Skocz do zawartości
TMK

gorąca bateria

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie robiłam ballinga odważajac na wadze składniki. Po pierwszym waga odmówiła działania.Baterię zmieniałam niedawno jakies pół roku temu. No ale nic, wyjełam włozyłam do kieszeni ,że by iść i kupić. I po liku minutach poczułam ciepło w kieszeni.zaczeła robić się gorąca. Umiesciłam na balkonie.Wybuchnie czy tylko wycieknie?


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wybuchnie to może urwać balkon :ninja: .

A tak poważnie to co za różnica, i tak musisz kupić nową, najlepiej znanej marki.


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wybuchnie to proponuję odesłać ją do producenta lub dystrybutora z opisem sytuacji. Możliwe że przez głupią sytuację otrzymasz pakiet nowych baterii z przeprosinami i wyjaśnieniem całej sytuacji. Teraz to waga a za rok dwa zabawka dziecka. Dystrybutorzy też muszą wiedzieć jaki bubel nam wciskają i nie ważne ze kosztuje 100zł czy 50gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostygła i nawet nie wyciekła. Ale przyznaję ze trochę mnie przestraszyła bo nie wiedziałm gdzie ją mam położyć/wynieść. Pierwszy raz zdarzyło mi się, żeby nie podłaczona nigdzie bateria zaczeła parzyć. Mozliwe, że gdyby leżała w jakiejś szufladzie to bym tego nie zauwazyła.

Edytowane przez TMK (wyświetl historię edycji)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie robiłam ballinga odważajac na wadze składniki. Po pierwszym waga odmówiła działania.Baterię zmieniałam niedawno jakies pół roku temu. No ale nic, wyjełam włozyłam do kieszeni ,że by iść i kupić. I po liku minutach poczułam ciepło w kieszeni.zaczeła robić się gorąca. Umiesciłam na balkonie.Wybuchnie czy tylko wycieknie?

prawdopodobnie kieszeń jest z materiału przewodzącego prąd , bateria dostała zwarcie i się nagrzała .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę,tak ładnie i jasno wytłumaczone, a gdzieś w zakamarkach umysłu już widziałam w Fakcie tytuł

"Akwarium morskie wybuchło przez baterię!" :) :)


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze nogi nie urwalo...

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostała zwarcia z jakiegoś powodu, lub może miałeś coś metalowego w kieszeni i zwarło bieguny, co do wagi, próbowałeś wcześniej ruszyć bateriami, bynajmniej umnie tak jest, waga zbyt długo była narażona na działanie wysokiej wilgoci ze zbiornika, teraz jak ją chcę uruchomić to muszę baterią ruszyć bo inaczej nie styka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostała zwarcia z jakiegoś powodu, lub może miałeś coś metalowego w kieszeni i zwarło bieguny, co do wagi, próbowałeś wcześniej ruszyć bateriami, bynajmniej umnie tak jest, waga zbyt długo była narażona na działanie wysokiej wilgoci ze zbiornika, teraz jak ją chcę uruchomić to muszę baterią ruszyć bo inaczej nie styka

*miałaś/próbowałaś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*miałaś/próbowałaś...

Wybacz, już kilka razy zagrzały mi się baterie w kieszeni, raczej nie była to wada baterii, tylko tego że w kieszeni się nosi klucze, pieniądze itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, już kilka razy zagrzały mi się baterie w kieszeni, raczej nie była to wada baterii, tylko tego że w kieszeni się nosi klucze, pieniądze itp.

Święta racja! Sam też kiedyś niemalże poparzyłem sobie.... hmmm.... "polipa" bo w kieszeni spodni (tak, tej przedniej) miałem trochę drobniaków i wrzuciłem dwa akumulatorki AA.

Nie noście baterii w kieszeniach, torebkach, plecakach z innymi przedmiotami mogącymi przewodzić prąd. Można sobie zrobić nieprzyjemne kuku.


Start 25.02.2013

Mój słony świat mieści się w 96l 60x40x40 OW; Świeci AquaNova 4x24W T5; Pieni Hydor SlimSkim Nano 135.35; Wodą kręci 2xJVP-110; Grzeje Aquael ComfortZone Gold 100W

Moczy się ok. 8kg LR; Na dnie zalega ok. 5kg suchego piasku RED SEA Reef Base - Reef Pink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.