Jump to content

Artur85

Klubowicz
 • Content count

  337
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Artur
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Mysłowice

Recent Profile Visitors

3014 profile views
 1. Artur85

  Black Week w CoralHouse

  Moze prom'ocja na hydry??
 2. Pięknie, moje marzenie mieć taką piwnicę. Sam zaczynam przygodę z rozmnażaniem błazenków i widok rosnących przecinków to na prawdę piękny widok. Oby jak najwięcej aktualizacji .
 3. Przeglądając różne filmiki i to co udało mi się wyszukać to między 7-12 dzień ,moje mają 13 dni i jeszcze nic ,ale dodam że miałem problemy z karmieniem bo to moje pierwsze tarlo które próbuje odchowac. Ciekawi mnie poprostu czy metamorfozę muszą przejść w jakimś określonym czasie bo jeśli nie to już nic z nich nie będzie czy jak nabiorą sił to przejdą nawet w 20dniu.
 4. W którym dniu mniej więcej twoje błazienki przechodzą metamorfozę i nabierają pomarańczowego koloru oraz pojawia im się pierwszy pasek ??
 5. Artur85

  Hibernacja artemii

  Miałem zamiar kupić gdy akurat nie miałem do wyklucia, ale koniec końców nie kupiłem . Jeżeli są martwe ,to w takim razie nie było pytania .Mój błąd . Czy narybek był zainteresowany tym pokarmem , jeśli się nie poruszał ?
 6. Artur85

  Hibernacja artemii

  Zamrożenie je usmierci a nie "uśpi" tak by się nie rozwijały ani nie obumarly.
 7. Artur85

  Hibernacja artemii

  Witam Czy ktoś zna sposób aby "zahibernować" świeżo wyklutą artemie tak jak np w produkcie Ocean Nutrition Instant Baby Brine Shrimp ???
 8. Super zdjęcia. Przechodzisz z wrotki na widłonogi a dopiero później artemie , czy artemie wogóle pomijasz w wykarmieniu młodych ??? Od którego dnia zaczynasz podawać widłonogi ???
 9. Artur85

  (600l.) Adama

  Topka Polskich zbiorników . Brawo Ty !
 10. Artur85

  Nowe 750 Roberta K

  Jak się nazywa akropora ze zdjęcia nr 6 od góry ????
 11. Artur85

  Reaktor glonowy

  Pora na mały update . Na start włożone litr glonów spagetti, po miesiącu ( chodź wypełnienie filtra zajęło ok 3 tygodniu) ok 6 litrów co widać na zdjęciach . Z filtra jestem zadowolony, miałem obawy że będzie się w nim gromadził detrytus ale nic takiego nie ma miejsca ,ilość "robactwa " w akwarium się zwiększyła .
 12. Piękna Będziesz próbował dobrać parke ?
 13. Artur85

  [ 730L ] kiflu

  Maciek weź wkoncu aparat w dłoń i zrób jakieś fotki . Jak się ma imperator ??
 14. Artur85

  Reaktor glonowy

  1. Śrubki wykonałem na tokarce a później frezarce bo tak jak ty chciałem aby nie odkręcać ich do końca i przykręcać palcami. 2. Klej akurat dostałem , nie wiem co to dokładnie jest , ale jest płynny i działa na bazie rozpuszczalnika ,spajając bardzo dokładnie powierzchnie plexi. 3. Reaktor chyba podepnę pod obieg .
 15. Artur85

  Reaktor glonowy

  Sita frezowałem zamocowane na stole na podciśnienie frezarką CNC, akurat nie miałem dostępu do lasera , wtedy powierzchnie były by idealne i odpadło by fazowanie drugiej strony ale i tak wyszły całkiem niezłe.
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.