się informować o tym klientów... co więcej, my raczej nie sprowadzamy takich zwierząt jak langusty, wredne dascylusy, kraby które nie koniecznie jedzą tylko glony czy wreszcie inne zwierzęta których hodowla zamiast sprawiać radość przeradza się nie rzadko w koszmar i rozmyślenia jak się tego pozbyć.... ;) zamiast tego staramy się odwieść od pomysłu zakupu dziwactwa klientów którzy o nie pytają nie rzadko niemający pojęcia o jaki koszmar w akwarium się proszą ;P

Edytowane przez Skrzydlica.pl (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - internet jest tak szeroką kopalnią wiedzy, że wystarczy wpisać nazwę zwierzaka i wszystko mamy jak na dłoni. Nie ma się co czepiać.


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło mi poinformować, że większość koralowców została zaktualizowana w sklepie online;)) jeszcze zostało nam troszkę zoasków i miękkasków które systematycznie uzupełnimy:) Udało nam się poprawić info o koralowcach... i tutaj pytanie do Was... czy taka tabelka jest wystarczająca? Ewentualnie czego według Was w niej brakuje? Wpisujcie Swoje ewentualne propozycje, sugestie o co poszerzyć Waszym zdaniem te niezbędne informacje :) Osobiście uważam, że tabelka jest lepsza niż tzw. "opisówka" gdyż zabiera wyłącznie pigułkę najważniejszych informacji bez zbędnych elaboratów;))

Pozdrawiam

Bart

Skrzydlica.pl

Edytowane przez Skrzydlica.pl (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 km i dla mnie to przekleństwo :thumbup:

To pewnie żona musi Cię łańcuchem przykuwać :D


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus

jakbym mial tak blisko do sklepu to ciągle byłbym w trybie "przed wypłatą" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym mial tak blisko do sklepu to ciągle byłbym w trybie "przed wypłatą" :D

Heh padłem ze śmiechu.... Edytowane przez Fok (wyświetl historię edycji)

5908_5997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.