Jump to content

Artur85

Klubowicz
 • Content Count

  342
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Artur
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Mysłowice

Recent Profile Visitors

3929 profile views
 1. Możesz napisać jak masz ustawione maxspecty, godz i moc świecenia kanałów ?????
 2. Gratulacje, piękne.
 3. Blazny do rozmnażania sa dość łatwe ,wiele artykułów znajdziesz w sieci . Ja wodę robię świeżą 3 dni wcześniej ,dzień przed dodaję fito i wrotke. Jeżeli do rana zdycha tyle szt to coś musi być nie tak z wodą moim zdaniem
 4. A jak z estetycznoscia klejenia bo ja używam parfix i pozostawia ;smugi;?? Kiedyś dostałem klej na bazie rozpuszczalnika który łączył plexe bez żadnego śladu niestety nie mam już do niego dostępu
 5. Jakiego kleju używasz do klejenia?
 6. Pięknie, moje marzenie mieć taką piwnicę. Sam zaczynam przygodę z rozmnażaniem błazenków i widok rosnących przecinków to na prawdę piękny widok. Oby jak najwięcej aktualizacji .
 7. Przeglądając różne filmiki i to co udało mi się wyszukać to między 7-12 dzień ,moje mają 13 dni i jeszcze nic ,ale dodam że miałem problemy z karmieniem bo to moje pierwsze tarlo które próbuje odchowac. Ciekawi mnie poprostu czy metamorfozę muszą przejść w jakimś określonym czasie bo jeśli nie to już nic z nich nie będzie czy jak nabiorą sił to przejdą nawet w 20dniu.
 8. W którym dniu mniej więcej twoje błazienki przechodzą metamorfozę i nabierają pomarańczowego koloru oraz pojawia im się pierwszy pasek ??
 9. Miałem zamiar kupić gdy akurat nie miałem do wyklucia, ale koniec końców nie kupiłem . Jeżeli są martwe ,to w takim razie nie było pytania .Mój błąd . Czy narybek był zainteresowany tym pokarmem , jeśli się nie poruszał ?
 10. Zamrożenie je usmierci a nie "uśpi" tak by się nie rozwijały ani nie obumarly.
 11. Witam Czy ktoś zna sposób aby "zahibernować" świeżo wyklutą artemie tak jak np w produkcie Ocean Nutrition Instant Baby Brine Shrimp ???
 12. Super zdjęcia. Przechodzisz z wrotki na widłonogi a dopiero później artemie , czy artemie wogóle pomijasz w wykarmieniu młodych ??? Od którego dnia zaczynasz podawać widłonogi ???
 13. Topka Polskich zbiorników . Brawo Ty !
 14. Jak się nazywa akropora ze zdjęcia nr 6 od góry ????
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.