Skocz do zawartości
bartekp

Idolek nie je:(

Rekomendowane odpowiedzi

Mój wcale nie dostaje aż dużo żarełka i wcale nie podgryza korali a ma w czym wybierać. Wydaje mi się że to zależy od danego osobnika. Teraz widzę, że mój już nie jest przyjacielsko nastawiony do nowych mieszkańców ma swój kącik i inne ryby stamtąd przegania. A parametry na pewno nie są idealne ale rybki się dobrze mają. Ja od początku karmiłam SpectrumMax i jadł od pierwszego dnia pomimo, że był żółtek i xanturum , a mówią że xanturum daje popalić ale u mnie to żółtek jest najgorszy ze wszystkich ryb. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wcale nie dostaje aż dużo żarełka i wcale nie podgryza korali a ma w czym wybierać.

...ale dwa ukwiały jak wspominałaś "zeżarł"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zjadł i od tamtej pory już nic go z korali nie interesuje a doszło ich trochę, są i zoa, euphyllie, lobophylie i acanthastrea i naprawdę nic a nic nie skubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy główny bohater wątku jeszcze żyje?

Faktem jest, że Idol potrzebuje dużo żarełka. Idole są wszystkożerne i zaaklimatyzowane chętnie jedzà suchy co pozwala na zautomatyzowanie procesu karmienia.

Jeśli Idol nie jadł od ponad tygodnia, stracił brzuch, jest blady i nie widać żółtego koloru to jest niestety stracony, a dalsze próby nakarmienia go łatwo mogą się zakończyć eksplozją parametrów co sam kilka lat temu doświadczyłem.


"When the wife gets preoccupied with other things make your move. Never place a new coral, fish or Berghia in the aquarium while anyone is watching and never reveal how much anything costs"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idol jeszcze żyje a wręcz jest bardzo aktywny wlasnie dzis oddałem go koledze który ma akwarium 1000 L i tylko kilka małych blazenków jest to jego ostatnia szansa mam nadzieje ze jeszcze nie jest stracony

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idoli nie możne laczyc z pokolcami typu bialobrody, japonicus, nigricans gdyz sa bardzo agresywne dla idoli.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebnie go przeławiałes,to tylko dodatkowy stres.


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam zamiar zakupić Idolka ale teraz się zastanawiam. Napisz jak ma się rybka po przekładce do większego zbiornika.


6295_6477.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dzis rybka odpłynęła na wieczną rafe:(:(

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.