Skocz do zawartości

Historia edycji

inmar

inmar

Podając wodę wapienną w niewielkiej ilości bo tak około 1-1,5 litra na dobę podniosło mi Ph  do 7,87 rano i 7,98 wieczorem więc postanowiłem zainwestować ponownie w kalkmikser.Tak więc zobaczymy co się będzie dalej działo czy tym razem będzie lepiej niż w poprzednim baniaku.Pamiętam jeszcze,że wkłady dostępne w sklepach są o różnej czystości i najczystszy jaki miałem to o ile pamiętam od Krzyska Tryca , rozpuszczał się całkowicie.Mam jeszcze 1/4 opakowania.Nie chcę zapeszać,ale syfowi na pisku to nie pasuje.

inmar

inmar

Podając wodę wapienną w niewielkiej ilości bo tak około 1-1,5 litra na dobę podniosło mi Ph  do 7,87 rano i 7,98 wieczorem więc postanowiłem zainwestować ponownie w kalkmikser.Tak więc zobaczymy co się będzie dalej działo czy tym razem będzie lepiej niż w poprzednim baniaku.Pamiętam jeszcze,że wkłady dostępne w sklepach są o różnej czystości i najczystszy jaki miałem to o ile pamiętam od Krzyska Tryca z Aquarium Systems ,jeśli się mylę to proszę poprawić,ale pamiętam,że rozpuszczał się całkowicie.Mam jeszcze 1/4 opakowania.Nie chcę zapeszać,ale syfowi na pisku to nie pasuje.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.